Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Nie macie praw do naszych ciał
~Bananowa Laurowiśnia niezalogowany
1 listopada 2020r. o 7:12
Kaczmarski gdyby żył to z pewnością nie dołączyłby do bandy postkomuchów, tęczowej gimbazy i feministek.
To był wielki człowiek. Jemu nie wypadałoby iść za stadem bezmyślnych prostaków, którzy mają na ustach "je.. ć, wyp..rdal..ć, to jest Wojna.." i takie tam. Nawet Rzeplinski słusznie określił to stadko hołotą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Karmelowy Przetacznik niezalogowany
1 listopada 2020r. o 8:46
Strasznie się boisz tych młodych ludzi. Jeżeli tak to i ty musisz odejść na bok historii.

To ty siejesz nienawiść.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Szarobrunatny Przetacznik niezalogowany
1 listopada 2020r. o 9:16
Taki Przetacznik ....... Ty nie znasz historii........ Ucz się historii to może zrozumiesz wiele.
Każdy tworzy swoją historię.
Nie każdy to rozumie.
Dobro to nie jest zło.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Fiołkowy Brokuł niezalogowany
2 listopada 2020r. o 11:48
~Szaroczarna Miechunka napisał(a): Zachcialo wam sie protestu jak tyle jest zachorowan idioci to przez takich jak wy bo zgromadzen teraz im sie zechcialo strajku!!!!!! I mam gdzies co myslicie o tym kometarzu pisze co mysle

Kretynie to twój guru Kaczyński sprowokował całą sytuację diabli wiedzą jak to się skończy .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kanarkowa Aksamitka niezalogowany
2 listopada 2020r. o 11:50
~~Brunatnoczerwony Wrotycz napisał(a):
~~Zgniła Miesiącznica napisał(a): Dziecko w łonie kobiety nie jest jej ciałem.



Mądra wypowiedź.........
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płowobrązowa Metasekwoja niezalogowany
2 listopada 2020r. o 12:07
~~Karmelowy Przetacznik napisał(a): Strasznie się boisz tych młodych ludzi. Jeżeli tak to i ty musisz odejść na bok historii.

To ty siejesz nienawiść.


Trudno się nie bać tej pozbawionej wyobraźni kupy egoistycznych istot. To jest taka sytuacja w której młody człowiek może nie mieć kogo przepraszać. Jak ojciec ,dziadek , babcia zejdą z tego świata dzięki "inteligencji"swoich potomków to już nie będzie okazji żeby przepraszać. Pewnie dla uspokojenia swojego sumienia zwalą winę na Kaczyńskiego.
Takie niestety czasy, że najważniejsze w życiu jest bezrefleksyjne gapienie się w telefon.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarobrązowy Mieczyk niezalogowany
2 listopada 2020r. o 16:08
~~Zielonkawobrązowa Lawenda napisał(a):
~~Brudnozielony Lilak napisał(a): Ciekawe jak długo umiera i jak cierpi kiedy urodzi się niepełnosprawne, moja córka cierpi już 2 lata i pewnie pocierpi jeszcze z rok może dwa - nie ma dla niej ratunku, przy okazji cierpi moja żona (calkowicie oddana opiece nad chorym dzieckiem), ja(pracujący po 16-18h na dobę by zapewnic możliwości paliatywnego leczenia), pozostale moje dzieci (ktore odczuwają ze nie są tak kochane jak niepełnosprawna córka, dla których nie mamy czasu)
My mogliśmy podjąć decyzję o aborcji - nie zrobiliśmy tego - co dziennie przepraszamy naszą córkę za to, że cierpi - przez nas.
Od Państwa otrzymujemy 2050 + 500 miesięczne koszty utrzymania tylko jej to około 12000 -
Tak jak pisałem żałujemy że skazaliśmy nasze dziecko na cierpienie - tak to my je skazaliśmy nikt inny nie PIS nie Kościół - MY to nasza wina.
Po wyroku wina będzie tylko i wyłącznie PISU - powinni odpowiedzieć za każde dziecko które latami w męczaeni czekać będzie na śmierć.....



Po co pisać takie głupoty przez takich jak ty jeśli to prawda co piszesz podaj imię nazwisko i nr konta chętnie wspomogę .Czy jesteś tylko głupkiem który chce zabłysnąć takim tekstem.Ujawnij imię nazwisko chętnie pomogę. Jeśli jesteś durniem który chce podnieść atmosferę i coś ugrać to dla mnie jesteś debi...m


Nie znam autora tekstu ( Brudnozielony Liliak) ale to co napisał ~~Zielonkawobrązowa Lawenda to szczyt podłości. Wyzwiska -oto okazany" szcunek" dla ludzi którzy zajmują sie niepełnosprawnym dzieckiem. Jestes podłom pisowską szczują a swoje pieniądze to możesz sobie w dupę wsadzic... Nigdy nikomu nie życzę źle, ale tobie i twojej rodzinie życze tylko takich dzieci... Może wtedy zrozumiesz co czują ludzie z takim problemem. Jak wygląda ich życie... Póki co ZAMILCZ. Jak spotykam takich jak ty to włączają mi sie agresory, bo ciężko zachować spokój. A może ty podasz imie , nazwisko i adoptujesz takie chore dziecko? I będziesz się nim zajmował każdego dnia. Sporo jest takich w ośrodkach.

Moja kuzynka jest niepełnosprawna od urodzenia. Mieszkała z rodzicami, rodzice zmarli - mieszka sama i otrzymuje 700 zł renty. Oto pomoc państwa. Przez całe swoje dotychczasowe życie przebywała w różnych szpitalach, sanatoriach dla niepełnosprawnych, ale nigdy nie spotkała osoby niepełnosprawnej która by powiedziała, że chcałaby sie urodzić po raz drugi w takim samym stanie.
Niektórzy z nich nawet nie byli w stanie zasygnalizowac bólu. Nigdy nie zapomnie chłopaka, który miał wrodzona łamliwość kości i był głucho-niemy. Zwisała mu złamana noga, a on nawet nie był w stanie zasygnalizować bólu...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązowoszary Dziewięćsił niezalogowany
2 listopada 2020r. o 16:22
~~Płowobrązowa Metasekwoja napisał(a):
~~Karmelowy Przetacznik napisał(a): Strasznie się boisz tych młodych ludzi. Jeżeli tak to i ty musisz odejść na bok historii.

To ty siejesz nienawiść.


Trudno się nie bać tej pozbawionej wyobraźni kupy egoistycznych istot. To jest taka sytuacja w której młody człowiek może nie mieć kogo przepraszać. Jak ojciec ,dziadek , babcia zejdą z tego świata dzięki "inteligencji"swoich potomków to już nie będzie okazji żeby przepraszać. Pewnie dla uspokojenia swojego sumienia zwalą winę na Kaczyńskiego.
Takie niestety czasy, że najważniejsze w życiu jest bezrefleksyjne gapienie się w telefon.
Dokładnie tak, zgadzam die z tym. Niedojrzałe osobniki chcą narzucać innym swoją chorą opinię. Zabijanie dzieci jest zabijaniem drugiego człowieka, do czego nie mają obecnie prawa. .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza