Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Potrącony na pasach nie żyje
~Szmaragdowa Werbena niezalogowany
20 lipca 2020r. o 9:58
Nagle wtargniecie na jezdnie nawet na pasy nie zatrzyma ciezarowki 40t.
Smutny final, przestroga dla innych.
Wyra,y wspolczucia dla obu stron.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
670
ramaj
20 lipca 2020r. o 10:08
Tylko zasada ograniczonego zaufania może nas uchronic przed takimi potrąceniami.
Nie wchodź,nie wjężdżaj rowerem na pasy jeżeli nie masz pewności,że tamten się zatrzyma (zdąży się zatrzymać).Unikać jazdy rowerem gdzie odbywa sie ruch samochodowy nawet kosztem jazdy po chodnikach .
Samochodami zrobiłem już z 1 mln km,rowerem robię rocznie ok 2 tys. - wiem co piszę
Co z tego ,ze był ":na prawie" - jak nie żyje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ognistorudy Szczypiorek niezalogowany
20 lipca 2020r. o 10:10
Koronawirus kolejną osobę zabrał. Od 4 miesięcy ludzie na nic innego nie umierają.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Woskowożółta Forsycja niezalogowany
20 lipca 2020r. o 10:20
Policja oceni kto zawinił, ale życia nikomu nie przywróci.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtobrązowa Cynia niezalogowany
20 lipca 2020r. o 10:30
ramaj napisał(a): Tylko zasada ograniczonego zaufania może nas uchronic przed takimi potrąceniami.
Nie wchodź,nie wjężdżaj rowerem na pasy jeżeli nie masz pewności,że tamten się zatrzyma (zdąży się zatrzymać).Unikać jazdy rowerem gdzie odbywa sie ruch samochodowy nawet kosztem jazdy po chodnikach .
Samochodami zrobiłem już z 1 mln km,rowerem robię rocznie ok 2 tys. - wiem co piszę
Co z tego ,ze był ":na prawie" - jak nie żyje.
Zgadzam się z tym jestem kierowcą oraz korzystam z uroków rowera czy spacerowania i uważam że trzeba przestrzegać zasad bezpieczeństwa czy jesteśmy na drodze czy przechodzimy przez pasy . Przykro się tak się stało
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Płomienna Fortegilla niezalogowany
20 lipca 2020r. o 10:48
Nagle wtargniecie na jezdnie nawet na pasy nie zatrzyma ciezarowki 40t.
Smutny final, przestroga dla innych.
Wyra,y wspolczucia dla obu stron.

To nie było nagłe wtargnięcie, tylko facet już przeszedł na drugą stronę i już praktycznie schodził z przejścia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ceglastoróżowy Rokitnik niezalogowany
20 lipca 2020r. o 11:46
To miejsce tak samo jak wyjazd z widoku powinno mieć rondo!!! Tak są wypadki co tydzień!!! Kiedy miasto uzna to za priorytet???
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ceglastoczerwona Sasanka niezalogowany
20 lipca 2020r. o 12:17
Szkoda młodego człowieka.Miał wyjątkowego pecha.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza