Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Spadł z dachu
~Płomienisty Limnantes niezalogowany
26 sierpnia 2020r. o 11:33
Skoczył, spadł czy został zepchnięty...tak czy owak chłop nie żyje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Grafitowa Kobea niezalogowany
26 sierpnia 2020r. o 11:39
Wyrazy głębokiego współczucia rodzinie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bladożółta Brodia niezalogowany
26 sierpnia 2020r. o 11:55
Ile ja bym dała żeby Zobaczyć się ze swoim tatem:(((* brzydzą mnie ludzie z taka znieczulica
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ognistorudy Pomidor niezalogowany
26 sierpnia 2020r. o 13:33
~~Spopielały Krokus napisał(a):
~Smolista Werbena napisał(a): Kilka dni temu tez tam zginął młody mężczyzna..... Może jest jakiś związek pomiędzy tymi wydarzeniami ?


na pewno....


na pewno to wina pisu...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Konopna Rzeżucha niezalogowany
26 sierpnia 2020r. o 13:48
Nie,to wina Tuska !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązowożółta Papryka niezalogowany
26 sierpnia 2020r. o 15:47
~Nadżółkły Dyptam napisał(a): Wczoraj przy aptece Nelly spotkałem Pana który stał się bezdomnym ponieważ córka go wyrzuciła z mieszkania. Został przez nią oszukany. Płakał jak mi o tym opowiadał, nie chciał pieniędzy. Mam nadzieję że to nie ten człowiek...


Jeśli to ten sam, o którym myślę, to zapomniał się pochwalić, jakie dzieciństwo zgotował tej córce i dlaczego go wyrzuciła.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Brudnożółty Czyściec niezalogowany
26 sierpnia 2020r. o 17:05
Rodzic to zawsze rodzić!!! Taka córkę czy syna bym za dupę powiesił!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ciemnopopielata Robinia niezalogowany
26 sierpnia 2020r. o 17:15
Rodzic to zawsze rodzic????? Wal się. Jak ktoś jest łajzą dla dzieci to ciul mu na grób!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza