Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Bielmo na oku Saurona
~Niebieskoszara Tawuła niezalogowany
3 listopada 2020r. o 8:51
Oj kupczy w gacie, to prawda. I pudruje twarz, żeby przed kamerami bronić kościół, przed katolikami.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Sinawy Rdest niezalogowany
3 listopada 2020r. o 11:21
Celne spostrzeżenia, natomiast dodałbym jeszcze jedno.

Władza uświadamia sobie właśnie, że ich największym przeciwnikiem nie jest opozycja skupiona w Sejmie i Senacie, sędziowie ze stowarzyszeń walczący o "Wolne Sądy", ale młodzi ludzie, bo oni mają odwagę rzucać w kierunku rządzących hasła takie jak rządzącym zdarza się wypowiadać wobec opozycji ("hołota" itp.) , bo im nie da się zarzucić walki o stanowiska ani też przeszłości związanej z Tuskiem i PO, a co dla rządzących najgorsze, ich postulaty zasadniczo zyskują poparcie większości społeczeństwa.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonkawobłękitny Tojeść niezalogowany
3 listopada 2020r. o 11:22
"Męczą mnie powoli rozmowy z moimi znajomy w wieku moim lub młodszym"
A dlaczego zabraniasz innym mieć inne zdanie ? Dlaczego Ci co mają inne zdanie niż Ty panie Łętowski są według Ciebie gorsi?
Przeczytałem co napisałeś i doszedłem do wniosku jak bardzo musisz się męczyć ze swoją nienawiścią do inaczej myślących i jak strasznie nienawidzisz pis-u. Nie szkoda życia?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
29
Bernard
3 listopada 2020r. o 11:50
~~Zielonkawobłękitny Tojeść napisał(a): "Męczą mnie powoli rozmowy z moimi znajomy w wieku moim lub młodszym"
A dlaczego zabraniasz innym mieć inne zdanie ? Dlaczego Ci co mają inne zdanie niż Ty panie Łętowski są według Ciebie gorsi?
Przeczytałem co napisałeś i doszedłem do wniosku jak bardzo musisz się męczyć ze swoją nienawiścią do inaczej myślących i jak strasznie nienawidzisz pis-u. Nie szkoda życia?


Nadinterpretujesz...
Nikomu nie zabraniam mieć innego zdania. Nie uważam, że ludzie mający inne zdanie są gorsi. Staram się zrozumieć ludzi myślących inaczej niż ja. Nie nienawidzę również PiS-u. Ba, znam nawet ludzi w tej partii, których lubię i szanuję!

Nie lubię i nie chcę tego, co PiS robi z tym krajem i Polakami.

bobrzanie.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonkawobłękitny Tojeść niezalogowany
3 listopada 2020r. o 14:33
Bernard napisał(a):
~~Zielonkawobłękitny Tojeść napisał(a): "Męczą mnie powoli rozmowy z moimi znajomy w wieku moim lub młodszym"
A dlaczego zabraniasz innym mieć inne zdanie ? Dlaczego Ci co mają inne zdanie niż Ty panie Łętowski są według Ciebie gorsi?
Przeczytałem co napisałeś i doszedłem do wniosku jak bardzo musisz się męczyć ze swoją nienawiścią do inaczej myślących i jak strasznie nienawidzisz pis-u. Nie szkoda życia?


Nadinterpretujesz...
Nikomu nie zabraniam mieć innego zdania. Nie uważam, że ludzie mający inne zdanie są gorsi. Staram się zrozumieć ludzi myślących inaczej niż ja. Nie nienawidzę również PiS-u. Ba, znam nawet ludzi w tej partii, których lubię i szanuję!

Nie lubię i nie chcę tego, co PiS robi z tym krajem i Polakami.

To samo mogę napisać o tym co napisałeś.
Nadinterpretujesz sytuacje w kraju.
Zobacz jaką budujesz narrację jakie robisz porównania i jak odhumanizujesz ludzi. Sauron? Myślisz że Tolkienowi o to chodziło? Pewna osoba z Żoliborza odpowiada za całe zło w Polsce? Poważnie?
Zżymasz się na pewne wartości których kontekst może dociera do Ciebie ale nie do młodych.Ale czyja to wina że nasze wartości nagle przestają być wartościami młodych? Bo są złe? nie, są dla niektórych niewygodne.
Ja uważam że one nadal są(wartości) ale wulgaryzmy, niszczenie mienia czy też zakłócanie mszy jest tłumaczone tylko dlatego że można to wykorzystać do walki politycznej.
Czyli od pięciu lat tłoczonego nam hasła "PIS musi odejść" i jaki krzyk się podnosi że nie oświecone społeczeństwo znowu ich wybrało?
"... że to takie nieinteligenckie, że tłum nieświadomy i prosty, że plebs..." czy nie tak o wyborcach PIS-u mówili i mówią celebryci, politycy PO, Lewicy i cześć mediów?
A może się pokusisz (skoro masz znajomych z PIS-u czy też głosujących na PIS) i napiszesz z drugiego punktu widzenia?
Bo zaczynasz pisać jednostronnie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonkawobłękitny Tojeść niezalogowany
3 listopada 2020r. o 20:30
Panie Łętowski , mam wrażenie , że przechodzi Pan andropauzę, bo zapomina Pan o prawdziwych wartościach a czuje pan lekkie podniecenie młodymi!! Niedobrze , to jeszcze jest karalne!!Mordowanie państwa POLSKIEGO trwa od lat z większym bądź mniejszym skutkiem , ostatnio siła się zwiększyła dzięki takim śmie.... jak boni ,lewandowski,thun,adamowicz,fotyga,sikorski,halicki,hiubner,belka,kopacz miler ,spurkowa arłuk wszyscy oni są skorumpowani i doskonale Pan o tym wie!! Tylko dlaczego Pan o tym nie pisze???PIENIĄŻKI!?!?!?!? Nazwiska pisane celowo, nie mam do czegoś takiego szacunku!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Karmelowy Przetacznik niezalogowany
3 listopada 2020r. o 20:36
A co powiesz o Szumowskim, Ziobrze, Kaczyńskim, Karczewskim, Terleckim, Mazurek, Lichockiej, Szydło, Morawieckim, Sasinie, Kuchcińskim i wielu innych.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Malinowy Krwawnik niezalogowany
3 listopada 2020r. o 21:17
~~Zielonkawobłękitny Tojeść napisał(a): Panie Łętowski , mam wrażenie , że przechodzi Pan andropauzę, bo zapomina Pan o prawdziwych wartościach a czuje pan lekkie podniecenie młodymi!! Niedobrze , to jeszcze jest karalne!!Mordowanie państwa POLSKIEGO trwa od lat z większym bądź mniejszym skutkiem , ostatnio siła się zwiększyła dzięki takim śmie.... jak boni ,lewandowski,thun,adamowicz,fotyga,sikorski,halicki,hiubner,belka,kopacz miler ,spurkowa arłuk wszyscy oni są skorumpowani i doskonale Pan o tym wie!! Tylko dlaczego Pan o tym nie pisze???PIENIĄŻKI!?!?!?!? Nazwiska pisane celowo, nie mam do czegoś takiego szacunku!!!!

Tak się przygłupie rozpędziłeś ,że nawet dopisałeś FOTYGĘ z PIS .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.