Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Prawda o protestach

~~Różowy Len niezalogowany
13 listopada 2020r. o 9:53
PanM napisał(a):
Po pierwsze WOŚP jest fundacją która z urzędu musi i składa sprawozdania finansowe.

Tylko że WOŚP ma podwykonawców w postaci spółek o nazwach typu Mrówka Cała czy Złoty melon i wiele, wiele innych. A finanse tych spółek to jedna czarna dziura.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
13 listopada 2020r. o 10:01
~~Różowy Len napisał(a):
PanM napisał(a):
Po pierwsze WOŚP jest fundacją która z urzędu musi i składa sprawozdania finansowe.

Tylko że WOŚP ma podwykonawców w postaci spółek o nazwach typu Mrówka Cała czy Złoty melon i wiele, wiele innych. A finanse tych spółek to jedna czarna dziura.


https://www.wosp.org.pl/fundacja/wazne/rozliczenia

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Różowy Len niezalogowany
13 listopada 2020r. o 10:17
PanM napisał(a):
~~Różowy Len napisał(a):
PanM napisał(a):
Po pierwsze WOŚP jest fundacją która z urzędu musi i składa sprawozdania finansowe.

Tylko że WOŚP ma podwykonawców w postaci spółek o nazwach typu Mrówka Cała czy Złoty melon i wiele, wiele innych. A finanse tych spółek to jedna czarna dziura.


https://www.wosp.org.pl/fundacja/wazne/rozliczenia

Analizowałem te rozliczenia lata temu. Nie chce mi się znowu w tym babrać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
13 listopada 2020r. o 10:23
~~Różowy Len napisał(a):
PanM napisał(a):
~~Różowy Len napisał(a):
PanM napisał(a):
Po pierwsze WOŚP jest fundacją która z urzędu musi i składa sprawozdania finansowe.

Tylko że WOŚP ma podwykonawców w postaci spółek o nazwach typu Mrówka Cała czy Złoty melon i wiele, wiele innych. A finanse tych spółek to jedna czarna dziura.


https://www.wosp.org.pl/fundacja/wazne/rozliczenia

Analizowałem te rozliczenia lata temu. Nie chce mi się znowu w tym babrać.


Ale chce się osobie podważać to w czym się nie chce babrać. Mentalność Kalego ?
Albo wiem i oceniam albo piszę co katolicka ślina na język przyniesie.
Swoją drogą co tak barbarzyńskiego dla Polaków robi WOŚP że bogobojny kochający człowieka kościół i jego wierni tak go zwalczają ?
Nie są mu nieprzychylni a permanentnie chcą go zniszczyć.[img=1605259437_z0pp6ib.jpg]

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zazieleniała Sośnica niezalogowany
13 listopada 2020r. o 10:26
PanM napisał(a):
Szanowny





Nie udawaj, że jesteś kulturalny, skoro opluwasz wartości innych osób, osób wierzących.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Szaroniebieska Hortensja niezalogowany
13 listopada 2020r. o 11:01
Najpierw nakłamie, nawymyśla, poobraża, a później pieprzy coś o wartościach.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zazieleniała Sośnica niezalogowany
13 listopada 2020r. o 11:06
Tak, lepiej być hipokrytą, manipulatorem i nawiedzonym oszołomem? Jak ty?

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Różowy Len niezalogowany
13 listopada 2020r. o 11:15
PanM napisał(a): Ale chce się osobie podważać to w czym się nie chce babrać. Mentalność Kalego ?
Albo wiem i oceniam albo piszę co katolicka ślina na język przyniesie.
Swoją drogą co tak barbarzyńskiego dla Polaków robi WOŚP że bogobojny kochający człowieka kościół i jego wierni tak go zwalczają ?

Przy pierwszej analizie wyszło mi to, o czym tu napisałem. Kolejne wyroki sądowe raczej nie wskazują, by w rzetelności rozliczeń cos się zmieniło na plus.
Zwalczanie? To chyba zbyt duże słowo. Raczej otwieranie ludziom oczu. Że po pierwsze pieniądze tylko w części idą na pomoc chorym dzieciom. A po drugie finansują ruch "róbta co chceta" - promujący hedonizm i upadek wszelkich wartości.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.