Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

BÓG A COVID-19

~~Porcelanowy Kuflik niezalogowany
5 listopada 2020r. o 18:51
Horus napisał(a): ty tutaj nie czepiaj się islamu bo to właśnie Mahomet ocalił od zniszczenia obraz Matki Dziewicy z Dzieciątkiem

a katolicy po zdobyciu Jerozolimy co robili?
więc? ;)

wiesz że w islamie Jezus ma swoje miejsce?
a w chrześcijaństwie?

Koran wymienia Jezusa około 30 razy...ile razy wymienia się Mahometa w Biblii?

Koran traktuje Jezusa z wielkim szacunkiem

a twoje pierdzielenie o ''ucinaniu głów'' głoś z ''ambon''...;)

tak jak wśród muzułmanów tak wśród chrześcijan są fundamentaliści religijni...
pozwolić takim dzisiaj ''krzyżować'' wszystkich ''niewierzących '' a polska ''via appia '' była by o setki ,tysiące dłuższa od oryginału...


Nikt jak Faclo-Horus nie potrafi dokonać tak pięknego samozaorania! Mistrzu, oby tak dalej :)
Ani trochę historii nie znasz. No może tą z "Pudelka", to znasz.
Geniuszu bolec.info, wiesz kiedy ustalono ostateczny kanon Starego i Nowego Testamentu? A czy wiesz, ile jeszcze wieków trzeba było czekać na urodzenie Mahometa? A wiesz, na podstawie czego Mahomet tworzył Koran?
No to obaj z PaneM do szkoły! Od pierwszej klasy szkoły podstawowej proponuję :) . Możecie zdalnie - kompy już macie.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Malinowy Suchodrzew niezalogowany
5 listopada 2020r. o 18:53
~~Porcelanowy Kuflik napisał(a):
Horus napisał(a): ty tutaj nie czepiaj się islamu bo to właśnie Mahomet ocalił od zniszczenia obraz Matki Dziewicy z Dzieciątkiem

a katolicy po zdobyciu Jerozolimy co robili?
więc? ;)

wiesz że w islamie Jezus ma swoje miejsce?
a w chrześcijaństwie?

Koran wymienia Jezusa około 30 razy...ile razy wymienia się Mahometa w Biblii?

Koran traktuje Jezusa z wielkim szacunkiem

a twoje pierdzielenie o ''ucinaniu głów'' głoś z ''ambon''...;)

tak jak wśród muzułmanów tak wśród chrześcijan są fundamentaliści religijni...
pozwolić takim dzisiaj ''krzyżować'' wszystkich ''niewierzących '' a polska ''via appia '' była by o setki ,tysiące dłuższa od oryginału...


Nikt jak Faclo-Horus nie potrafi dokonać tak pięknego samozaorania! Mistrzu, oby tak dalej :)
Ani trochę historii nie znasz. No może tą z "Pudelka", to znasz.
Geniuszu bolec.info, wiesz kiedy ustalono ostateczny kanon Starego i Nowego Testamentu? A czy wiesz, ile jeszcze wieków trzeba było czekać na urodzenie Mahometa? A wiesz, na podstawie czego Mahomet tworzył Koran?
No to obaj z PaneM do szkoły! Od pierwszej klasy szkoły podstawowej proponuję :) . Możecie zdalnie - kompy już macie.


10/10.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6979
E
5 listopada 2020r. o 19:05
Dobry wieczór.

PanM napisał(a): Zapominasz o modlitwie , wielu tu twierdzi że ona jest ponad wszystko.


PanieM, proszę się zastanowić.
Jestem katoliczką i mam poczucie humoru, ale takim "pismem obrazkowym" jestem zniesmaczona.
Jak wygląda modlitwa?
Stwórco, pozwól PanuM odnaleźć spokój w swoim sercu, cieszyć się zdrowiem, życiem i miłością w Rodzinie. Rozwijaj w Nim dar rady (podejmowanie właściwych decyzji) szczególnie...jeśli chodzi o ilość zakładanych tematów :D

"Szukam świata w którym jedna jaskółka czyni wiosnę, gdzie szewc w butach chodzi, gdzie jak Cię widzą, to dzień dobry. Szukam świata, gdzie człowiek człowiekowi człowiekiem" J.B.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
5 listopada 2020r. o 19:07
Co Jezus lub Mahomet mają do covida 19
Mnie osobiście nie interesuje historia religii.
W temacie zadałem pytanie dlaczego bóg nie chroni swoich owieczek przed chorobami , wojnami , złoczyńcami i innymi nieszczęściami.
Konkretnie .
Skoro nie chroni to jaki sens go o to prosić?

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
5 listopada 2020r. o 19:11
~~Porcelanowy Kuflik napisał(a):
Horus napisał(a):
Nikt jak Faclo-Horus nie potrafi dokonać tak pięknego samozaorania! Mistrzu, oby tak dalej :)
Ani trochę historii nie znasz. No może tą z "Pudelka", to znasz.
Geniuszu bolec.info, wiesz kiedy ustalono ostateczny kanon Starego i Nowego Testamentu? A czy wiesz, ile jeszcze wieków trzeba było czekać na urodzenie Mahometa? A wiesz, na podstawie czego Mahomet tworzył Koran?
No to obaj z PaneM do szkoły! Od pierwszej klasy szkoły podstawowej proponuję :) . Możecie zdalnie - kompy już macie.


Mahomet tworzył Koran?????????????????????
dżizes...
i ty mnie wysyłasz do szkól?

:]


''A czy wiesz, ile jeszcze wieków trzeba było czekać na urodzenie Mahometa? ''

ja pierdzielę...skąd u ciebie takie ''objawienia''? :]

stąd ponad 300 opowieści o Jezusie w muzułmańskich tekstach...

przypomina mi to dawne czasy kiedy tu mi próbowano wmówić że Biblię pisał ''bóg''...;)

przypominam ci że odnoszę się do czyjegoś wpisu o ''ucinaniu głów'' przez wyznawców Allaha ...
Koran wprost pisze o Jezusie jako o Isha i nie jako o ''bogu'' tylko proroku...

w isłamie Bóg jest jeden a Mahomet jest jego prorokiem ...podobnie traktuje Jezusa...
podkreślam - z wielkim szacunkiem jakiego brakuje chcrześcijanom by tak traktować Allaha...;)


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
5 listopada 2020r. o 19:26
Skupmy się na faktach.
Cały kościół śle modły o wstawiennictwo" najwyższego" w walce z pandemią .
a tu taka smutna rzeczywistość.

https://www.onet.pl/informacje/stacja7/zmarl-jezuita-o-kazimierz-kubacki-mial-covid-19/rd9qxyw,30bc1058

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pąsowa Czereśnia niezalogowany
5 listopada 2020r. o 19:34
Horus, poczytaj mało wiarygodne źródło jakim jest wpis w Wiki
https://pl.wikipedia.org/wiki/Koran

I nie pogrążaj się, bo aż przykro czytać. I sprawdź jak powstawały wszystkie święte księgi w erze kultury oralnej. PanM ci pomoże, bo zna historię świętych ksiąg Słowian :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
5 listopada 2020r. o 19:38
~~Pąsowa Czereśnia napisał(a): Horus, poczytaj mało wiarygodne źródło jakim jest wpis w Wiki
https://pl.wikipedia.org/wiki/Koran

I nie pogrążaj się, bo aż przykro czytać. I sprawdź jak powstawały wszystkie święte księgi w erze kultury oralnej. PanM ci pomoże, bo zna historię świętych ksiąg Słowian :)


ty mnie tu do wiki nie odsyłaj bo ja wolę książki niż takie ''źródła''
czytałeś ''Jezus muzułmanin''?

nie?
więc pozostań ze swoją wiki...prawdę objawioną ...;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza