Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

" LEWACCY PSEUDODZIENNIKARZE "

22258
#Horus nieaktywny
12 listopada 2020r. o 21:59
zaraz ci odpiszą że to nie faszyści tylko ''bojówki antify'' ;)

tylko co teraz zrobić z fotkami bąkiewicza a w tle płonące mieszkanie...
on sam poza samochodem ,w tłumie swojaków i bez tej cholernej maseczki...;)

ale ''przypał''...hahaha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarawa Konwalia niezalogowany
13 listopada 2020r. o 1:14
Horus napisał(a): zaraz ci odpiszą że to nie faszyści tylko ''bojówki antify'' ;)

tylko co teraz zrobić z fotkami bąkiewicza a w tle płonące mieszkanie...
on sam poza samochodem ,w tłumie swojaków i bez tej cholernej maseczki...;)

ale ''przypał''...hahaha


Ty jak jesteś taki obeznany to powiedz kto maluje mury i garaże w Bolesławcu i kto na to daj zgode.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Burawy Żywotnik niezalogowany
13 listopada 2020r. o 6:26
Horus jak tak bardzo chcesz zobaczyć co Bąkiewicz robił między ludźmi, to poszukaj na TT filmików i zobaczysz co robił i co mówił. Ze zdjęć można wywnioskować wszystko z filmu już tylko jedno. Zadaj sobie trod i odszukaj. Ale z góry wiem że nawet jak zobaczysz i usłyszysz to i tak swoje tezy będziesz głosił. Poszukaj też filmików, jak najwięksi zadymiarze uciekali do policji. 2015 r.... Tak samo. Wszystko jest.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
13 listopada 2020r. o 6:41
widziałem chyba dwa...
jeden gdzie wymachiwał krzyżem drąc się ''ave '' cos tam ...
drugi kiedy maszerował w jakiejś kibolskiej grupce ...

myślisz że ten gość wrzeszczący o ''bogu'' a ''gębie '' Mussoliniego (nie chodzi mi o twarz a język i formę jaką sie posługuje) jest w punkcie mojego głównego zainteresowania?...owszem z jednego - brzydzi mnie odradzający się w tym kraju faszyzm i on jaki jeden z głównych przedstawicieli a takim go widzą ludzie ...

wejdź sobie na stronę ośrodka monitorowania zachowań rasistowskich i ksenofobicznych ...
zobaczysz co o nim piszą ludzie...

jak nie dasz rady to jak wrócę pomogę ci ...teraz nie mam na to czasu...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Butelkowa Bakopa niezalogowany
13 listopada 2020r. o 8:08


Zmoderowano 13.11.2020 godz.8:19 - powód: link, post bez treści (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
13 listopada 2020r. o 11:18
Czyżby bogobojnej osobie wyczerpały się merytoryczne argumenty ?

Jak wspominałem na epitet lewak należy odpowiadać " katolicki oszołomie "

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zazieleniała Sośnica niezalogowany
13 listopada 2020r. o 11:21
Ty nie masz żadnych argumentów merytorycznych, no chyba że te obrazeczki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Butelkowa Bakopa niezalogowany
13 listopada 2020r. o 11:27
Z kościoła wyszedłem już 13 lat temu. Oficjalnie. Nie jestem lewakiem ani nawet lewicowcem. Katolickim oszolem też mnie raczej nazwać trudno. Więc kim wg. twojej logiki?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMAMrowka zaprasza