Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Potrącony na pasach nie żyje
~~Pistacjowa Forsycja niezalogowany
20 lipca 2020r. o 13:16
Ten kierowca nie dość ,że zabił człowieka to jeszcze kłamie ,że wjechał mu rowerem pod koła
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ametystowa Portulaka niezalogowany
20 lipca 2020r. o 17:10
Mam nadzieję że kierowca odpowie za swój czyn i dostanie odpowiednią karę. Przykre że przez czyjąś głupotę i nieuwagę zginęła wspaniała osoba,która niczym nie zawiniła.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zzieleniała Abelia niezalogowany
20 lipca 2020r. o 17:55
To najbardziej niebezpieczne skrzyżowanie , było tam wiele wypadków i wielu poszkodowanych. Do jakiej jeszcze tragedii może dojść w tym miejscu ???,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Miłek niezalogowany
20 lipca 2020r. o 18:17
~~Zzieleniała Abelia napisał(a): To najbardziej niebezpieczne skrzyżowanie , było tam wiele wypadków i wielu poszkodowanych. Do jakiej jeszcze tragedii może dojść w tym miejscu ???,
Może "tęgie" głowy Bolesławca zaczną wreszcie nad tym myśleć. Bo przecież Polak mądry po szkodzie. Tylko czekać, aż podobna sytuacja będzie miała miejsce na rondzie za urzędem skarbowym. Bo to co tam się dzieje, to jest dopiero partyzantka. Pozdrawiam włodarzy Bolesławca. Przestańcie upiększać miasto, zacznijcie dbać o bezpieczeństwo mieszkańców.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnopopielaty Zimowit niezalogowany
20 lipca 2020r. o 22:36
Rowerzyści nagminnie przejeżdzają przez pasy,widać to często.Jak było w tym przypadku,wiedzą sami zainteresowani,może jakiś świadek.A może kilka kamer w takich miejscach? Zdyscyplinuje to przejeżdżających przez pasy,będzie tez dowodem w sprawie ewentualnego zdarzenia,a może coś wleci do budżetu miasta.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bławatna Lewizja niezalogowany
21 lipca 2020r. o 1:38
Mężczyzna nie przejeżdżał przez pasy tylko prowadził rower. Był na końcu przejścia dla pieszych kiedy kierowca tira w niego wjechał. Proszę nie oczerniać zmarłego
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Blond Serduszka niezalogowany
21 lipca 2020r. o 21:19
Wczoraj wjeżdżałem w pewnej miejscowości w teren zabudowany i była tablica ograniczająca prędkość do 40 km/h więc zwolniłem do 40 km/h i zostałem otrąbiony przez samochody jadące za mną, wyprzedziły mnie agresywnie i pojechały ponad 60 km/h. Tak właśnie kierowcy przestrzegają przepisy ruchu drogowego.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Granatowy Kalocefalus niezalogowany
21 lipca 2020r. o 22:36
Dzisiaj taką "wanną" z rejestracją DBA wyprzedzał kolumnę samochodów przed Tomaszowem.
De bil do kwadratu. Osobowe nie wyprzedzały ale gamoniowi się śpieszyło. Na rondzie był o 5 sekund przed innymi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.