Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Donald i Melania Trump zakażeni koronawirusem
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
2 października 2020r. o 9:40
ramaj napisał(a):
Pannazdzieckiem napisał(a): Lada moment wybory w ukupczyelu , być może to tylko medialne " zakażenie " :D Ja tam testów nie widziałem i cały świat też nie , tym bardziej , że testy te , są mało prawdziwe :D
Co by nie mówić , to Trump poszarpał się nieco z WHO , korporacją Geitsa , no tego cwaniaczka od Windows 96 i reszty kompilacji :D , co to chce z depopulować szczepionką na koronoświrusa jakieś siedem i pół miliarda Istot tej Planety.

Ale nie to jest tutaj najważniejsze , ci co tak na prawdę rządzą tą po pieporzoną cywilizacją są głęboko ukryci , a Trump jest tylko , podobnie , jak nasz Duda pajacem na sznurku :)

Wcale by mnie nie zdziwiło , gdyby gruchnęła wieść , że mason , pedofil i morderca ... :D



Koronaświrusa można mu wybaczyć :D


Powiedział co wiedział.
Chemitrale,pieniądz fidulacyjny ( czy jak tam),ziemia jest płaska,bóg jest i go nie ma,koronawirus to ściema ,od fotografii en face boli głowa...............


... fiducjarny Ramaj , nie rób z siebie przygłupa , nie przystoi w tym wieku :)

... fiducjo to wiara z łaciny , cham i prostak bez matury Ci to mówi Ramaj :)

ps . Gdybyś miał ochotę na piwo , to wiesz gdzie walić :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bursztynowy Żywotnikowiec niezalogowany
2 października 2020r. o 10:00
Natychmiast powinni skontaktować się z Szumowskim on wyzdrowiał z covidu w jeden dzień
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
2 października 2020r. o 10:23
~Bursztynowy Żywotnikowiec napisał(a): Natychmiast powinni skontaktować się z Szumowskim on wyzdrowiał z covidu w jeden dzień


:D :D : D

Bo mi qurwa żyłka pęknie . Nie żartuj tak sobie więcej Żywotnikowiec :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Niebieski Ogórecznik niezalogowany
2 października 2020r. o 11:02
Lubię Was bolec.info :D
Poprawiacie mi humor :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonobrunatna Rudbekia niezalogowany
2 października 2020r. o 11:07
Serio? to takie ważne żenada!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żonkilowy Kocanki niezalogowany
2 października 2020r. o 11:36
~~Złocistozielona Lantana napisał(a): Słusznie, że podali taką informację, bo ona interesuje każdego, nawet mieszkańca Bolesławca.


ch... mnie to obchodzi tępa dzido
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brudnozielona Scewola niezalogowany
2 października 2020r. o 11:39
~~Zielonobrunatna Rudbekia napisał(a): Serio? to takie ważne żenada!!!!!!!!!!!!!!


wszystkie poważne portale o tym informują. Koniec kropka
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Fiołkowa Trzykrotka niezalogowany
2 października 2020r. o 11:50
Ciekawa sytuacja jeszcze wczoraj u bukmachera faworytem był D.Trump .A dzisiejsza informacja odwraca wszystko. J.Biden 1.7 D.Trump 2.1 .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.