Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Nie macie praw do naszych ciał
~Pomarańczowożółta Tunbergia niezalogowany
31 października 2020r. o 14:47

Xxx
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Karmelowy Przetacznik niezalogowany
31 października 2020r. o 14:48
Ten rząd powinien upaść.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Pomarańczowożółta Tunbergia niezalogowany
31 października 2020r. o 15:47
Dzis ida i wrzeszcza o prawie do aborcji wlasnych dzieci, jutro wyjda i beda wrzeszczec o prawie do eutanazji rodzicow. Rodzice przemyslcie sobie jak wychowujecie swoje dzieci, bo mozecie byc niemile zaskoczeni...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Perłowy Czarny niezalogowany
31 października 2020r. o 16:40
Sanepid przyśle do domu decyzje administracyjną w sprawie nałożenia grzywny 30 000 złotych za nie przestrzeganie reżimu sanitarnego, to "lewactwo" oprzytomnieje :-) . Rodzice będą szczęśliwi jak konto zostanie zablokowane , grzywna ściągnięta. Później szarp się w Sądzie Administracyjnym przez miesiące albo lata żeby odzyskać pieniądze. Grzywna wymierzona w formie decyzji administracyjnej ma rygor natychmiastowej wykonalności :-) . Chciał, nie chciał ale musiał zapłacić :- ). Podjudzajcie dalej nieświadome dzieci do włóczęgostwa po ulicach !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Fiołkowy Brokuł niezalogowany
31 października 2020r. o 16:43
Cytat:
Wojtek, wiesz co? Już nie można zabijać małych muminków.
- Co, mama?
- Wszystkie muminki są już bezpieczne, wiesz?
- O, super! Dzięki, mama!
To i ja jeszcze raz wszystkim Państwu dziękuję.
Dobranoc ❤

Komentarz bardzo szybko zniknął z profilu Godek, jednak zanim tak się stało, zdążył zmienić się w radosny mem, który zaczął zataczać coraz szersze kręgi, dodając otuchy i animuszu przeciwniczkom zaostrzenia prawa antyaborcyjnego w Polsce. Muminki znów stanęły po stronie wywrotowych kobiet i „agresywnych, wulgarnych ku*ewek”, jak określił uczestniczki masowych protestów przeciwko zaostrzeniu prawa aborcyjnego w Polsce Rafał Ziemkiewicz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Różowa Konwalia niezalogowany
31 października 2020r. o 16:47
Dziewczyna w ciąży pyta Bolka wałęsę : mam usunąć. na co Bolek: nie lepiej donosić.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoczerwony Wrotycz niezalogowany
31 października 2020r. o 16:49
~~Zgniła Miesiącznica napisał(a): Dziecko w łonie kobiety nie jest jej ciałem.



Mądra wypowiedź.........
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bławatkowa Brodia niezalogowany
31 października 2020r. o 17:37
~~Zgniła Miesiącznica napisał(a): Dziecko w łonie kobiety nie jest jej ciałem.




Jasne! Jest ciałem Kaczyńskiego!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego