Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Ja się nie znam
~~Ołowianoszara Liatra niezalogowany
24 lipca 2020r. o 13:00
A tak bardziej ad rem: A może by tak wreszcie zatrudnić kogoś kompetentnego i wykwalifikowanego do opiniowania rozmaitych rozwiązań estetycznych stosowanych w Bolesławcu?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
24 lipca 2020r. o 13:07
Na sztuce to Panna się nie zna , ale symbolikę ma dość dobrze opanowaną . Chcielibyście , żeby anioły miały zakneblowane usta maseczką szumowidły ? Chcieli byście , żeby Wasze dzieci przywykły do milczenia OWIEC ?

NWO w klarownej postaci . Ciekawym , kto z urzędników państwa istniejącego jedynie teoretycznie wpadł był na pomysł , bo wykonawcy nawet znać nie chcę .

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Sepiowa Trzmielina niezalogowany
24 lipca 2020r. o 14:28
Tytuł" "Ja się nie znam", ale się wypowiem... Gratuluję autorowi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasztanowordzawy Niecierpek niezalogowany
24 lipca 2020r. o 15:15
~~Sepiowa Trzmielina napisał(a): Tytuł" "Ja się nie znam", ale się wypowiem... Gratuluję autorowi.


Bardzo trafna uwaga. To charakteryzuje ciennikarza.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasztanowordzawy Niecierpek niezalogowany
24 lipca 2020r. o 15:17
~~Oliwkowozielony Fasolnik napisał(a):
Bernard napisał(a):

Sam też uważam że to kicz, ale się nie znam :)

Ale, że w kiczu często robię, to może jakieś kompetencje jednak mam...




Kicz to opinie kogoś kto się nie zna. Po co zabierasz głos skoro twierdzisz, że się nie znasz. Kokieteria wobec czytelnika nie na miejscu. Popróbuj takie zachowanie z żonką, sąsiadką czy też kominiarzem.


No cóż, dobre rady, ja bym jeszcze dodał zajmij się jakąś akwizycją, a nie dziennikarstwem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Różowofioletowa Kufea niezalogowany
24 lipca 2020r. o 17:07
Piękne to nie jest. Ciekawe co na to architekt, któremu dołożyli coś do jego projektu. To tak, jak domalować coś do czyjegoś obrazu w muzeum, bo jest jeszcze dużo miejsca i coś się zmieści.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
24 lipca 2020r. o 17:28
Było trochę zamieszania w marcu i kwietniu, ale generalnie służba zdrowia w Bolesławcu z powodu tzw. pandemii zbyt dużo roboty nie ma.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
24 lipca 2020r. o 17:51
Ale ścierwomedia mówią , że pandemia jest i Służba Zdrowia stoi w pierwszej linii obrony przed wyimaginowanym szczepem grypy . Bardziej bronią siebie niż nas :D

Ale o sztuce rozmawiamy Skorniku , więc się nie czepiaj ... faktów :D
Ciekawym , czy kto kompetentny odpowie Pannie na pytanie , kto zezwolił na pobrudzenie ściany sztandarowego budynku Bolesławca ?

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.