Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Zapraszamy
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Wizjonerzy i boomerzy
~~Zielonkawobłękitny Tojeść 29 września 2020r. o 13:13
Dobra przeczytałem i...autorze o co Tobie chodzi?
O to ze rządzący miastem nie myślą o zalesianiu?
O to że po wojnie ludzie dbali bardziej o przeżycie niż o drzewa?
O to że Niemcy lepiej zrządzali?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Hebanowy Bieluń 29 września 2020r. o 15:32
"Świadomość znaczenia drzew (...) stała się myślącym w kategoriach asfaltu, betonu i kostki bauma urzędnikom oraz inwestorom obca."

Arogancja i pogarda dla ludzi to grzech! Fajnie, że ktoś kocha drzewa, ale mierzi mnie, gdy ktoś tak zadziera nosa i pogardza ludźmi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Konopna Laurencja 1 października 2020r. o 7:48
Zamiast jojczeć może Pan sam z jakąś eko inicjatywą sadzenia drzew wystąpi. Bo narazie patrząc po Pana artykułach jedynie narzeka Pan jak typowy mieszkaniec naszego grodu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się w tym temacie
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.