Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Spadł z dachu
~Konopny Kokornak niezalogowany
26 sierpnia 2020r. o 10:51
Skoczył a nie spadł ! barany
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Smolista Werbena niezalogowany
26 sierpnia 2020r. o 10:53
Kilka dni temu tez tam zginął młody mężczyzna..... Może jest jakiś związek pomiędzy tymi wydarzeniami ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Nadżółkły Dyptam niezalogowany
26 sierpnia 2020r. o 10:55
Wczoraj przy aptece Nelly spotkałem Pana który stał się bezdomnym ponieważ córka go wyrzuciła z mieszkania. Został przez nią oszukany. Płakał jak mi o tym opowiadał, nie chciał pieniędzy. Mam nadzieję że to nie ten człowiek...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Spopielały Krokus niezalogowany
26 sierpnia 2020r. o 10:55
~Smolista Werbena napisał(a): Kilka dni temu tez tam zginął młody mężczyzna..... Może jest jakiś związek pomiędzy tymi wydarzeniami ?


na pewno....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Spopielały Krokus niezalogowany
26 sierpnia 2020r. o 10:56
~Nadżółkły Dyptam napisał(a): Wczoraj przy aptece Nelly spotkałem Pana który stał się bezdomnym ponieważ córka go wyrzuciła z mieszkania. Został przez nią oszukany. Płakał jak mi o tym opowiadał, nie chciał pieniędzy. Mam nadzieję że to nie ten człowiek...


ta córka to śmieć i tyle
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Niebieskoszary Zawciąg niezalogowany
26 sierpnia 2020r. o 11:01
Spadł, bo jak by wpisywali samobójców którzy skoczyli albo rzucili się pod pociąg to by było ich więcej niż ofiar koronawirusa.
I faktycznie jest ich więcej ale tym nie da się straszyć.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jaskrawoczerwony Pomidor niezalogowany
26 sierpnia 2020r. o 11:17
Pamiętam, jak jeszcze mieszkałem na Jana Pawła II, ówczesna Broniewskiego, to wtedy było bardzo dużo takich przypadków. Patologiczna rodzina, problemy finansowe, są różne przyczyny takich kroków. Jeśli to jest rozwiązaniem problemu, to tylko jednostronnie. No ale cóż...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Złocistorudy Łubin niezalogowany
26 sierpnia 2020r. o 11:32
Ktoś wyrzuca swojego Tatę z domu bez żadnych skrupułów A Ja bym chciała zobaczyć mojego Tatę choćby na krotja chwilę ... spieszymy się kochać ludzi tak szybko odchodzą... [*]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza