Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Czy Kościół katolicki patrząc przez pryznat wieków jest dzisiaj wiarygodny?

211
skorn
7 listopada 2020r. o 17:24
Dobra, chyba pora wrócić do tematu...


Horus napisał(a): a ty nie chodziłeś?
aha...ciebie zaniesiono i wbrew woli ochrzczono...
bo ty byłeś przeciw


A ty pytałeś swoje dzieci czy chcą być chrzczone? Czemu je zapisałeś do tej "niewiarygodnej" instytucji?

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Rudawobrązowa Pysznogłówka niezalogowany
7 listopada 2020r. o 23:27
Ale co noworodka ochrzciles i myślisz że on to przyjmie?!!? Niby dlaczego?!
Bo picie czy współżycie od 18 lat. To niech wybierze wiarę też przy 18- tce.
J**** ***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Rudawobrązowa Pysznogłówka niezalogowany
7 listopada 2020r. o 23:35
ty pytałeś swoje dzieci czy chcą być chrzczone? Czemu je zapisałeś do tej "niewiarygodnej" instytucji?
6 godz. 6 min. temu
Temu że tak nakazuje Państwo sąsiedzi rodzina bo jak nie zapisze to będą wytykane. Tylko nie dzieci będą wytykać tylko skorn i jemu podobni
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
8 listopada 2020r. o 23:05
Czego to się człowiek nie dowie.

Państwo nakazuje chrzcić dzieci? Albo sąsiedzi?

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Różowy Len niezalogowany
9 listopada 2020r. o 7:04
Powiem tak: Spośród kościołów, które mamy do wyboru, to ten katolicki chyba jednak jest najbardziej wiarygodny.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
9 listopada 2020r. o 8:00
~~Różowy Len napisał(a): Powiem tak: Spośród kościołów, które mamy do wyboru, to ten katolicki chyba jednak jest najbardziej wiarygodny.


Czy ja wiem ... ja dzieci nie chrzciłem , dając Im wolną wolę . Wszystkie ciotki i prababki dookoła wuja mi latały :D

Myślę sobie Lnie przy okazji ostatnich protestów , że możesz mieć rację , ale nie o tradycję chodzi , a o świadomość :)

Na przykład Kolega Ksawery w Jezusa nie wierzy , a mój syn Radek wie , że Jezus istniał , córcia Kacha też :)

Jezus nie jest bogiem , ale co niektórzy ateiści jeszcze się qurwa zdziwią :D

Ksawery , to tylko przykład dla wspaniałej intelektualnej roboty , jaką robisz :)

Jest kilku gości na Bolcu , którym chciałbym piwo postawić i Paniom też Miss i Tobie Gocho , ale nie Tobie Głupia Papugo :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
670
ramaj
9 listopada 2020r. o 9:08
~~Różowy Len napisał(a): Powiem tak: Spośród kościołów, które mamy do wyboru, to ten katolicki chyba jednak jest najbardziej wiarygodny.


Szczególnie gdy przemawia ustami Gulbinowicza,Dziwisza,Petza,"Flachy",Wesołowskiego ..............
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Różowy Len niezalogowany
9 listopada 2020r. o 9:12
ramaj napisał(a):
~~Różowy Len napisał(a): Powiem tak: Spośród kościołów, które mamy do wyboru, to ten katolicki chyba jednak jest najbardziej wiarygodny.


Szczególnie gdy przemawia ustami Gulbinowicza,Dziwisza,Petza,"Flachy",Wesołowskiego ..............

Tak, nawet wtedy. Niestety :|
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.