Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Poszukiwane zdjęcia z pracy w PRL
~~Miętowy Krwawnik niezalogowany
14 listopada 2020r. o 20:04
~~Liliowobiały Kuflik napisał(a): len ,Ty czasem nie po szkołach i termach toruńskich?

znów straszysz

W Toruniu byłem łącznie może z 10 godzin.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Liliowobiała Dynia niezalogowany
14 listopada 2020r. o 20:09
~~Miętowy Krwawnik napisał(a):
~~Liliowobiały Kuflik napisał(a): len ,Ty czasem nie po szkołach i termach toruńskich?

znów straszysz

W Toruniu byłem łącznie może z 10 godzin.


Z darowizną, 3 razy po 2 Bentleye?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Niebieskozielony Wilec niezalogowany
15 listopada 2020r. o 21:09
Bardz ladnie napisales o PANU BOGU , piekna masz WIARE , ja tez czekam na lepsze jutro , zwlaszcza teraz w tej okrutnej pandemi , modle sie ,prosze, blagam... zreszta cale zycie sie modle, to i tak wszysyko w rekach Pana Boga. Polityki nie cierpie , LUDZIE LUDZIOM NIE DAJA ZYC, a ja nie moge nic z tym zrobic , bycie bojowo nastawionym, tyle.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Różowy Len niezalogowany
16 listopada 2020r. o 7:35
~~Niebieskozielony Wilec napisał(a): piekna masz WIARE

Wiarę? Ja nie wierzę w Boga.
Dla mnie jest On bardziej realny niż ja sam. Nie wierzę, ale wiem że On istnieje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Niebieskozielony Wilec niezalogowany
17 listopada 2020r. o 21:53
Wlasnie opisales Pana Boga, co prawda w malenkim skrucie, ale fajnie tak ciekawie. Masz GO w sobie, w sercu, to widac po tym, co napisales. Jestes dobrym tez czlowiekiem , tylko boisz sie chyba czegos, ale to Twoja sprawa . Ja gdybym opowiedziala co mnie spotkalo, jaki cod otrzymalam od wlasnie Pana Boga nikt by mi nigdy nie uwierzyl , ja sama jeszcze nie wierze, kazdy by mial mnie za wariatke, ale to sie stalo. Nie bede zanudzac dalej , ale poradze delikatnie , rozmawiaj z Panem Bogiem , poprostu mow do NIEGO i tak co dziennie o swoich sprawach..... SAM ZOBACZYSZ? ja rozmawialam ,... gadalam..... mozna by zec , ze cale zycie chyba przegadalam do NIEGO i stalo sie ,myslalam ze zawalu dostane. POZDRAWIAM.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Miętowy Krwawnik niezalogowany
17 listopada 2020r. o 22:53
Wilec, przyjemnie jest poczytać, że są też inni "dotknięci przez Boga", u to tu blisko. Człowiek czuje się mniej samotny.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Srebrna Trytoma niezalogowany
18 listopada 2020r. o 16:43
wilec ,uważaj abyś nie dostąpiła niepokalanego poczęcia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnolawendowa Rezeda niezalogowany
18 listopada 2020r. o 21:36
No wlasnie , ,SREBRNA TRYTOMA , , juz ma mnie za wariatke, widzisz? Lepiej nie rozmawiac na takie tematy jawnie, bo dwie osoby uwierza ,a cztery nie, nie mam tez zamiaru , , SREBRNEJ T. , , przekonywac do czego kolwiek,ani NIKOGO, pisze poprostu pare slow o sobie ,co mnie spotkalo i tyle, a czy wierzy mi, czy nie , to jej problem. DO , , SREBRNEJ, , Nie wysmiewaj sie z czegos , czego nie rozumiesz, nie doswiadczylas- les nigdy , jezeli robisz to tak czesto ,to juz Ci wspolczuje, a do nieba moze pojde, moze nie , nie mnie otym decydowac, Pozdrawiam. Zostawmy to jednak , osoba ktora mnie czyta, ta smutna bardzo i chyba samotna troszke powinna czesciej sie usmiechnac , choc wiem ,ze nie ma z czego i nie ma powodu , ale tak dla zdrowia , dla siebie, myslec pozytywniej od czasu, do czasu , porozmawiac troszke. PANA tez pozdrawiam. milo bylo,ze pan WSLUCHAL SIE w to o czym pisalam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza