Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

" LEWACCY PSEUDODZIENNIKARZE "

~~Różowy Len niezalogowany
13 listopada 2020r. o 11:29
PanM napisał(a): Czyżby bogobojnej osobie wyczerpały się merytoryczne argumenty ?

Jak wspominałem na epitet lewak należy odpowiadać " katolicki oszołomie "

Bardzo bym się ucieszył gdyby to mnie pan tak nazwał. Nie była by to z pewnością obelga, a tylko rzeczowe stwierdzenie faktu.
Tak, jestem katolickim oszołomem. Jestem z tego dumny. I mam nadzieję że będzie nas coraz więcej. Bo czas letnich katolików już minął.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zazieleniała Sośnica niezalogowany
13 listopada 2020r. o 12:14
~~Różowy Len napisał(a):
PanM napisał(a): Czyżby bogobojnej osobie wyczerpały się merytoryczne argumenty ?

Jak wspominałem na epitet lewak należy odpowiadać " katolicki oszołomie "

Bardzo bym się ucieszył gdyby to mnie pan tak nazwał. Nie była by to z pewnością obelga, a tylko rzeczowe stwierdzenie faktu.
Tak, jestem katolickim oszołomem. Jestem z tego dumny. I mam nadzieję że będzie nas coraz więcej. Bo czas letnich katolików już minął.


Pełna zgoda.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Perłowoszara Papryka niezalogowany
13 listopada 2020r. o 13:11
Widzę że posty znikają.... Lewica pełną gębą....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Butelkowa Bakopa niezalogowany
13 listopada 2020r. o 13:14
No właśnie widzę że link do tt, który zamieściłem znowu zniknął.... Wolność słowa pod warunkiem że będzie zgodne z waszym
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pąsowa Czereśnia niezalogowany
13 listopada 2020r. o 16:03
~~Pawi Oczar napisał(a): Tekst zlecony 12 listopada 2020r. godz. 20:28, odsłon: 34, Powiat Bolesławiecki
https://www.bolec.info/index.php?op=informacje&news=25719
W prywatnym portalu relacja z obchodów Świeta Niepodległości może zagościć tylko jako tekst zlecony :(


Tak to jest, jak mamy teraz większość Wolaków, którzy z polskością nie mają wiele wspólnego.
Na ale wszystkie tęczowo-lewackię święta i imprezy redaktorzy pracują, że ho ho...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
13 listopada 2020r. o 16:11
~Butelkowa Bakopa napisał(a): Z kościoła wyszedłem już 13 lat temu. Oficjalnie. Nie jestem lewakiem ani nawet lewicowcem. Katolickim oszolem też mnie raczej nazwać trudno. Więc kim wg. twojej logiki?


chciałbym poznać opinię Lna na twój temat......:)

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Burawy Żywotnik niezalogowany
13 listopada 2020r. o 17:53
Horus napisał(a):
~Butelkowa Bakopa napisał(a): Z kościoła wyszedłem już 13 lat temu. Oficjalnie. Nie jestem lewakiem ani nawet lewicowcem. Katolickim oszolem też mnie raczej nazwać trudno. Więc kim wg. twojej logiki?


chciałbym poznać opinię Lna na twój temat......:)



To było pytanie do człowieka M.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
13 listopada 2020r. o 17:58
Horus napisał(a): wejdź sobie na stronę ośrodka monitorowania zachowań rasistowskich i ksenofobicznych ...
zobaczysz co o nim piszą ludzie..


Nie wiem czy wiesz, ale córka twojego ukochanego generała też już wylądowała na listach jakichś "ekspertów" od "faszyzmu" ; )

Tyle są warte te wszystkie ośrodki monitorowania "wrogów klasowych"

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.