Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Bielmo na oku Saurona
~~Zielonkawobłękitny Tojeść niezalogowany
3 listopada 2020r. o 23:20
malinowy krwawnik ! przygłup i analfabeta ale takich coraz więcej!!!!A prawdziwych ludzi coraz mniej!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Złocistorudy Kokornak niezalogowany
3 listopada 2020r. o 23:52
Prezydent Warszawy który nie zgodnie z prawem przebywał w wielotysięcznym tłumie i narażał przez to siebie i innych na zakażenie koronawirusem. Mało tego namawiał do wielotysięcznych zgromadzeń, dymisjonuje wiceprezydenta odpowiedzialnego za zdrowotność Warszawy.
To jest to bielmo, strefa wolna od LGBT w ratuszu warszawskim i przejawy homofobii???????
Skandal.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
29
Bernard
4 listopada 2020r. o 8:42
~~Zielonkawobłękitny Tojeść napisał(a): Panie Łętowski , mam wrażenie , że przechodzi Pan andropauzę, bo zapomina Pan o prawdziwych wartościach a czuje pan lekkie podniecenie młodymi!! Niedobrze , to jeszcze jest karalne!!Mordowanie państwa POLSKIEGO trwa od lat z większym bądź mniejszym skutkiem , ostatnio siła się zwiększyła dzięki takim śmie.... jak boni ,lewandowski,thun,adamowicz,fotyga,sikorski,halicki,hiubner,belka,kopacz miler ,spurkowa arłuk wszyscy oni są skorumpowani i doskonale Pan o tym wie!! Tylko dlaczego Pan o tym nie pisze???PIENIĄŻKI!?!?!?!? Nazwiska pisane celowo, nie mam do czegoś takiego szacunku!!!!



Andropauzę? Od dziecka przechodzę : )

Młode mnie nie podnieca, ale gratuluję rozeznanie w temacie, widać eksperiencję : )

Co do mordowania, zgadzam się, mordują się właśnie z jego mordowaniem kolejni rządzący,

Co do kasy... Nikt mi ekstra nie płaci za pisanie o głupocie Pis tak jak nie płacił mi za pisanie o głupocie PO. Cholera, może czas zacząć to monetyzować...


Dopisane 04.11.2020r. o godz. 08:35:

~Złocistorudy Kokornak napisał(a): Prezydent Warszawy który nie zgodnie z prawem przebywał w wielotysięcznym tłumie i narażał przez to siebie i innych na zakażenie koronawirusem. Mało tego namawiał do wielotysięcznych zgromadzeń, dymisjonuje wiceprezydenta odpowiedzialnego za zdrowotność Warszawy.
To jest to bielmo, strefa wolna od LGBT w ratuszu warszawskim i przejawy homofobii???????
Skandal.


Duda nie jest prezydentem Warszawy : )

A co do Rabieja, chamski dowcip z prawicowego Twittera i TVP powtarzasz po prostu.


Dopisane 04.11.2020r. o godz. 08:42:

~~Zielonkawobłękitny Tojeść napisał(a):
Zobacz jaką budujesz narrację jakie robisz porównania i jak odhumanizujesz ludzi. Sauron? Myślisz że Tolkienowi o to chodziło? Pewna osoba z Żoliborza odpowiada za całe zło w Polsce? Poważnie?
Zżymasz się na pewne wartości których kontekst może dociera do Ciebie ale nie do młodych.Ale czyja to wina że nasze wartości nagle przestają być wartościami młodych? Bo są złe? nie, są dla niektórych niewygodne.
Ja uważam że one nadal są(wartości) ale wulgaryzmy, niszczenie mienia czy też zakłócanie mszy jest tłumaczone tylko dlatego że można to wykorzystać do walki politycznej.
Czyli od pięciu lat tłoczonego nam hasła "PIS musi odejść" i jaki krzyk się podnosi że nie oświecone społeczeństwo znowu ich wybrało?
"... że to takie nieinteligenckie, że tłum nieświadomy i prosty, że plebs..." czy nie tak o wyborcach PIS-u mówili i mówią celebryci, politycy PO, Lewicy i cześć mediów?
A może się pokusisz (skoro masz znajomych z PIS-u czy też głosujących na PIS) i napiszesz z drugiego punktu widzenia?
Bo zaczynasz pisać jednostronnie.


Nazywanie ludzi ideologią to była humanizacja?
Tym państwem rządzi jedna totalnie nieodpowiedzialna osoba, która niestety raczej za to nie odpowie.

A może "nasze" wartości są dla młodych po prostu nasze, co nie znaczy że muszą być ich?

Nie napiszę z innego punktu widzenia, bo nie mam innego. A jednostronnie pisze od lat i zwykle nie po stronie władzy, jakiejkolwiek.

bobrzanie.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zzieleniały Czosnek niezalogowany
4 listopada 2020r. o 9:26
Do
~Złocistorudy Kokornak
To że jesteś pisuarem to widać ,słychać i czuć.
Wciskaj swoją ideologie "swoim"
A młodych to ty możesz ,co możesz!!!
Cmoknąć w pompe jak mawiał mój kolega
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonkawobłękitny Tojeść niezalogowany
4 listopada 2020r. o 11:11
Bernard napisał(a): Nazywanie ludzi ideologią to była humanizacja?
Tym państwem rządzi jedna totalnie nieodpowiedzialna osoba, która niestety raczej za to nie odpowie.

A może "nasze" wartości są dla młodych po prostu nasze, co nie znaczy że muszą być ich?

Nie napiszę z innego punktu widzenia, bo nie mam innego. A jednostronnie pisze od lat i zwykle nie po stronie władzy, jakiejkolwiek.

Udajesz że nie rozumiesz?
Ruch LGBT to nie ludzie to ideologia którą tworzą ludzie.
To taka sama ideologia jak swego czasu było PZPR oni też mieli ideologię komunizmu którą narzucali reszcie społeczeństwa mimo tego że stanowili tak skrajną mniejszość tegoż społeczeństwa i robili to siłowo.
I tak samo robią działacze LGBT. Posłuchaj co mówią o tym ruchu sami geje czy lesbijki.

I jeszcze jedno jeśli ktoś źle postępuje i Tobie to przeszkadza to dlaczego tak samo postępujesz?

A czy ktoś kiedykolwiek odpowiedział za swoje rządy w Polsce?
Czy Tusk odpowie za swoje demolujące Polskę rządy? pewnie nie skoro nawet Jaruzelski za swoje zbrodnie usłyszał wyrok - niewinny.
Dlatego jestem za reformą sądów żeby w końcu odpowiadali za swoje rządy - z jakiejkolwiek opcji politycznej.

A co złego jest w wartościach w których wzrastaliśmy? co złego jest w:
- nie zabijaj
- nie kradnij
-nie zdradzaj
- nie bądź wulgarny
-bądź tolerancyjny
itd.
mamy być teraz ich zaprzeczeniem?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Marengo Kocanki niezalogowany
4 listopada 2020r. o 23:29
To jakiś dom wariatów .Kaczoreks pierwszy komuch w tym kraju może nazywać kogoś lewakiem to chyba bluźnierstwo, a jego bezmózgowi d..o-lizy realizują jego bolszewickie pomysły i to ma być prawica.A wiecie dlaczego prezes tej śmiesznej ...owskiej partii nie lubi rosjii, bo się dowiedział że kgb płaciło więcej maciarewiczowi niż jemu

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
29
Bernard
5 listopada 2020r. o 0:14
~~Zielonkawobłękitny Tojeść napisał(a):
Ruch LGBT to nie ludzie to ideologia którą tworzą ludzie.
To taka sama ideologia jak swego czasu było PZPR oni też mieli ideologię komunizmu którą narzucali reszcie społeczeństwa mimo tego że stanowili tak skrajną mniejszość tegoż społeczeństwa i robili to siłowo.
I tak samo robią działacze LGBT. Posłuchaj co mówią o tym ruchu sami geje czy lesbijki.

I jeszcze jedno jeśli ktoś źle postępuje i Tobie to przeszkadza to dlaczego tak samo postępujesz?

A czy ktoś kiedykolwiek odpowiedział za swoje rządy w Polsce?
Czy Tusk odpowie za swoje demolujące Polskę rządy? pewnie nie skoro nawet Jaruzelski za swoje zbrodnie usłyszał wyrok - niewinny.
Dlatego jestem za reformą sądów żeby w końcu odpowiadali za swoje rządy - z jakiejkolwiek opcji politycznej.

A co złego jest w wartościach w których wzrastaliśmy? co złego jest w:
- nie zabijaj
- nie kradnij
-nie zdradzaj
- nie bądź wulgarny
-bądź tolerancyjny
itd.
mamy być teraz ich zaprzeczeniem?


Jesteś Andrzejem Dudą? TIK TOK co się znudził?

LGBT to ludzie. Ideologią jest na przykład religia.

PZPR nie była ideologią, była partią mającą na sztandarach ideologię. Przynaleźżność do PZPR można było wybrać. Przynależności do LGBTQ+ wybrać nie możesz, genetyka robi to za ciebie..

Promocja LGBTQ+ nie sprawi, że więcej ludzi będzie LGBTQ+, z ideologiami jest inaczej.

Nie jestem fanem Tuska. Jaruzelskiego też nie.

Co do wzrastania w wartościach, polecam książkę "Koniec pokoleń podległości" Jarosława Kuisza. Bardzo istotne jest to, że młodzi ludzie na ulicach wychowali się w Polsce o niezagrożonej niepodległości. A to rzadkie dotychczas pokoleniowe doświadczenie w naszym kraju. I bardzo istotne jest to, że rządzący wychowali się w tej wcześniejszej. Bo to także determinuje działania, retorykę, ale nacjonalistyczne oblicza patriotyzmu.

Mamy władzę która zabija, kradnie, zdradza, jest wulgarna i nietolerancyjna. Jest zaprzeczeniem wartości, o których piszesz. Ale rozumiem, że to dla ciebie nic złego : )

bobrzanie.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudobrązowa Kosodrzewina niezalogowany
5 listopada 2020r. o 0:16
Bernard skończ już bredzić lewaku.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.