Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Ja się nie znam
~~Piernikowe Przymiotno niezalogowany
24 lipca 2020r. o 17:55
~~Kasztanowordzawy Niecierpek napisał(a):
~~Oliwkowozielony Fasolnik napisał(a):
Bernard napisał(a):

Sam też uważam że to kicz, ale się nie znam :)

Ale, że w kiczu często robię, to może jakieś kompetencje jednak mam...




Kicz to opinie kogoś kto się nie zna. Po co zabierasz głos skoro twierdzisz, że się nie znasz. Kokieteria wobec czytelnika nie na miejscu. Popróbuj takie zachowanie z żonką, sąsiadką czy też kominiarzem.


No cóż, dobre rady, ja bym jeszcze dodał zajmij się jakąś akwizycją, a nie dziennikarstwem.


Bernard, nie ma zdolności do refleksji.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
24 lipca 2020r. o 18:24
Przecież Ci , co budowali Forum na takie dictum w grobach się przewracają ...
Pamiętacie Terror Mechagodzilli w Forum ... Bracia Lachy ?

Stara Panna z rozrzewnieniem wraca do dzieciństwa i dziwi się nowoczesnej , starej sztuce ... symbolika Drodzy Państwo , to podprogowe programowanie umysłów ... ale Mądrzy nie dadzą się zaprogramować na koronaświrusa ... chyba , żeby Janusz :D

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Kiścień niezalogowany
24 lipca 2020r. o 20:17
Pannazdzieckiem napisał(a): Ja też się nie znam na nowoczesnej sztuce . Bardziej pasuje mi Da Vinci i Ostatnia Wieczerza :) Pomijając fakt , że koronaświrus to ogólnoświatowa ściema , to gloryfikowanie jednego z aspektów ludzkiej działalności uważam za lekkie przegięcie , szczególnie w takiej formie . Dwanaście lat temu pani kardiolog , której nazwiska nie warto pamiętać powiedziała Pannie , że bez Plawiksu Panna ma tylko trzy lata życia , bo ma dwa stenty w sercu . Mam szacunek do wszystkich zawodów , również do pseudodziennikarzy , jak Pan Bernard , ale tutaj muszę się z Bernardem zgodzić .

No .... szkoda...... szkoda . Ale da Vinci nie miał w tym roku wolnych terminów. No szkoda .... szkoda mógł przyjechać i machnąć jakieś malowidło. No szkoda ... szkoda....... ale może w przyszłym w przyszłym roku Michał Anioł będzie miał czas......
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
235
ladaco
24 lipca 2020r. o 20:31
co jest nie tak w Bolesławcu?..
mamy prawie galerię, prawie aqua park, prawie zatokę sztuki w piwnicy, prawie artystyczny mural, prawie dziennikarzy w bolec.info i od jasnej cholery POlaków.., gdzie są Polacy?..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Sinawy Rozpław niezalogowany
24 lipca 2020r. o 20:48
ladaco napisał(a): i od jasnej cholery POlaków.., gdzie są Polacy?..


Jesteśmy Polakami ale mamy jedną "wadę", nie jesteśmy PISdzielcami!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
235
ladaco
24 lipca 2020r. o 20:57
~~Sinawy Rozpław napisał(a):
ladaco napisał(a): i od jasnej cholery POlaków.., gdzie są Polacy?..


Jesteśmy Polakami ale mamy jedną "wadę", nie jesteśmy PISdzielcami!


jesteś jakimś sinawym upławem, albo jakoś tak, nie Polakiem..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Sinawy Rozpław niezalogowany
24 lipca 2020r. o 21:15
ladaco napisał(a):
~~Sinawy Rozpław napisał(a):
ladaco napisał(a): i od jasnej cholery POlaków.., gdzie są Polacy?..


Jesteśmy Polakami ale mamy jedną "wadę", nie jesteśmy PISdzielcami!


jesteś jakimś sinawym upławem, albo jakoś tak, nie Polakiem..


a ty jakimś ladacCIPO i PISdzilec.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
235
ladaco
24 lipca 2020r. o 21:20
~~Sinawy Rozpław napisał(a):
ladaco napisał(a):
~~Sinawy Rozpław napisał(a):
ladaco napisał(a): i od jasnej cholery POlaków.., gdzie są Polacy?..


Jesteśmy Polakami ale mamy jedną "wadę", nie jesteśmy PISdzielcami!


jesteś jakimś sinawym upławem, albo jakoś tak, nie Polakiem..


a ty jakimś ladacCIPO i PISdzilec.


ladaco jestem, sinawy upławie.., od momentu powstania bolec.info..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.