Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Dzisiaj znów będą spacerować i protestować
14240
M21W2
25 października 2020r. o 15:00
~~Niebieskozielona Trzmielina napisał(a): Ty baranie krec any, pizdofonie pi.....i


Nie musisz się przedstawiać , wrzeszczałeś w rynku- prawda boli - musi boleć jak to mawiał falco .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wiśniowy Wrzosiec niezalogowany
25 października 2020r. o 15:02
M21W2 napisał(a):
~~Niebieskozielona Trzmielina napisał(a): Ty baranie krec any, pizdofonie pi.....i


Nie musisz się przedstawiać , wrzeszczałeś w rynku- prawda boli - musi boleć jak to mawiał falco .


Lucek ,a jak brat ?,zmienił zdanie o Tobie ?

– Kto nie przeklina, niech pierwszy rzuci kamieniem. Być może istnieją podobni święci, ale ja, gdy poruszam się w obszarze bardziej prywatnym, czasem użyję niecenzuralnego słowa – powiedział Mateusz Morawiecki w rozmowie z tygodnikiem „Do Rzeczy”. Premier komentował nagrania z restauracji Sowa i Przyjaciele opublikowane przez portal Onet.pl.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Krwawosiny Wrzosiec niezalogowany
25 października 2020r. o 15:05
Przy dzieciach wulgaryzmy to hańba, prostactwo a tam rodziny z dziećmi idą, ........ po co? Nie wiem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
25 października 2020r. o 15:08
~~Kawowy Szczypiorek napisał(a):
M21W2 napisał(a):
~Płoworudy Nawłoć napisał(a): Niech Policja ściągnie sprzed dworca PKP imbecyla, który na kartonie trzyma tablicę "je.ać". Przeczytały ją moje dzieci. Chciałem zatrzymać się i mu zrobić to, czego żąda, ale żona mnie powstrzymała.
Po co mam iść siedzieć za jakiegoś ćpuna.


Temu ćpunowi , menelowi który jest pokazany z butelką piwa w ręce podczas marszu dałbym spokój .
Gorzej z grupą chuliganów politycznych wykrzykujących te słowa w rynku , tam dzieci też uszu nie zatykały , a szkoda .


Plantatorze ,a co te chuligany wykrzykiwały ? Jeśli coś na naczelnika to obciąć jęzory .kościół was w tym poprze .


Włącz transmisję obejrzysz , może kogoś poznasz , żadnych kar dla nich , chorych z nienawiści trzeba leczyć za darmo .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Konopny Ciemiernik niezalogowany
25 października 2020r. o 15:12
M21W2 napisał(a):
~Płoworudy Nawłoć napisał(a): Niech Policja ściągnie sprzed dworca PKP imbecyla, który na kartonie trzyma tablicę "je.ać". Przeczytały ją moje dzieci. Chciałem zatrzymać się i mu zrobić to, czego żąda, ale żona mnie powstrzymała.
Po co mam iść siedzieć za jakiegoś ćpuna.


Temu ćpunowi , menelowi który jest pokazany z butelką piwa w ręce podczas marszu dałbym spokój .
Gorzej z grupą chuliganów politycznych wykrzykujących te słowa w rynku , tam dzieci też uszu nie zatykały , a szkoda .

Panie Lucjanie to wykrzykiwali obywatele o niskim wykształceniu ,
Przechodząc obok tych protestujących z dzieckiem byłem zbulwersowany na pańskiego brata , tego z Karola Miarki co dachy naprawia , wykrzykiwał dosłownie
Steki wulgaryzmu w kierunku PiS przy akompaniamencie swojej córki ,
Wstyd by taki starszy pan w ten sposób się zachowywał .
Z tego co o nim usłyszałem może go trochę tłumaczyć ( ciężkie dzieciństwo )


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
25 października 2020r. o 15:15
~~Wiśniowy Wrzosiec napisał(a):
M21W2 napisał(a):
~~Niebieskozielona Trzmielina napisał(a): Ty baranie krec any, pizdofonie pi.....i


Nie musisz się przedstawiać , wrzeszczałeś w rynku- prawda boli - musi boleć jak to mawiał falco .


Lucek ,a jak brat ?,zmienił zdanie o Tobie ?

– Kto nie przeklina, niech pierwszy rzuci kamieniem. Być może istnieją podobni święci, ale ja, gdy poruszam się w obszarze bardziej prywatnym, czasem użyję niecenzuralnego słowa – powiedział Mateusz Morawiecki w rozmowie z tygodnikiem „Do Rzeczy”. Premier komentował nagrania z restauracji Sowa i Przyjaciele opublikowane przez portal Onet.pl.



Jesteś w stanie odróżnić wypowiedź Morawieckiego od wulgarnych wrzasków w rynku . ja tak coś jak Morawiecki tylko do restauracji bardzo rzadko chodzę .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
25 października 2020r. o 15:16
M21W2 napisał(a):
~~Kawowy Szczypiorek napisał(a):
M21W2 napisał(a):
~Płoworudy Nawłoć napisał(a):
Włącz transmisję obejrzysz , może kogoś poznasz , żadnych kar dla nich , chorych z nienawiści trzeba leczyć za darmo .


Lucjan ...chcesz poznać drugą stronę medalu?
zastanów się ...;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
25 października 2020r. o 15:22
Horus napisał(a):
M21W2 napisał(a):
~~Kawowy Szczypiorek napisał(a):
M21W2 napisał(a):
~Płoworudy Nawłoć napisał(a):
Włącz transmisję obejrzysz , może kogoś poznasz , żadnych kar dla nich , chorych z nienawiści trzeba leczyć za darmo .


Lucjan ...chcesz poznać drugą stronę medalu?
zastanów się ...;)


Nie do końca rozumiem co masz na myśli , pisz śmiało .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza