Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Dzisiaj znów będą spacerować i protestować
22258
#Horus nieaktywny
25 października 2020r. o 16:02
M21W2 napisał(a):
Horus napisał(a):
M21W2 napisał(a):
~~Kawowy Szczypiorek napisał(a):
M21W2 napisał(a):
~Płoworudy Nawłoć napisał(a):

Nie do końca rozumiem co masz na myśli , pisz śmiało .

zaglądam tu co jakiś czas bo wolę film niż czytać kogo ''kur...a'' jest bardziej przyzwoita...;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
25 października 2020r. o 16:13
Janusz ja mam jeden telewizor nad którym niepodzielnie panuje żona , ja tylko wtedy jak są ważne wydarzenia sportowe .
Zastosowałem się do zaleceń , siedzę przy laptopie , to wszystko z nudów - panie .
Od oglądania TV wolałem książki , teraz internet .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
25 października 2020r. o 16:30
i słusznie ...książki to wiedza...
pomijam tu jakieś ''harlekiny'' bo obserwując poziom wiedzy niektórych tutaj można śmiało stwierdzić że zbyt dużo czasu na nie poświęcają...

popatrz sobie teraz np. na viasat history...
Celtowie...temat jak najbardziej mi pasujący ...

bardziej mi te historie pasują niż jakieś o Piłsudskim czy jakichś tam ''wyklętych''
tym bardziej że w nich coraz więcej fałszu...

dzisiaj niektórych wręcz przeraża język jaki słyszeli ci dzisiejsi nadzwyczaj kulturalni pisdzielcy...

ale kiedy jeden z komentatorów (nie pamiętam w tej chwili który) cytował słowa w tv jakie padały podczas marszu ''narodowców'' pewien pisdzielec-''ideowiec'' groził mu pozwem prokuratorskim...jeśli poddasz to co piszę w wątpliwość postaram się to odszukać...

dzisiaj słuchałem horały i szczerby w ''kawie'' piaseckiego jacy to oni byli oburzeni kiedy padały słowa '' krec ...ć pis'' czy ''krzysztof bosak -wypier...j''

a o swoich kolesiach zapomnieli...;)

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
25 października 2020r. o 17:10
Szkoda że nie mogę osobiście solidaryzować się przeciw barbarzyńskim ustawom PiS.

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
25 października 2020r. o 17:22
Przemek ...nic straconego...

#Czarny Protest był kiedyś jednym z najpopularniejszych

dzisiaj na instagramie odnajdziesz podobne...

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Brązowoszary Tytoń niezalogowany
25 października 2020r. o 17:44
PiS na księżyc, księża do Watykan, lub odwrotnie, do wyboru.

W skrócie 'W......... Ć'.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Marengo Jaśminowiec niezalogowany
25 października 2020r. o 18:01
Kobiety chodzą i protestują a Bernard co chwilę szukał jakiegoś miejsca do siedzenia :D. Od zawsze tak właśnie mężczyźni się solidaryzują z kobietami :D.

Protest trwa nadal, Bernard :D.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Fiołkowa Tunbergia niezalogowany
25 października 2020r. o 18:10
Dla mieszkańców Bolesławca wczoraj i dzisiaj 5+, natomiast dla Radnych Takich i Owakich 2 - za brak empatii,zainteresowania problemami mieszkańców, za lenistwo i wygodnictwo: dla diety, stanowiska i ciepłego posłania w koterii bolesławieckiej. Wstyd! Dla Pana Piotra Romana Prezydenta Miasta Bolesławiec - wstyd podwójny za wygodnictwo , koniunkturalizm, lenistwo i populizm , za nieobecność na sobotniej , 600 osobowej demonstracji pod Jego budynkiem zwanym Ratuszem. Wstyd,wstyd,wstyd!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza