Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Ja się nie znam
29
Bernard
24 lipca 2020r. o 11:27
~Rezedowa Nasturcja napisał(a): Panie Bernardzie. Wykonuje Pan swoją pracę więc nie jest Pan anonimowy. Ja w swojej pracy również chętnie się przedstawiam. Ja się za anonimowoscią nie chowam..... ja z tego przywileju korzystam. Dla innych forumowiczów nie był Pan tak surowy..... przypadek? Panie Bernardzie....... skoro nie zna Pan okoliczności finasowych pracy ......skąd określenie WOLONTARIAT? Pozdrawiam......



Tekst to nie informacja, tylko osobisty felieton, dlatego jest na Bobrzanach.
Co do wolontariatu, napisałem tak: "Może projekt i malunek powstał w ramach wolontariatu (nie wiem), ale farby raczej nie były gratis"

Myślę, że mógł to być wolontariat, bo idea szczytna a BOK MCC w epidemii zapewne bez kasy z kina, to raczej ją oszczędza. Tak sobie przypuszczam tylko...

Co do surowości i anonimowości. Uważam, że ludzie mogą sobie pisać co chcą anonimowo, ale gdy krytykują - powinni się pod tym podpisać. Ale to moja osobista opinia : )






bobrzanie.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Rezedowa Nasturcja niezalogowany
24 lipca 2020r. o 11:54
Panie Bernardzie...... mam ogromną przyjemność z konwersacji z Panem. Czy określenie... kicz..... to jest opinia ?...... czy to już krytyka?....... Bo autorowi tej wypowiedzi nie sugerował Pan podpisu.Panie Bernardzie..... troszkę Pana okłamalam..... lubię Pana felietony.... doceniam Pana dociekliwosc..... podziwiam wytrwałość. ..... Ale ten o którym dyskutujemy mnie rozczarował. ..... Zbyt tendencyjny?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ołowianoszara Liatra niezalogowany
24 lipca 2020r. o 12:14
Bolesławiec zamiast być miastem artystów ceramików jest miastem kiczu i kalkowania modnych pomysłów z innych powiatowych miasteczek. Od patrzenia na ten "mural" co wrażliwszym estetom pewnie oczy krwawią.
Faktycznie należałoby zatrudnić kogoś kompetentnego do opiniowania rozmaitych rozwiązań estetycznych jak choćby termomodernizacje wieżowców, spójność zabudowy itd.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
29
Bernard
24 lipca 2020r. o 12:18
~Rezedowa Nasturcja napisał(a): Panie Bernardzie...... mam ogromną przyjemność z konwersacji z Panem. Czy określenie... kicz..... to jest opinia ?...... czy to już krytyka?....... Bo autorowi tej wypowiedzi nie sugerował Pan podpisu.Panie Bernardzie..... troszkę Pana okłamalam..... lubię Pana felietony.... doceniam Pana dociekliwosc..... podziwiam wytrwałość. ..... Ale ten o którym dyskutujemy mnie rozczarował. ..... Zbyt tendencyjny?


Dziękuję.
Kicz to opinia o "dziele", nie o tekście czy o mnie. To jednak jest dla mnie jakaś różnica. Sam też uważam że to kicz, ale się nie znam :)
Ale, że w kiczu często robię, to może jakieś kompetencje jednak mam...
Wszystkie moje felietony są tendencyjne, bo są moje i osobiste.


bobrzanie.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ołowianoszara Liatra niezalogowany
24 lipca 2020r. o 12:20
Kicz, przemalować!
Może jakaś ankieta w tej sprawie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
24 lipca 2020r. o 12:30
Ja też się nie znam na nowoczesnej sztuce . Bardziej pasuje mi Da Vinci i Ostatnia Wieczerza :) Pomijając fakt , że koronaświrus to ogólnoświatowa ściema , to gloryfikowanie jednego z aspektów ludzkiej działalności uważam za lekkie przegięcie , szczególnie w takiej formie . Dwanaście lat temu pani kardiolog , której nazwiska nie warto pamiętać powiedziała Pannie , że bez Plawiksu Panna ma tylko trzy lata życia , bo ma dwa stenty w sercu . Mam szacunek do wszystkich zawodów , również do pseudodziennikarzy , jak Pan Bernard , ale tutaj muszę się z Bernardem zgodzić .

Nieuzasadniony kicz i tyle . Prawda wyzwala :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Rezedowa Nasturcja niezalogowany
24 lipca 2020r. o 12:53
Och .... widzę ze udało mi się ożywić temat. Panie Bernardzie ....subiektywnosc Tak..... stronniczość Nie. Pochylając głowę nad znaczeniem słowa kicz...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Oliwkowozielony Fasolnik niezalogowany
24 lipca 2020r. o 12:54
Bernard napisał(a):

Sam też uważam że to kicz, ale się nie znam :)

Ale, że w kiczu często robię, to może jakieś kompetencje jednak mam...




Kicz to opinie kogoś kto się nie zna. Po co zabierasz głos skoro twierdzisz, że się nie znasz. Kokieteria wobec czytelnika nie na miejscu. Popróbuj takie zachowanie z żonką, sąsiadką czy też kominiarzem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza