Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Koronawirus szaleje
~Ciemnoczerwona Kalmia niezalogowany
21 sierpnia 2020r. o 12:03
Niech szaleje ja wierzę PiSowi że pandemia jest w odwrocie i pójdę na rynek na Swiento Ceramiki jak się zaciągnę zapachem od emerytów potu , starczego łupieżu i naftaliny i nic mi nie będzie .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Krwawosina Bylica niezalogowany
21 sierpnia 2020r. o 13:16
Kłamstwo
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Różowy Len niezalogowany
21 sierpnia 2020r. o 13:31
Czy w Bolesławcu stwierdzono ostatnio u kogoś zakażenie koronawirusem?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Barwinkowy Oczar niezalogowany
21 sierpnia 2020r. o 14:20
~Ciemnoczerwona Kalmia napisał(a): Niech szaleje ja wierzę PiSowi że pandemia jest w odwrocie i pójdę na rynek na Swiento Ceramiki jak się zaciągnę zapachem od emerytów potu , starczego łupieżu i naftaliny i nic mi nie będzie .
ŻYCZĘ CI ABYŚ DOCZEKAŁ/A STAROŚCI A MOŻE USŁYSZYSZ TAKIE SŁOWA JAKIMI RZUCASZ POD ADRESEM
STARSZYCH LUDZI, CZEGO CI NIE ŻYCZĘ. ŻYCZĘ JESZCZE JEDNEGO ABYŚ ZROZUMIAŁ, ŻE STAROŚĆ TO PIĘKNY CZAS.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnozielona Bakopa niezalogowany
21 sierpnia 2020r. o 15:10
Starszy człowiek powinien szczególnie dbać o higienę ciała, gdyż procesy biochemiczne zachodzące w organizmie, związane ze starzeniem się ciała, powodują wydzielanie się substancji o niezbyt atrakcyjnym zapachu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Starozłota Goryczka niezalogowany
21 sierpnia 2020r. o 17:25
~~Różowy Len napisał(a): Czy w Bolesławcu stwierdzono ostatnio u kogoś zakażenie koronawirusem?[/prawde nikt nie powie nie chcą paniki
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płomienisty Powój niezalogowany
21 sierpnia 2020r. o 17:41
Nie ma w Polsce niemal żadnej śmiertelności z powodu koronawirusa a same ilości zakażonych powinny być podawane wraz z informacją o ilości wykonanych testów, wtedy ma to jakiś sens.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płomiennoruda Cebula niezalogowany
22 sierpnia 2020r. o 7:31
~Ciemnoczerwona Kalmia napisał(a): Niech szaleje ja wierzę PiSowi że pandemia jest w odwrocie i pójdę na rynek na Swiento Ceramiki jak się zaciągnę zapachem od emerytów potu , starczego łupieżu i naftaliny i nic mi nie będzie .

Odezwał się Geniusz Karpat, któremu na byki "przyzwalam" i który też kiedyś będzie, tak jak można odebrać jego komentarz, starym próchnem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego