Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Ksiądz z Ruszowa na wolności
22258
#Horus nieaktywny
9 sierpnia 2020r. o 14:53
skorn napisał(a):
Horus napisał(a):
a skąd takie zainteresowanie?
chcesz pisać moją kolejną ''biografię''?

Kolejną? Wyszła już jakaś? Poczytałbym..


nie świruj korniszonku ...
sam się też do jednego z jej ''epizodów'' przyczyniłeś ...
tak że wyluzuj ...;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
9 sierpnia 2020r. o 14:57
Trochę cię przeczołgano w tym temacie, ale to nie powód by się denerwować ; )

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
9 sierpnia 2020r. o 15:44
gdybym tak na poważnie zapytał cię byś mi okazał gdzie to mnie ''przeczołgano '' miałbyś z tym problemy...jak zwykle...;)

podobnie jak ten co to pisze o braku ''merytorycznej dyskusji ''a sam nic podobnego nie pokazał ...

do dla niego wszyscy ukierunkowani nawet zawodowo pracownicy to ''pracownicy budowlani''
ot taki z niego pracodawca jak z ciebie ''dyskutant''...;)

a może ty coś -''merytorycznego'' oczywiście :) dorzucisz w tej ''dyskusji'' o klesze pedofilu z Ruszowa...
czy według ciebie dobrze się stało ze za poręczeniem wyszedł z pudła?
czy tym samym z braku małoletnich teraz dla odmiany klerycy w obecności tego zboka , mogą się czuć bezpieczni?

jak myślisz?

ps. ale słońce wali ...a ponoć piątuniu będzie jeszcze gorszy...
ale dla mnie super...uwielbiam wysmażać się na słoneczku ...:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnożółta Werbena niezalogowany
9 sierpnia 2020r. o 16:02
niepijący hahajahahahaha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązowożółty Tojeść niezalogowany
9 sierpnia 2020r. o 16:34
Horus napisał(a): gdybym tak na poważnie zapytał cię byś mi okazał gdzie to mnie ''przeczołgano '' miałbyś z tym problemy...jak zwykle...;)

podobnie jak ten co to pisze o braku ''merytorycznej dyskusji ''a sam nic podobnego nie pokazał ...

do dla niego wszyscy ukierunkowani nawet zawodowo pracownicy to ''pracownicy budowlani''
ot taki z niego pracodawca jak z ciebie ''dyskutant''...;)

a może ty coś -''merytorycznego'' oczywiście :) dorzucisz w tej ''dyskusji'' o klesze pedofilu z Ruszowa...
czy według ciebie dobrze się stało ze za poręczeniem wyszedł z pudła?
czy tym samym z braku małoletnich teraz dla odmiany klerycy w obecności tego zboka , mogą się czuć bezpieczni?

jak myślisz?

ps. ale słońce wali ...a ponoć piątuniu będzie jeszcze gorszy...
ale dla mnie super...uwielbiam wysmażać się na słoneczku ...:)



Wysmażaj się jak najwięcej może wyparuje woda z mózgu i zaczną działać pozostałości z niego .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
9 sierpnia 2020r. o 17:44
ty raczej zadbaj o własne zdrowie bo ewidentnie szwankuje...
:]

no ...ponownie masz czas by tu coś wyskrobać ...
a ja teraz poopalam sobie plecki ...
:]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mahoniowy Heliotrop niezalogowany
11 sierpnia 2020r. o 9:26
Poczytajcie o emeryturze Głodzia - hojny ten episkopat za nasze (Fundusz Kościelny) pieniądze:
......."Teraz arcybiskup może liczyć na kolejną emeryturę. 13 sierpnia będzie mógł przejść w stan spoczynku jako kapłan, który skończył 75 lat. Oznacza to, że będzie przysługiwać mu kościelna emerytura w wysokości ok. 5 tys. zł. miesięcznie. Oprócz tego byłemu metropolicie będzie przysługiwać mieszkanie z kaplicą, opłacenie rachunków, ryczałt na wyżywienie, oraz ewentualne pokrycie kosztów leczenia - tak stanowi statut Konferencji Episkopatu Polski."......

Cały artykuł ; https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/slawoj-leszek-glodz-odchodzi-na-emeryture-ile-zarobi/h8mpsg3,79cfc278
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
11 sierpnia 2020r. o 15:46
może też liczyć na coś równie istotnego...

po przejściu na emeryturę sprawy ukrywania koleżków pedofili też zostaną ''zapomniane '' przez ziobrową prokuraturę ...

teraz gdyby sprawa ruszyła ''flaszka'' musiałby się liczyć z konsekwencjami bo w tej chwili w prokuraturze ''zamrożono'' :) dwa zgłoszenia ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza