Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

BÓG A COVID-19

4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
5 listopada 2020r. o 21:06
No dobra chłopaki . Ja śmigam bez maseczki. Zakładam kiedy chcę kupić wódę , albo piwo , bo psychoza sięgnęła zenitu . A Wy ... oświeceni :D

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2945
Mgosia
5 listopada 2020r. o 21:32
PanM napisał(a):
Dno to pojęcie nad wyraz subiektywne.
Dla jednych ma podłoże moralne dla innych finansowe a dla katolików ateizm.
Dla Was jest tylko jedna płaszczyzna oceny człowieka . Wierzący lub nie .

Po czym pan to wywnioskował ?? Czy widzi pan na tym forum chociaż jeden temat prowokacyjny względami ateistów ?? Czy w przełomie ostatnich kilku, a nawet kilkunastu lat, któryś z katolików taki założył ?? Nie , nie było raczej takiego, a pańskie mające na celu obrażenie katolików rosną niczym grzyby po deszczu. Myślę, a nawet na dzień dzisiejszy wiem to na 100% , że to wszystko rodzi się w pańskiej głowie (chociaż nie wiem dlaczego) myślę, że nawet przerodziło się w jakąś fobię. Niech pan napisze co padło z mojej strony obraźliwego, bądź poniżającego wobec ateistów na tym forum ?? Mało tego, jedną z moich najlepszych przyjaciółek jest ateistka, która wielokrotnie potwierdzała, że nią jest, tutaj na tym forum . Nie pytam ludzi o wiarę i poglądy w chwili kiedy potrzebują pomocy , nie pytam ich o to mijając na ulicy, w chwili kiedy się do nich uśmiecham. Więc pańskie domniemania są bardzo mylne, a wręcz przesiąknięte nienawiścią, co najwyraźniej przysłania oczy .

PanM napisał(a): Spory procent ludzi jest ateistami którym nie można nic zarzucić. Żyją, pracują uczciwie , wychowują dzieci , wnuki , nie dokonują aborcji , można im ufać i co najważniejsze sami się utrzymują.

Kto i kiedy powiedział, że tak nie jest ?? A katolicy to niby siedzą w pańskiej kieszeni ?? Mało tego, być może dzięki nim miał pan za co się utrzymać, pytał pan wchodzących do sklepu czy i jakiego są wyznania ?? Nie, a dlaczego nie , dlaczego ci " źli " ludzie byli tam wpuszczani ?? A może pieniądze, które tam zostawialiśmy nie śmierdziały tak bardzo jak my .



PanM napisał(a): Jak zatem w Twoim pojęciu " Mgosiu " wygląda to powszechne zło. Zło namacalne nie wydumane .


Ma pan jakieś problemy z odróżnieniem zła od dobra ?? Ok, ja ich nie mam to służę pomocą w wytłumaczeniu. Czy złodziej, który bezczelnie przywłaszcza cudze rzeczy robi dobrze, czy źle ?? Morderstwo, oszustwo , poniżanie innych , nie udzielanie pomocy potrzebującym, brak szacunku do rodziców , pazerność , to według pana dobro , czy może jednak zło ? I raczej lista się na tym nie kończy, czy to wszystko jest naprawdę tak trudne do rozróżnienia ?? A zakładanie prowokacyjnych i poniżających tematów jest według pana dobrem, bo dla mnie nie i nie sądzę, żeby za tym mógł stać dobry człowiek . A jeśli mimo wszystko uważa się za dobrego człowieka, to dlaczego to wszystko robi ? Ot i tyle z mojej strony , już mi się nie bardzo chce tracić czasu na pańskie fobie , ale gdyby kiedyś chciał pan popisać na jakieś tematy, które służą ogólnemu dobru, to niech da pan znać . Pozdrawiam :)

"Trzymaj się z dala od ludzi, którzy próbują pomniejszać twoje ambicje... mali ludzie zawsze tak robią, a naprawdę wielcy sprawiają, że czujesz, że ty możesz być wielki&a
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
5 listopada 2020r. o 22:08
Horus napisał(a):
PanM napisał(a): Dyskusja o religii to śliski temat.

W tym wątku ja poddałem w wątpliwość sens modlitw o ratunek przed Covid


modlitwy są bezsensowne ...
skuteczne są zakupione u pana ''ksiendza'' obrazki ''chroniące przed covidem''

potwierdzają to rzesze ''wiernych''
mało skuteczne są te małe po ''zecie'' ...dużo skuteczniejsze są te po ''pięć zyli'' :]

udowodniono to naukowo :]


Gdzieś to już widziałem.
[img=1604608893_0n56409.jpg]



Dopisane 05.11.2020r. o godz. 22:01:

Mgosia napisał(a):
PanM napisał(a):
Dno to pojęcie nad wyraz subiektywne.
Dla jednych ma podłoże moralne dla innych finansowe a dla katolików ateizm.
Dla Was jest tylko jedna płaszczyzna oceny człowieka . Wierzący lub nie .

Po czym pan to wywnioskował ?? Czy widzi pan na tym forum chociaż jeden temat prowokacyjny względami ateistów ?? Czy w przełomie ostatnich kilku, a nawet kilkunastu lat, któryś z katolików taki założył ?? Nie , nie było raczej takiego, a pańskie mające na celu obrażenie katolików rosną niczym grzyby po deszczu. Myślę, a nawet na dzień dzisiejszy wiem to na 100% , że to wszystko rodzi się w pańskiej głowie (chociaż nie wiem dlaczego) myślę, że nawet przerodziło się w jakąś fobię. Niech pan napisze co padło z mojej strony obraźliwego, bądź poniżającego wobec ateistów na tym forum ?? Mało tego, jedną z moich najlepszych przyjaciółek jest ateistka, która wielokrotnie potwierdzała, że nią jest, tutaj na tym forum . Nie pytam ludzi o wiarę i poglądy w chwili kiedy potrzebują pomocy , nie pytam ich o to mijając na ulicy, w chwili kiedy się do nich uśmiecham. Więc pańskie domniemania są bardzo mylne, a wręcz przesiąknięte nienawiścią, co najwyraźniej przysłania oczy .

PanM napisał(a): Spory procent ludzi jest ateistami którym nie można nic zarzucić. Żyją, pracują uczciwie , wychowują dzieci , wnuki , nie dokonują aborcji , można im ufać i co najważniejsze sami się utrzymują.

Kto i kiedy powiedział, że tak nie jest ?? A katolicy to niby siedzą w pańskiej kieszeni ?? Mało tego, być może dzięki nim miał pan za co się utrzymać, pytał pan wchodzących do sklepu czy i jakiego są wyznania ?? Nie, a dlaczego nie , dlaczego ci " źli " ludzie byli tam wpuszczani ?? A może pieniądze, które tam zostawialiśmy nie śmierdziały tak bardzo jak my .



PanM napisał(a): Jak zatem w Twoim pojęciu " Mgosiu " wygląda to powszechne zło. Zło namacalne nie wydumane .


Ma pan jakieś problemy z odróżnieniem zła od dobra ?? Ok, ja ich nie mam to służę pomocą w wytłumaczeniu. Czy złodziej, który bezczelnie przywłaszcza cudze rzeczy robi dobrze, czy źle ?? Morderstwo, oszustwo , poniżanie innych , nie udzielanie pomocy potrzebującym, brak szacunku do rodziców , pazerność , to według pana dobro , czy może jednak zło ? I raczej lista się na tym nie kończy, czy to wszystko jest naprawdę tak trudne do rozróżnienia ?? A zakładanie prowokacyjnych i poniżających tematów jest według pana dobrem, bo dla mnie nie i nie sądzę, żeby za tym mógł stać dobry człowiek . A jeśli mimo wszystko uważa się za dobrego człowieka, to dlaczego to wszystko robi ? Ot i tyle z mojej strony , już mi się nie bardzo chce tracić czasu na pańskie fobie , ale gdyby kiedyś chciał pan popisać na jakieś tematy, które służą ogólnemu dobru, to niech da pan znać . Pozdrawiam :)

Żaden wątek na portalu Bolec Info nie jest inspirowany lokalnymi problemami a tym bardziej internautami. Większość to zdeklarowane tyldy nie mające odwagi prezentować swego zdania jawnie .
Pytania ocierające się o religię nazywacie prowokacją i czujecie się obrażeni .
A czy Wy nie oglądacie telewizji ?
Publiczne programy TVP sieją gorszą propagandę i indoktrynację niż za komuny.
Wtedy ludzie pisali na ścianach " telewizja kłamie "
Wtedy wychwalali Partie i ściemniali jak to dobrze w Polsce się żyje.
Dzisiaj PiS i jego " pasmo sukcesów "
w MEDIACH I DONIESIENIACH RZĄDOWYCH DOMINUJE KOŚCIÓŁ.
A szary obywatel z prowincji nie ma prawa wyrazić swego zdanie na wszechobecną katolicką indoktrynację ? Pytania wątpliwości to reakcja na to co niesie ze sobą polityka PiS.
Zakładane wątki to zaczyn do polemik o nurtujących problemach sceny politycznej. Próba wysondowania jak na to reaguje opinia społeczna.Niestety każdy temat szybko wpada w taki sam wir . Komu się chce niech poczyta i może zrozumie jak to się ma.
Pozdrawiam.[img=1604610060_79do7je.jpg]



Dopisane 05.11.2020r. o godz. 22:04:

Polska TV




Dopisane 05.11.2020r. o godz. 22:08:

&list=PL68BZk9-kmehYeY7AyqW-rhR4hvs_slcC

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
5 listopada 2020r. o 22:11
Taka to dysputa z Przemem i Januszem . Pierwszy ma " pismo obrazkowe " , drugi cytaty z tfuvenu :D . Myślenie zostawili za sobą ...

Miło , że wróciłaś Gocho :) ... i myślę sobie , że jeśli Ty krzykniesz ... wracaj Grzdylu , to wróci :)

Dobranoc mówi cham i prostak :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
5 listopada 2020r. o 22:14
Pannazdzieckiem napisał(a): Taka to dysputa z Przemem

Dobranoc mówi cham i prostak :)


Piotrze , jak zawsze z wrodzonej grzeczności nie zaprzeczam.
Pozdrawiam i miłych snów.

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
5 listopada 2020r. o 22:25
PanM napisał(a):
Zakładane wątki to zaczyn do polemik o nurtujących problemach sceny politycznej. Próba wysondowania jak na to reaguje opinia społeczna.


Przecież Pan te wątki zakłada od lat. Jeszcze przed PISem Pan to robił, gdy TV tak kościołem po oczach nie waliła i było go tam jak na lekarstwo.
I jak pan słusznie zauważył, reakcja była przeważnie zawsze taka sama. Ludzie Panu tłumaczyli pewne rzeczy (jak choćby te o chrzcie polski i początkach państwowości) a Pan jak to Pan, po 3 miesiącach zakładał niemal identyczny wątek. No ile można sondować? Może niech Pan te wątki zakłada na jakimś typowa ateistycznym portalu. Tam samych oświeconych i mądrych ludzi Pan znajdzie

Wy tu na etacie z kolegą Falco jesteście. Innej opcji nie ma :D


PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
5 listopada 2020r. o 22:26
ja też nie zaprzeczę ...z grzeczności ...:]

no popatrz Przemek ...
a zarzucają nam ''mowę nienawiści''...hahaha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
5 listopada 2020r. o 22:33
O to mnie właśnie chodzi . Pomimo różnicy poglądów nadal pozostajemy pod własnym szyldem .

Proszę Cię Głupia Papugo , przestań pisać z pod tyldy .

Dobranoc :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA Dni otwarte w Ultima