Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Donald i Melania Trump zakażeni koronawirusem
~Jasnozielona Bergenia niezalogowany
2 października 2020r. o 7:15
Bardzo wazna informacja dla calego Boleslawca i okolic... zenada
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonoszary Oczar niezalogowany
2 października 2020r. o 7:18
"Ja bardzo dziękuję za tę szeroką garść informacji ale g... mnie to obchodzi"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złocistozielona Lantana niezalogowany
2 października 2020r. o 7:28
Słusznie, że podali taką informację, bo ona interesuje każdego, nawet mieszkańca Bolesławca.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złocistozielona Lantana niezalogowany
2 października 2020r. o 7:34
I jeszcze jedno nie silnych na koronawirusa, każdy może być zakażony.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudawa Cynia niezalogowany
2 października 2020r. o 8:25
a on jest spokrewniony z donaldem tuskiem?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
2 października 2020r. o 8:26
Lada moment wybory w ukupczyelu , być może to tylko medialne " zakażenie " :D Ja tam testów nie widziałem i cały świat też nie , tym bardziej , że testy te , są mało prawdziwe :D
Co by nie mówić , to Trump poszarpał się nieco z WHO , korporacją Geitsa , no tego cwaniaczka od Windows 96 i reszty kompilacji :D , co to chce z depopulować szczepionką na koronoświrusa jakieś siedem i pół miliarda Istot tej Planety.

Ale nie to jest tutaj najważniejsze , ci co tak na prawdę rządzą tą po pieporzoną cywilizacją są głęboko ukryci , a Trump jest tylko , podobnie , jak nasz Duda pajacem na sznurku :)

Wcale by mnie nie zdziwiło , gdyby gruchnęła wieść , że mason , pedofil i morderca ... :D



Koronaświrusa można mu wybaczyć :D

Zastosowana autokorekta


Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
670
ramaj
2 października 2020r. o 9:08
Pannazdzieckiem napisał(a): Lada moment wybory w ukupczyelu , być może to tylko medialne " zakażenie " :D Ja tam testów nie widziałem i cały świat też nie , tym bardziej , że testy te , są mało prawdziwe :D
Co by nie mówić , to Trump poszarpał się nieco z WHO , korporacją Geitsa , no tego cwaniaczka od Windows 96 i reszty kompilacji :D , co to chce z depopulować szczepionką na koronoświrusa jakieś siedem i pół miliarda Istot tej Planety.

Ale nie to jest tutaj najważniejsze , ci co tak na prawdę rządzą tą po pieporzoną cywilizacją są głęboko ukryci , a Trump jest tylko , podobnie , jak nasz Duda pajacem na sznurku :)

Wcale by mnie nie zdziwiło , gdyby gruchnęła wieść , że mason , pedofil i morderca ... :D



Koronaświrusa można mu wybaczyć :D


Powiedział co wiedział.
Chemitrale,pieniądz fidulacyjny ( czy jak tam),ziemia jest płaska,bóg jest i go nie ma,koronawirus to ściema ,od fotografii en face boli głowa...............
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązowy Dyptam niezalogowany
2 października 2020r. o 9:30
Podobno położą ich w "naszych" "nowych" kontenerach szpitalnych, temu temat jest na bolcu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.