Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Poszukiwane zdjęcia z pracy w PRL
~~Różowy Len niezalogowany
9 listopada 2020r. o 7:13
~~Żółtoszara Hutujnia napisał(a): CZLOWIEKU , to tez nie wiesz, ze PIS, PO .... i cala reszta dalej wzieta tych ze partii , to MALE PIKUSIE do KOMUNY, ROZUMIESZ?

Nie zrozumie. To trzeba przeżyć :|
No i wkrótce będzie miał czego chce. Wyzwoliliśmy się spod komuny radzieckiej, ale wpadniemy pod europejską. I obawiam się że ta radziecka to był pikuś. Owszem miała spore zapędy, ale skromne środki do ich realizacji. Dziś mamy już takie możliwości techniczne, że można zrealizować każdy zamordyzm.Jeszcze będzie jeden z drugim wnukom opowiadał jak to za PiS-u było dobrze :|
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płoworuda Jukka niezalogowany
9 listopada 2020r. o 8:23
~~Różowy Len napisał(a):
~~Żółtoszara Hutujnia napisał(a): CZLOWIEKU , to tez nie wiesz, ze PIS, PO .... i cala reszta dalej wzieta tych ze partii , to MALE PIKUSIE do KOMUNY, ROZUMIESZ?

Nie zrozumie. To trzeba przeżyć :|
No i wkrótce będzie miał czego chce. Wyzwoliliśmy się spod komuny radzieckiej, ale wpadniemy pod europejską. I obawiam się że ta radziecka to był pikuś. Owszem miała spore zapędy, ale skromne środki do ich realizacji. Dziś mamy już takie możliwości techniczne, że można zrealizować każdy zamordyzm.Jeszcze będzie jeden z drugim wnukom opowiadał jak to za PiS-u było dobrze :|


I wylazło szydło a wora.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Różowy Len niezalogowany
9 listopada 2020r. o 8:38
~~Płoworuda Jukka napisał(a):
I wylazło szydło a wora.

Niczego nie rozumiesz. To może dokładniej ci to naświetlę. Nie twierdzę że teraz pod PiS-em mamy raj. Nie jestem fanem tej partii, godzę się na ich rządy tylko dlatego ze nie ma żadnej sensownej alternatywy. I nawet przy takiej PiS-owskiej rzeczywistości, to co nas czeka, wygląda o wiele gorzej.
Pamiętasz może kilka lat temu na Sylwestra, jak grupy młodych opalonych obywateli, napadały w całych Niemczech na kobiety, a wszystkim dziennikarzom zakneblowano usta? Do tamtej pory myślałem że Niemcy to wolny kraj. Ta jedna sytuacja otworzyła mi oczy. A to dopiero początki "dobrodziejstw" Eurolandu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kanarkowa Ślazówka niezalogowany
9 listopada 2020r. o 9:30
~~Różowy Len napisał(a):
~~Płoworuda Jukka napisał(a):
I wylazło szydło a wora.

Niczego nie rozumiesz. To może dokładniej ci to naświetlę. Nie twierdzę że teraz pod PiS-em mamy raj. Nie jestem fanem tej partii, godzę się na ich rządy tylko dlatego ze nie ma żadnej sensownej alternatywy. I nawet przy takiej PiS-owskiej rzeczywistości, to co nas czeka, wygląda o wiele gorzej.
Pamiętasz może kilka lat temu na Sylwestra, jak grupy młodych opalonych obywateli, napadały w całych Niemczech na kobiety, a wszystkim dziennikarzom zakneblowano usta? Do tamtej pory myślałem że Niemcy to wolny kraj. Ta jedna sytuacja otworzyła mi oczy. A to dopiero początki "dobrodziejstw" Eurolandu.

Spróbuj na portalu obrazajacym czytelnikĂłw swoich i Bolec.Info napisać cokolwiek o islamie.
"tylko po akceptacji moderatora"

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Niebieskozielony Wilec niezalogowany
11 listopada 2020r. o 20:14
Wiesz ,powiem tylko jedno ,przezylam tamte czasy ,,KOMUNE,, i zyje teraz w tych czasach ,, PIS , I CALA TA RESZTA ,, i gdym miala wybierac , to jak myslisz ,co BYM WYBRALA,czy KOGO ? pewnie sie domyslasz , ze terazniejsze czasy,pytanie DLACZEGO ? To proste? bo ja mam z czym porownac , a TY nie. zaznacze jeszcze tylko, ze nie popieram ZADNEJ PARTII, ani PIS...... tez nie podobaja mi sie dzisiejsi zadzacy ,to co robia ,bo to idzie w zlym kierunku , ale widzisz WYBRALA BYM TE CZASY. WIERZ MI , KAZDY BY WYBRAL , TY PEWNIE TEZ.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Niebieskozielony Wilec niezalogowany
11 listopada 2020r. o 20:52
Pamietam tego Sylwestra masz racje ? tak bylo, ale dla mnie to zadna nowina , Ruuski robil to samo u nas? tylko TY o tym nie wiesz? Nasi politycy poprowadza nas do nikad , beda sie latami wyzywac, obrazac ,wariowac na tych mownicach, nie slucha jeden drugigo, bo nieraz maja naprawde fajne pomysly, ale sa z roznych wlasnie parti i co ? gdzie taki z takim sie dogada ,ZARAZ ZACZYNA SIE WARIACJA i w tym tkwi blad. Dla mnie ich zachowanie to jest A , NORMALNE . normalny czlowiek by przy nich ZGLUPIAL. A CENZURA byla , jest i bedzie. to jest POLSKA?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Niebieskozielony Wilec niezalogowany
11 listopada 2020r. o 21:05
ALE TY SIE DZIWNIE DZIWISZ, ALE TEZ FAJNIE TAK, widze tez ,ile TY nie wiesz o tamtych czasach , moja mala rada ZYJ CHLOPIE PELNA PIERSIA I CIESZ SIE Z TEGO , CO MASZ , BO MASZ NAPRAWDE DUZO ,tylko nie wiesz o tym. POZDRAWIAM.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Liliowobiała Dynia niezalogowany
11 listopada 2020r. o 23:02
Piotrowicz z TK ma fajne fotki - jak walczył z komuną.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.