Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

BÓG A COVID-19

11445
PanM
5 listopada 2020r. o 22:35
PIS-PO-PRL napisał(a):
PanM napisał(a):
Zakładane wątki to zaczyn do polemik o nurtujących problemach sceny politycznej. Próba wysondowania jak na to reaguje opinia społeczna.


Przecież Pan te wątki zakłada od lat. Jeszcze przed PISem Pan to robił, gdy TV tak kościołem po oczach nie waliła i było go tam jak na lekarstwo.
I jak pan słusznie zauważył, reakcja była przeważnie zawsze taka sama. Ludzie Panu tłumaczyli pewne rzeczy (jak choćby te o chrzcie polski i początkach państwowości) a Pan jak to Pan, po 3 miesiącach zakładał niemal identyczny wątek. No ile można sondować? Może niech Pan te wątki zakłada na jakimś typowa ateistycznym portalu. Tam samych oświeconych i mądrych ludzi Pan znajdzie

Wy tu na etacie z kolegą Falco jesteście. Innej opcji nie ma :D



Od lat 70 codziennie musiałem słuchać w publicznej TV co robi towarzysz sekretarz a po transformacji co robi Karol Wojtyła. I tak już zostało.
Wyzwoliliśmy się z jednego bagna i natychmiast zostało zastąpione nowym.
Albo indoktrynacja partyjna albo religijna.[img=1604612047_9vghplc.jpg]



Dopisane 05.11.2020r. o godz. 22:35:

p.s -- jak się mają modlitwy do pandemii , bo dalej nie wiem.

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
5 listopada 2020r. o 22:36
PIS-PO-PRL napisał(a):
PanM napisał(a):

Wy tu na etacie z kolegą Falco jesteście. Innej opcji nie ma :D



na jakim znowu ''etacie''?
Przemek robi to z nudów a ja ...może ''hobby'' :]

ale na dzisiaj koniec ...
teraz troszkę przyjemności , jutro rano obowiązki ale popołudniu wrócę ...


w pracy pomyślę o jakimś nowym temacie ..
mam pewien pomysł ...chodzi mi o zapytanie forumowiczów o wyższość żurku staropolskiego nad pierogami ruskimi...
czy tak jest w istocie a jeśli tak to dlaczego?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13926
qwax_
5 listopada 2020r. o 22:38
PanM napisał(a): [p.s -- jak się mają modlitwy do pandemii , bo dalej nie wiem.

A jak się ma nauka do pandemii??
Bo okazuje się, że zdania są mocno podzielone ;)

„Historię piszą zwycięzcy” - dlatego od 200 lat nie znamy polskiej historii. ***** ***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
5 listopada 2020r. o 22:41
PanM napisał(a):
PIS-PO-PRL napisał(a):
PanM napisał(a):


Od lat 70 codziennie musiałem słuchać w publicznej TV co robi towarzysz sekretarz ..................


jest o czym wspominać ...:][img=1604612463_uxmugoa.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
5 listopada 2020r. o 22:41
Horus napisał(a):
w pracy pomyślę o jakimś nowym temacie ..
mam pewien pomysł ...chodzi mi o zapytanie forumowiczów o wyższość żurku staropolskiego nad pierogami ruskimi...
czy tak jest w istocie a jeśli tak to dlaczego?


W porównaniu do dwóch ostatnich jakie założyłeś, to będzie zdecydowanie krok w dobrym kierunku :D

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
5 listopada 2020r. o 22:43
cieszę się że tak cię tym uradowałem...:)
tak sądzę po tym uśmiechu...;)

spokojnej ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
5 listopada 2020r. o 22:46
PIS-PO-PRL napisał(a):
Horus napisał(a):
w pracy pomyślę o jakimś nowym temacie ..
mam pewien pomysł ...chodzi mi o zapytanie forumowiczów o wyższość żurku staropolskiego nad pierogami ruskimi...
czy tak jest w istocie a jeśli tak to dlaczego?


W porównaniu do dwóch ostatnich jakie założyłeś, to będzie zdecydowanie krok w dobrym kierunku :D


:D

Śmiech to zdrowie . Od zawsze to powtarzam :D

Dobranoc :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
5 listopada 2020r. o 22:54
PIS-PO-PRL napisał(a):
Horus napisał(a):
w pracy pomyślę o jakimś nowym temacie ..
mam pewien pomysł ...chodzi mi o zapytanie forumowiczów o wyższość żurku staropolskiego nad pierogami ruskimi...
czy tak jest w istocie a jeśli tak to dlaczego?


W porównaniu do dwóch ostatnich jakie założyłeś, to będzie zdecydowanie krok w dobrym kierunku :D


to naprawdę na dobranoc..



Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza