Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Dzisiaj znów będą spacerować i protestować
~Brunatnoszary Wilec niezalogowany
25 października 2020r. o 15:32
Yebac pis na 100%
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ciemnogranatowa Wiśnia niezalogowany
25 października 2020r. o 15:36
Ty Wilec umiesz zamknąć dyskusję. A tam dziecko już wyciąga tatusia na spacer w rynku
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
25 października 2020r. o 15:38
~Brunatnoszary Wilec napisał(a): Yebac pis na 100%


Jak nie wrzeszczałeś tego w rynku to wszystko Ok.
Męska opinia .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
25 października 2020r. o 15:48
M21W2 napisał(a):
skorn napisał(a): Brakuje dyskusji, konsultacji społecznych w tak ważnych tematach. Bez tego albo odpowiedzialność zbiorowa kobiet albo nienarodzonych.

Do tej pory mieliśmy aborcyjną eugenikę, teraz wahadło wychylone w drugą stronę.


Teraz mamy to co mieliśmy , orzeczenie TK to nie ustawa , zapewne w przyszłości ktoś może chcieć aby ustawa była zgodna z Konstytucją opracowaną i przyjętą przez lewicę która teraz nawołuje swoich sympatyków do udziału w protestach .
Chichot historii , już wcześniej Rzepliński twierdził że ustawa aborcyjna niezgodna z Konstytucją , jak został Prezesem TK zapomniał o swoich zastrzeżeniach .


Kilka lat temu w Irlandii mieli referendum w sprawie aborcji. I generalnie korzystają tam z tej formy decydowania o sobie średnio raz w roku. A u nas w bantustanie? Kiedy ostatnio było jakies referendum?

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Brązowoszary Tytoń niezalogowany
25 października 2020r. o 15:50
"Chyba jeden z najlepszych momentów manifestacji na wrocławskich ulicach. Pani Policjantka macha do nas i bije brawo. Ludzie machający i klaszczący z balkonów, kierowcy trąbiący na ulicach, wielka solidarność z kobietami"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
25 października 2020r. o 15:55
~~Konopny Ciemiernik napisał(a):
M21W2 napisał(a):
~Płoworudy Nawłoć napisał(a): Niech Policja ściągnie sprzed dworca PKP imbecyla, który na kartonie trzyma tablicę "je.ać". Przeczytały ją moje dzieci. Chciałem zatrzymać się i mu zrobić to, czego żąda, ale żona mnie powstrzymała.
Po co mam iść siedzieć za jakiegoś ćpuna.


Temu ćpunowi , menelowi który jest pokazany z butelką piwa w ręce podczas marszu dałbym spokój .
Gorzej z grupą chuliganów politycznych wykrzykujących te słowa w rynku , tam dzieci też uszu nie zatykały , a szkoda .

Panie Lucjanie to wykrzykiwali obywatele o niskim wykształceniu ,
Przechodząc obok tych protestujących z dzieckiem byłem zbulwersowany na pańskiego brata , tego z Karola Miarki co dachy naprawia , wykrzykiwał dosłownie
Steki wulgaryzmu w kierunku PiS przy akompaniamencie swojej córki ,
Wstyd by taki starszy pan w ten sposób się zachowywał .
Z tego co o nim usłyszałem może go trochę tłumaczyć ( ciężkie dzieciństwo )




Zapomniałem się wylogować , mleko się wylało , może i lepiej że to opinia Lucjana bez znaczenia kogo dotyczy .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Krwawosiny Wrzosiec niezalogowany
25 października 2020r. o 15:57
No fantastyczne, ludzie ze swoimi dziećmi płaczą ze szczęścia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
25 października 2020r. o 16:00
skorn napisał(a):
M21W2 napisał(a):
skorn napisał(a): Brakuje dyskusji, konsultacji społecznych w tak ważnych tematach. Bez tego albo odpowiedzialność zbiorowa kobiet albo nienarodzonych.

Do tej pory mieliśmy aborcyjną eugenikę, teraz wahadło wychylone w drugą stronę.


Teraz mamy to co mieliśmy , orzeczenie TK to nie ustawa , zapewne w przyszłości ktoś może chcieć aby ustawa była zgodna z Konstytucją opracowaną i przyjętą przez lewicę która teraz nawołuje swoich sympatyków do udziału w protestach .
Chichot historii , już wcześniej Rzepliński twierdził że ustawa aborcyjna niezgodna z Konstytucją , jak został Prezesem TK zapomniał o swoich zastrzeżeniach .


Kilka lat temu w Irlandii mieli referendum w sprawie aborcji. I generalnie korzystają tam z tej formy decydowania o sobie średnio raz w roku. A u nas w bantustanie? Kiedy ostatnio było jakies referendum?


To prawda , sami jako społeczeństwo wygląda na to nie jesteśmy zainteresowani referendum , jest na to kilka przykładów o odwołanie lokalnych bonzów w tym w Warszawie Gronkiewicz .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMAMrowka zaprasza