Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Niesolidarna "Solidarność" odsłoniła pomnik
~~Płomienna Fortegilla niezalogowany
22 sierpnia 2020r. o 19:41
~Nadżółkły Kuklik napisał(a): O Boże Filipek z wnuczką na taką imprezę idziesz!!!


To córka
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Indygowy Kasztanowiec niezalogowany
22 sierpnia 2020r. o 19:44
sprzedali się władzy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtawozielony Tamaryszek niezalogowany
22 sierpnia 2020r. o 19:47
Jak się czyta posty niektórych Panów z lokalnej Solidarności w internecie to i tak było bardzo grzecznie. Co się z tymi ludźmi na starość porobiło?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Koralowy Jarząb niezalogowany
22 sierpnia 2020r. o 19:58
Poziom dziennikarstwa sięgnął bruki. No comment.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielononiebieski Tojad niezalogowany
22 sierpnia 2020r. o 20:01
Ja byłem trzy kadencje przewodniczącym związków zawodowych -Solidarność i jak widzę te śmieci co się kretują na narodowców i katolików to mi się nie dobrze robi .To są zwykłe dupki którzy za komuny współpracowali z partią a teraz zmienili orientację-aby się utrzymać przy korycie. Mam tylko jedno pytanie :jak takie coś jak kaczyński i jego rodzina wysługiwali się cały czas komunie i powiedział że on teraz jest teraz katolikiem i patriotom i większość tumanów mu uwierzyła? Jako prawdziwy patriota uważam że już jest pora żeby rozliczyć się z tym plebsem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kalinowykardynalski Rokitnik niezalogowany
22 sierpnia 2020r. o 20:11
Ten pismak który to pisał to przybudówka ...i z opozycji, tekst tak słaby że szkoda go komentować.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
22 sierpnia 2020r. o 20:14
~~Zielononiebieski Tojad napisał(a): Ja byłem trzy kadencje przewodniczącym związków zawodowych -Solidarność i jak widzę te śmieci co się kretują na narodowców i katolików to mi się nie dobrze robi .To są zwykłe dupki którzy za komuny współpracowali z partią a teraz zmienili orientację-aby się utrzymać przy korycie. Mam tylko jedno pytanie :jak takie coś jak kaczyński i jego rodzina wysługiwali się cały czas komunie i powiedział że on teraz jest teraz katolikiem i patriotom i większość tumanów mu uwierzyła? Jako prawdziwy patriota uważam że już jest pora żeby rozliczyć się z tym plebsem


a to napisałem wcześniej w innym temacie...
teraz ktoś też wspomina o ich komuszych korzonkach i ''korycie'' :]

przypadek? :]

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pistacjowa Forsycja niezalogowany
22 sierpnia 2020r. o 20:14
A gdzie jest największy Solidarnościowiec z Bolesławca Lucjan Z . M21??????
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo