Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Zderzenie nauki z religią

~~Karminowoczerwona Bylica niezalogowany
27 września 2020r. o 20:22
jest poza zasięgiem jurysdykcji państwa

odpowiada przed stwórcą

dobrze się ustawili purpuraci i całe kk
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Morelowy Liliowiec niezalogowany
27 września 2020r. o 20:29
a my -normalni ludzie- ;) na to pozwalamy...
może to oni zasługują na ''stosy''?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasztanowy Enkiant niezalogowany
27 września 2020r. o 20:46
~~Morelowy Liliowiec napisał(a): a my -normalni ludzie- ;) na to pozwalamy...
może to oni zasługują na ''stosy''?


Wybacz, ale patrząc na to co i w jaki sposób piszesz ty do "normalnych" się nie możesz zaliczyć. Piszę to z przykrością, ale tyle jadu, nienawiści i chamstwa ile jest w twoich postach dawno na żadnym forum nie widziałem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Morelowy Liliowiec niezalogowany
27 września 2020r. o 20:53
a gdzie przykłady?
nienawiść?...do kogo?
jad? ...gdzie?

to że kpię sobie z tych facetów w ''sukienkach'' głoszących z ambon niby ''słowo boże'' a po zakrystiach obmacujących ministrantów?
przecież piszę prawdę...:]
to że dzisiaj ''księciunie w purpurach'' mają w dupi.e ''boskie prawa'' jednocześnie wymagając ich przestrzegania przez ''parafian''?
:]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnogranatowa Diaskia niezalogowany
27 września 2020r. o 20:58
~~Morelowy Liliowiec napisał(a): ja też dobrze wiem o czym mówię...
nie trzeba mieć ''doktoratów'' by wiedzieć że jędrszewski to zwykły cham dzielący ludzi na gorszych i lepszych ...
to że jest jakimś ''kapelmistrzem'' w chórku pseudoreligijnych oszołomów nie musi oznaczać że jest mądrym człowiekiem ...
jest człowiekiem który nie powinien był księdzem ...dla mnie jest klechą -pełnym jadu i nienawiści...

No właśnie nie za bardzo wiesz o czy mówisz. Nie wiem nawet czy zadałeś sobie trud wysłuchania Jego słów. Bo mi to wygląda że raczej polegasz tylko na komentarzach do tego co powiedział. A jeśli nawet wysłuchałeś, to czy masz na tyle rozległą wiedzę, by odpowiednio zrozumieć kontekst Jego wypowiedzi.
Spróbuję więc go króciutko nakreślić.
Nie wiem czy zgodzisz się że na kilkadziesiąt lat Polska znalazła się pod wpływem "czerwonej zarazy". Zarazy, która ma na swoim koncie 100 MILIONÓW ofiar. Ale pewnie dla ciebie to mało istotny szczegół. Otóż tamta zaraza wypłynęła na plecach walki klasowej. Walczyła o prawa robotników i chłopów. W końcu została pokonana. Dziś atakuje nas z drugiej strony. Tym razem walczy o prawa kolejnych uciśnionych, określanych literkami LGBT. Podobnie jak wcześniej robotnicy i chłopi szybko mieli dość tej całej rewolucji, tak samo teraz coraz więcej jest głosów sprzeciwu ze środowisk osób o odmiennej orientacji. Czują się wykorzystywani. I słusznie. Ktos chce zrobić rewolucję na ich grzbietach. I o tym zjawisku mówił abp Jedraszewski. O kolejnej rewolucji, której jedynym celem jest niszczyć. Niszczyć rodzinę, niszczyć kulturę, niszczyć religię, by potem pogonić nas jak bezbronne bydło, tam gdzie tylko się będzie nowej władzy chciało. A wszystko pod pięknymi hasłami humanizmu. Rewolucja Radziecka też miała piękne, chwytliwe hasła. A jakie owoce? Może zbyt uprościłem temat. Nie jestem niestety człowiekiem tak wykształconym jak abp Jędraszewski. On mógłby ci podać wiele bardziej przekonujących argumentów. I niekoniecznie odnoszących się do religii.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasztanowy Enkiant niezalogowany
27 września 2020r. o 21:15
~~Morelowy Liliowiec napisał(a): a gdzie przykłady?
nienawiść?...do kogo?
jad? ...gdzie?

to że kpię sobie z tych facetów w ''sukienkach'' głoszących z ambon niby ''słowo boże'' a po zakrystiach obmacujących ministrantów?
przecież piszę prawdę...:]
to że dzisiaj ''księciunie w purpurach'' mają w dupi.e ''boskie prawa'' jednocześnie wymagając ich przestrzegania przez ''parafian''?
:]


Przykład ? Spójrz choćby na ten powyższy swój tekst. Czy to jest kulturalne, spokojne, wyważone pisanie swoich racji w dyskusji ? Jak z kimś takim rozmawiać ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnogranatowa Diaskia niezalogowany
27 września 2020r. o 21:20
~~Kasztanowy Enkiant napisał(a): Jak z kimś takim rozmawiać ?

Dwie szklanki melissy i można próbować ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Morelowy Liliowiec niezalogowany
27 września 2020r. o 21:34
~~Kasztanowy Enkiant napisał(a):
~~Morelowy Liliowiec napisał(a): a gdzie przykłady?
nienawiść?...do kogo?
jad? ...gdzie?

to że kpię sobie z tych facetów w ''sukienkach'' głoszących z ambon niby ''słowo boże'' a po zakrystiach obmacujących ministrantów?
przecież piszę prawdę...:]
to że dzisiaj ''księciunie w purpurach'' mają w dupi.e ''boskie prawa'' jednocześnie wymagając ich przestrzegania przez ''parafian''?
:]


Przykład ? Spójrz choćby na ten powyższy swój tekst. Czy to jest kulturalne, spokojne, wyważone pisanie swoich racji w dyskusji ? Jak z kimś takim rozmawiać ?


ależ to co napisałem napisałem kulturalnie i spokojnie...
i równie wyważone...
wierz mi gdybym chciał inaczej też by ci się nie spodobało...;)

przeczytaj post poniżej twojego i skorzystaj z rady...melisa ponoć potrafi cuda czynić...nie będziesz musiał się w tym celu włóczyć do Lourdes...;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza