Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Czy Kościół katolicki patrząc przez pryznat wieków jest dzisiaj wiarygodny?

22258
#Horus nieaktywny
7 listopada 2020r. o 11:57
jakimi?




Dopisane 07.11.2020r. o godz. 11:57:

skorn napisał(a): Każdy twój temat o wierze czy krk będzie tak wygladał ; )

I skończ tymi wyzwiskami.


odpowiesz z jakimi?

dlaczego nie założysz sobie własnego o ''narodowcach''?
tam by dopiero były ''jaja''...

links,links....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
7 listopada 2020r. o 12:10
Po co miał zakładać, skoro Ty to zrobiłeś. Temat był i znikł. Jak widać, pogaduszki o narodowcach niewielu interesują.

To trochę jak z tęczowymi marszami. Są, ale w sumie niewielu to interesuje. Ale zawsze znajdzie się ktoś, kto o tym wspomni i wywoła gównoburzę o "tęczowej zarazie". Podobnie jest z Tobą. tylko że Ty, margines drugiej strony na siłę próbujesz wyolbrzymić.

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
7 listopada 2020r. o 12:33
ja coś ''wyolbrzymiam"?
ja tylko piszę o czymś co w perspektywie kilku lat morze okazać się ''wrzodem'' już nie do usunięcia...
już teraz ci pseudo ''narodowcy'' są niebezpieczni ...
popatrz na zachowania ''bąkiewiczów'' i jemu podobnych
pod płaszczykiem ''strażników '' tworzą zwykłe bandyckie bojówki ...
robią to prezesina swoim idio.tycznym ''apelem '' im na to dał ''zielone światło''

mało im międlara?...to teraz jakiś popieprzony klecha kneblewski ich ''błogosławi''?


chcesz prawdziwego faszyzmu na polskich ulicach?
popatrz do czego doszło u ''yankee''
tam popierający takie ugrupowania ''zaczesany '' właśnie cudownie przerżnął wybory...
tamtejsze ''oenery'' już jawnie chodzą pod flagami ze swastyką...
na szczęście -jeszcze na szczęście - tam szybko zareagowano na to co planowano zrobić z przeciwnikiem ''trampka'' Bidenem

pisz sobie c chcesz ale nie pisz mi tu że coś ''wyolbrzymiam'' ...;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
7 listopada 2020r. o 13:05
W hameryce moda na sekty i i różnego rodzaju militarne bojówki trwa od dziesięcioleci. Kult broni i takie tam. Nie ma co porównywać.
A u nas... tak... wyolbrzymiasz to do takiej skali, jakby faszysta stał na każdym rogu. A ja kuwa od lat żadnego nie widziałem. Tak jak mityczne lgbt np w szkołach. Dzieciaki chodzą i żadne do domu jakieś "dziwne" nie wraca.

Margines zawsze najbardziej widoczny, bo tam pani w szkole, zawsze na czerwono pisała, a cała reszta kartki niebieskim tuszem zapisana :D

No i poatrz... 5 lat rządów faszystowskich w naszym kraju, a ja w sumie nawet 3 różnic nie pokarzę, czym ta władza różni się od "demokratycznego rządu", w którym Pan Rafał zasiadał :D

Na pewno jedną różnicą jest torba. Teraz masz ją spakowaną ;)


Dopisane 07.11.2020r. o godz. 13:05:

*pokażę :D

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Morelowy Aster niezalogowany
7 listopada 2020r. o 13:27
Zróbmy taką analizę logiczną. Powiedzmy, że ktoś jest kompulsywnym pedofilem.
Co robi? Leczy się?
Może.

Ale może też kombinować inaczej. Zapisuje się do seminarium, dostaje parafię. Najlepiej taką wiejską gdzie może rządzić samodzielnie. Wieś interesuje tylko jedno: czy młody ksiądz nie ma baby. Pedofil nie ma, bo go nie baba interesuje, ale gwałcenie dzieci. Tak więc nawet spokojnie zatrudnia dochodzącą gosposię a ta może mieć nawet 80 lat, co mu szkodzi.
Wtedy będzie "czysty", dodatkowo punktuje.

Tym chętniej naiwni rodzice podsyłają mu dzieci "pod opiekę". Dodatkowo punktuje, bo "ma zawsze czas dla dzieci, taki opiekuńczy, życzliwy i nawet w lekcjach pomoże, córka mówiła, że pomagał jej z wuefu jak skakać przez konia". Latem organizuje obozy namiotowe i "dzieci mają 100% opieki, nawet w nocy je przytula w ciemnym lesie".
A dalszy ciąg już znamy.

W konfesjonale wyłapuje chłopców, którzy się wygadają, że biją konia. Wtedy zaprasza ich na specjalne seanse żeby "leczyć". Nasz pedofil niewiele ryzykuje. Rodzice w razie czego postarają się sprawę zatuszować. W ostateczności będzie przeniesiony na inną parafię. Nawet ciekawie. Bo na tej już było mu nudno? I tak ta maszynka się kręciła.

A tymczasem -MissWiedzyUczuc- ,,Przecież media powinny być obiektywne? Przecież tak nie wolno, manipulować opinią publiczną? Przecież nie wolno popierać łamanie prawa, . Przecież Polska jest jedna? I nie wolno nas dzielić w imię lewackich kłamstw?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnoniebieska Lobelia niezalogowany
7 listopada 2020r. o 13:57
Horus napisał(a): w perspektywie kilku lat morze okazać się ''wrzodem'' już nie do usunięcia...


To tak może :D ku pamięci :D

Jak następnym razem będziesz się śmiał z błędów ortograficznych innych osób.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
7 listopada 2020r. o 14:46
czekałem na to...
nie chciało mi się tak jak PPP prostować błędu...;)

każdemu jak widzisz on się MORZE zdarzyć ...

różnice są wtedy kiedy ktoś to robi sporadycznie a inny nagminnie...

;)
bo kiedy czytam u takiego jednego o ''synku pod spudnicą'' i tekst w którym przywala TRZY ortografy to dochodzę do wniosku że nie tylko wychowanie zaniedbał...

:]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnoniebieska Lobelia niezalogowany
7 listopada 2020r. o 15:22
Ty zaliczasz się do tych co to robią nagminnie :D.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza