Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Speluna w domu socjalnym w Nowogrodźcu
~~Alabastrowy Grujecznik niezalogowany
12 lipca 2020r. o 18:58
zmusić do pracy - praca za wyżywienie , nie dać zasiłku do odrobienia mieszkanie i czynsz energia -jeśli nie to na bruk . Czy naprawdę MOPS ma za dużo kasy może ja się zwolnię i stanę nich po zasiłek .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
670
ramaj
12 lipca 2020r. o 19:12
Po co szukać w Nowogrodżcu ?Dzisiaj godz. 9.30 pomieszczenie z bankomatami banku Santander na Asnyka zajmowane przez parę bezdomnych - opuścili dopiero gdy zorientowali sie ,ze chcę wejść.Zobaczyłem przez drzwi syf w środku:jakieś resztki żarcia,papiery,butelka.Jak zobaczyłem obszczane babsko odechcialo mi sie wypłacania pieniędzy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Indygowy Rokitnik niezalogowany
12 lipca 2020r. o 19:16
Masakra, współczuję sąsiadom, którzy muszą tam żyć.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Śnieżnobiały Ognik niezalogowany
12 lipca 2020r. o 19:17
sie sebo prowadzi z basia. dobre
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Stalowy Kielichowiec niezalogowany
12 lipca 2020r. o 19:20
ja bym na miejscu sąsiadów nakupił im tyle wódki żeby się zachlali na śmierć haha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ceglastoczerwona Szydlica niezalogowany
12 lipca 2020r. o 22:01
Nie rozumie skoro instytucje nie pomagaja:D (haha chyba nie wierzycie ze pomoga sa normy prawne ktorych nie sa w stanie zlamac ) ale wracajac do tematu . Sami pomóżcie im opuscic lokal, "zmobilizujcie" ich do opuszczenia tego mieszkania . A jak nie to niestety przygladajcie sie z boku .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brzoskwiniowy Fasolnik niezalogowany
13 lipca 2020r. o 14:24
juz raz było nawrócenie.... przysięgi i zaklinanie na Boga, że już nigdy nie wróci do tego co było.
Niestety na krótko.....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Lawendowy Tamaryszek niezalogowany
13 lipca 2020r. o 14:51
Jak każdy kto chleje, bije i cpa
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza