Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Gwiżdżący przed sąd?
~~Karmelowy Maczek niezalogowany
16 lipca 2020r. o 1:29
Policja francuska potrzebna?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pąsowy Bodziszek niezalogowany
16 lipca 2020r. o 2:12
Ci ludzie odbierali mi moje prawa, uniemożliwiali mi wysłuchanie kandydata na prezydenta. Tak nie działa demokracja tak działa chuliganeria.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Brzoskwiniowy Oczar niezalogowany
16 lipca 2020r. o 5:56
Jprdl! Serio? Spisanie i mandat to represje policji? Gdzie ja żyję? Redaktor chyba szuka ch... do dupy i nie widział co policja robi z protestującymi we Francji czy Niemczech... Wy to chyba błagacie żeby w końcu wam ktoś pałą przyje..ał, albo zamknął w areszcie na 24h... Łojoj, co to by wtedy było...TeFałEny, media niemieckie, koniec demokracji, dyktatura, komisję europejskie i stan praworządności w Polsce... No ale pech...bo nic takiego się nie dzieje... Pozostaje więc robić gów.no burzę o spisanie za gwizdanie. Benek, weź Ty poczytaj sam siebie zanim wciśniesz Enter... Ja wiem, że bardzo chciałbyś, ale zachowaj trochę szacunku dla ludzkiej inteligencji.
Ps. Jesteście tak śmieszni jak glinocelebryta, który wkleił na FB trolowy tekst niby Tokarczuk o tęsknocie za Trzaskowskim, który ma się pojawić na Kasztance :D ... I te zachwyty jaki to wspaniały tekst i że tak też czują. Albo skopiowany u niego tekst o podziale Polski bez podania autora, a wszyscy się spuszczają jaki to glinopapa mądry i umie pisać. To już jest tak żenujące, że skalę wybiło dwa razy...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnopomarańczowy Modrzew niezalogowany
16 lipca 2020r. o 5:58
I na nic wasze gwizdy za 50 zł .Ale pogwizdaliście sobie chociaż a kara na takich musi być.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnogranatowy Migdałowiec niezalogowany
16 lipca 2020r. o 6:44
Wstyd ,to jest kraść.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
16 lipca 2020r. o 8:16
skorn napisał(a): Wspaniały pseudowykład, ale nic nie udowodniłeś. Zarówno Stasi jak i SB to bezpieka.

W SB też był wywiad (pion I) i kontrwywiad (pion II).

Próbuj dalej. : )


a co ty tu udowodniłeś?
czy nie pisałem ci wcześniej że w SB był jakiś wydział mający swoich agentów do inwigilacji opozycji za granicą?

ale był to wydział szczątkowy ...
tylko dlatego że dla ówczesnych władz większym zagrożeniem był ''wróg wewnętrzny '' a nie jakiś tam ktoś ''pohukujący'' w RWE

widzisz jak tą pseudoironią próbujesz przykryć jakieś swoje braki ?
nazywasz to ''pseudowykładem'' ?
ja ci mam robić 'wykłady''?
po co?

gdybyś naprawdę chciał coś wiedzieć to zajrzałbyś chociażby do wiki...


nie pierdziel tu wiec o jakimkolwiek ''udowadanianiu'' bo wrócę do tego jak to ty udowodniłes że ''usprawiedliwiam '' Stalina ...
nie tam nie udowodniłeś ...;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ognistorudy Szczypiorek niezalogowany
16 lipca 2020r. o 8:24
Dziwne jest to, że skoro łamali prawo to dlaczego policja nie reagowała tylko jak posłuszne pieski pisowskie siedziały cicho, a później nagle dostrzegli łamanie prawa. Wygląda na to, że jak nietrzeźwy jedzie od krawężnika do krawężnika to policja powinna za nim jechać pod dom, a później reagować? Ta cała akcja to ustawka pisowska narzucona z góry. Współczuję policji, że muszą się poniżać...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
16 lipca 2020r. o 8:25
~~Ciemnopomarańczowy Modrzew napisał(a): I na nic wasze gwizdy za 50 zł .Ale pogwizdaliście sobie chociaż a kara na takich musi być.




'''W miniony weekend w Bydgoszczy doszło do dwóch incydentów. W piątek 19 czerwca na wiecu Rafała Trzaskowskiego pojawili się również zwolennicy Andrzeja Dudy. Poseł PO Sławomir Nitras nagrał kłótnię z udziałem kilku starszych mężczyzn. – Z pedałami nie gadam. (...). A dostałeś kiedyś w mordę? A możesz dostać. (...). Ty będziesz wisiał – powiedział jeden z nich. Choć grupka sympatyków urzędującego prezydenta gwizdała i próbowała zakłócić wiec kandydata PO, pilnujący porządku policjanci nie podjęli żadnej interwencji. – Nikt nam nic nie zgłosił, ani o przestępstwie, ani o groźbach. A w przypadku gróźb policja podejmuje działania, gdy otrzyma stosowne zawiadomienie. Policja dopiero mając wniosek, może zacząć ścigać. Tylko ktoś musi do nas się zgłosić – skomentował w rozmowie z Gazetą.pl kom. Przemysław Słomski z KWP w Bydgoszczy.


Dzień później – również w Bydgoszczy – Obywatele RP zorganizowali happening, podczas którego m.in. trzymali baner z napisem Andrzej Duda jest łgarzem i krzywoprzysiężcą. Pikieta zakończyła się spisaniem uczestników przez policję i zabezpieczeniem banera. – policjanci skontaktowali się z prokuratorem dyżurującym i na polecenie prokuratora zabezpieczyli baner. Teraz to prokuratura zdecyduje, czy napis na banerze naruszał przepisy kodeksu karnego – tłumaczył kom. Przemysław Słomski z KWP w Bydgoszczy. Sprawa trafiła do Prokuratury Rejonowej Bydgoszcz-Południe. Prokuratura musi teraz zbadać zawiadomienie w tej sprawie złożone przez osobę prywatną i dopiero po analizie wniosku zostanie podjęta stosowna decyzja.

Dzień później – również w Bydgoszczy – Obywatele RP zorganizowali happening, podczas którego m.in. trzymali baner z napisem Andrzej Duda jest łgarzem i krzywoprzysiężcą. Pikieta zakończyła się spisaniem uczestników przez policję i zabezpieczeniem banera. – policjanci skontaktowali się z prokuratorem dyżurującym i na polecenie prokuratora zabezpieczyli baner. Teraz to prokuratura zdecyduje, czy napis na banerze naruszał przepisy kodeksu karnego – tłumaczył kom. Przemysław Słomski z KWP w Bydgoszczy. Sprawa trafiła do Prokuratury Rejonowej Bydgoszcz-Południe.''

tu też ''kara dla takich musi być'' ?

chcesz link z filmikiem?
dasz radę obejrzeć i go skomentować ?

jęczycie bo gwizdali a tu kiedy kieruje się wprost groźbę w stronę reportera a ''glina '' stoi obok i milczy jest dla was ''w porzo'' i nagle zamykacie japy...

:]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza