Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Duże utrudnienia na A4
~~Rudawa Cynia niezalogowany
3 października 2020r. o 8:40
~~Rudawa Cynia napisał(a):
~~Kanarkowa Ślazówka napisał(a): Pytanie do tirowców:
Dlaczego się wyprzedzacie skoro na 100 km zyskacie max 30 sekund?
ja jade 89 km/h ,a kolega jedzie 85 km/h to na 100 km mam w kieszeni 4 km czyli 5 do 6 minut ,dziennie jak przejade 500 do 650 km to mam 36 min w kieszeni czyli dalej zajade wiecej zrobie lub znajde parking,a jeżeli tygodniowo zrobie 2900 km to mam 3 godziny wiecej w stosunku do tego co jedzie 85 km/h w cyklu 2 tygodniowym to mam 6 godzin ,a 6 godzin tj około 400 km które moge przejechać ,a cykl 2 tygodniowy tj 95 godz jazdy,no ja akurat tyle godz nie wyjeżdzam ,ale są firmy gdzie nawet 5 min to dużo,a korki w niemczech odbierają nam cenne godziny jazdy ,z tąd ten niby pośpiech lecz dla kierowców to normalny dzień pracy.a jeżeli chodzi o was kierowcy osobówek to jesteście solą w oku każdego korka na drodze tak w PL jak i w D.szerokiej drogi
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudawa Cynia niezalogowany
3 października 2020r. o 8:58
~~Niebieskawy Kocanki napisał(a): kierowcy ciężarówek powinni co jakiś okres przechodzić badania wątrobowe na alkohol,narkotyki i niektórzy na głupotę,po tych badaniach 1/3 by odpadła.
a po badaniu kierowców osobówek to by nikt na droge nie wyjechał i jezdziły by same tiry,ty tepy ignorancie ,kierowcy regularnie przechodzą szczegółowe badania psychologiczne lekarskie cukier itp, a ty tepaku kiedy robiłeś badania ?nigdy, a wiesz dlaczego? bo gdyby wprowadzić badania dla osobówek to by nikt tych badań pozytywnie nie zaliczył.i od dzisiaj wszystkim kierowcom tira sie kłaniaj bo kturegoś dnia ci chlebka nie dowiozą i bedziesz musiał trawe jeść
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kanarkowa Ślazówka niezalogowany
3 października 2020r. o 9:36
~~Rudawa Cynia napisał(a):
~~Kanarkowa Ślazówka napisał(a): Pytanie do tirowców:
Dlaczego się wyprzedzacie skoro na 100 km zyskacie max 30 sekund?
ja jade 89 km/h ,a kolega jedzie 85 km/h to na 100 km mam w kieszeni 4 km czyli 5 do 6 minut ,dziennie jak przejade 500 do 650 km to mam 36 min w kieszeni czyli dalej zajade wiecej zrobie lub znajde parking,a jeżeli tygodniowo zrobie 2900 km to mam 3 godziny wiecej w stosunku do tego co jedzie 85 km/h w cyklu 2 tygodniowym to mam 6 godzin ,a 6 godzin tj około 400 km które moge przejechać ,a cykl 2 tygodniowy tj 95 godz jazdy,no ja akurat tyle godz nie wyjeżdzam ,ale są firmy gdzie nawet 5 min to dużo,a korki w niemczech odbierają nam cenne godziny jazdy ,z tąd ten niby pośpiech lecz dla kierowców to normalny dzień pracy.a jeżeli chodzi o was kierowcy osobówek to jesteście solą w oku każdego korka na drodze tak w PL jak i w D.szerokiej drogi

Niestety moje obliczenia są inne.
Średni czas wyprzedzania tira przez tira to jest 2-3 minuty.
czyli przejechanie 30 metrów zajmuje 3min to daje prędkość 0,6 km/h. Jest to różnica prędkości z jakimi jadą tiry. czyli na 100 km zyskujesz 600m to przy predkości 90 km/h daje 24 sekundy.
A ile krwi napsułeś innym?
Ile klocków zostało startych na pył?
Ile dodatkowego paliwa poszło na przyśpieszanie?
Czas najwyższy wprowadzić całkowity zakaz wyprzedzania dla ciężarówek i walić za to solidne mandaty.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Staroróżowa Bylica niezalogowany
3 października 2020r. o 9:40
Tirowców bandytów powinno sie wyeliminować z Polskich dróg. W tym przypadku podświetlona strzałka była widoczna z ponad 1000m. Co robił tirowiec? Mimo trudnych warunków ogladał film na laptopie??
Obciążyć kosztami akcji! Zabrać prawko do 3 pokolenia. Ile było przypadków że nie wyhamowal i pozabijał ludzi a sam wyszedł bez szwanku. Tępić bandytów w tirach!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudawa Cynia niezalogowany
3 października 2020r. o 10:32
~Staroróżowa Bylica napisał(a): Tirowców bandytów powinno sie wyeliminować z Polskich dróg. W tym przypadku podświetlona strzałka była widoczna z ponad 1000m. Co robił tirowiec? Mimo trudnych warunków ogladał film na laptopie??
Obciążyć kosztami akcji! Zabrać prawko do 3 pokolenia. Ile było przypadków że nie wyhamowal i pozabijał ludzi a sam wyszedł bez szwanku. Tępić bandytów w tirach!!
umiesz czytać ?jak nie to niech ci to ktoś przeczyta i przetłumaczy.https://trans.info/pl/kierowcy-ciezarowek-to-zabojcy-na-drogach-bzdura-zobacz-statystyki-ktore-pokazuja-cala-prawde-586b625ebc04faa86f8b5fd1-18156

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Niebieskozielony Kielichowiec niezalogowany
4 października 2020r. o 10:29
Tir hejt https://youtu.be/hTQQNXEKazo
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kanarkowa Ślazówka niezalogowany
4 października 2020r. o 11:27
~Niebieskozielony Kielichowiec napisał(a): Tir hejt https://youtu.be/hTQQNXEKazo

Jak myślisz , za co was tak hejtują?
Za wożenie towarów?
Czy za chamskie zachowanie na drodze?
Za blokowanie kilometrami prawego pasa?
Za wyjeżdżanie tuż przed maską, bo jedziesz większym?
Jeżdżę dużo do Wrocławia i to co teraz wyprawiają tirowcy to mnie nie dziwi hejt jaki na nich spada.
100 metrów za znakiem zakaz wyprzedzania dla ciężarówek d..bil rozpoczyna manewr wyprzedzania kolumny tirów i jedzie lewym pasem przez 15 km.
Różnica prędkości nie przekracza 1km/h.
TIRY NA TORY!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kanarkowa Ślazówka niezalogowany
4 października 2020r. o 11:31
Albo taka sytuacja :
Wchodzi klapkarz do stacji benzynowej i kupuje pół litra wódki, albo sześciopak piwa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza