Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Nie macie praw do naszych ciał
~~Mlecznoróżowy Złocień niezalogowany
31 października 2020r. o 17:53
A jak trzeba będzie te ciała ratować, to będzie prawo, czy nie ??
Jak przyjdzie zadecydować o ratowani u życia 40 latka, który starał się przestrzegać wszystkie zasady bezpieczeństwa , czy 20 latka, który szwendał się po ulicach jak smród po gaciach, to czyje "ciało " mają wybrać lekarze ?? I czy jest potrzeba wyboru, bo ja jej nie widzę, jedni już zadecydowali o swoich ciałach.
Żeby zbytnio się nie fatygować to od razu zawalczcie o eutanazję, bo każde zdrowe dziecko, prędzej czy później może zachorować, po co się z nim męczyć .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Perłowy Czarny niezalogowany
31 października 2020r. o 18:03
Na sąsiednim portalu propaganda i hipokryzja sięgnęła dna równając się z poziomem "lewactwa" biorącego udział w tych protestach ! . Zmieniają komentarze bez zgody autora, blokują i usuwają niewygodne komentarze ! Pseudo dziennikarze z istopatologii - jak wam nie wstyd !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Liliowobiała Dynia niezalogowany
31 października 2020r. o 19:00
***** *** i ich kalifat.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonkawobrązowa Lawenda niezalogowany
31 października 2020r. o 19:35
~~Brudnozielony Lilak napisał(a): Ciekawe jak długo umiera i jak cierpi kiedy urodzi się niepełnosprawne, moja córka cierpi już 2 lata i pewnie pocierpi jeszcze z rok może dwa - nie ma dla niej ratunku, przy okazji cierpi moja żona (calkowicie oddana opiece nad chorym dzieckiem), ja(pracujący po 16-18h na dobę by zapewnic możliwości paliatywnego leczenia), pozostale moje dzieci (ktore odczuwają ze nie są tak kochane jak niepełnosprawna córka, dla których nie mamy czasu)
My mogliśmy podjąć decyzję o aborcji - nie zrobiliśmy tego - co dziennie przepraszamy naszą córkę za to, że cierpi - przez nas.
Od Państwa otrzymujemy 2050 + 500 miesięczne koszty utrzymania tylko jej to około 12000 -
Tak jak pisałem żałujemy że skazaliśmy nasze dziecko na cierpienie - tak to my je skazaliśmy nikt inny nie PIS nie Kościół - MY to nasza wina.
Po wyroku wina będzie tylko i wyłącznie PISU - powinni odpowiedzieć za każde dziecko które latami w męczaeni czekać będzie na śmierć.....



Po co pisać takie głupoty przez takich jak ty jeśli to prawda co piszesz podaj imię nazwisko i nr konta chętnie wspomogę .Czy jesteś tylko głupkiem który chce zabłysnąć takim tekstem.Ujawnij imię nazwisko chętnie pomogę. Jeśli jesteś durniem który chce podnieść atmosferę i coś ugrać to dla mnie jesteś debi...m
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ołowiany Żółwik niezalogowany
31 października 2020r. o 20:06
Przez lewactwo nasz kraj skończy jak Francja. Ale lewactwo jest za głupie, żeby zrozumieć konsekwencje swoich działań.
A co do ciał: dziecko ma swoje ciało, a matka swoje. Lewacy tego nie pojmują? To aż niewiarygodne, jak postępuje zidiocenie ludzi. Te kobiety naprawdę myślą, że dziecko jest ich ciałem?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kanarkowa Ślazówka niezalogowany
31 października 2020r. o 20:10
~~Zielonkawobrązowa Lawenda napisał(a):
~~Brudnozielony Lilak napisał(a): Ciekawe jak długo umiera i jak cierpi kiedy urodzi się niepełnosprawne, moja córka cierpi już 2 lata i pewnie pocierpi jeszcze z rok może dwa - nie ma dla niej ratunku, przy okazji cierpi moja żona (calkowicie oddana opiece nad chorym dzieckiem), ja(pracujący po 16-18h na dobę by zapewnic możliwości paliatywnego leczenia), pozostale moje dzieci (ktore odczuwają ze nie są tak kochane jak niepełnosprawna córka, dla których nie mamy czasu)
My mogliśmy podjąć decyzję o aborcji - nie zrobiliśmy tego - co dziennie przepraszamy naszą córkę za to, że cierpi - przez nas.
Od Państwa otrzymujemy 2050 + 500 miesięczne koszty utrzymania tylko jej to około 12000 -
Tak jak pisałem żałujemy że skazaliśmy nasze dziecko na cierpienie - tak to my je skazaliśmy nikt inny nie PIS nie Kościół - MY to nasza wina.
Po wyroku wina będzie tylko i wyłącznie PISU - powinni odpowiedzieć za każde dziecko które latami w męczaeni czekać będzie na śmierć.....



Po co pisać takie głupoty przez takich jak ty jeśli to prawda co piszesz podaj imię nazwisko i nr konta chętnie wspomogę .Czy jesteś tylko głupkiem który chce zabłysnąć takim tekstem.Ujawnij imię nazwisko chętnie pomogę. Jeśli jesteś durniem który chce podnieść atmosferę i coś ugrać to dla mnie jesteś debi...m

Idiota wysysa to z palca
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Niebieskawozielony Tamaryszek niezalogowany
31 października 2020r. o 20:20
Protestują różne osoby, kobiety. Pokażcie mi piękną, subtelną, delikatną kobietę która krzyczy "trzeba było nas nie wk......ć" albo ***** *** albo wy......ć
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Szaroczarna Miechunka niezalogowany
31 października 2020r. o 21:49
Zachcialo wam sie protestu jak tyle jest zachorowan idioci to przez takich jak wy bo zgromadzen teraz im sie zechcialo strajku!!!!!! I mam gdzies co myslicie o tym kometarzu pisze co mysle
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.