Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

PiS - jako stan umysłu

~~Niebieska Dalia niezalogowany
26 marca 2024r. o 19:02
oni to teraz maja ''bekę'' bo już po raz kolejny wszystko wiedzą o polskiej ''obronie powietrznej''....;D

rakiety sobie latają jak chcą o ''gienierały'' w tym czasie zastanawiają się czy zastosować ''procedury'' i którą z nich...HAHAHAHAHA
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Strażnik ZK niezalogowany
26 marca 2024r. o 20:21
Zakład karny będzie nową siedzibą prawa i sprawiedliwości
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pucio niezalogowany
26 marca 2024r. o 21:17
~~Strażnik ZK napisał(a): Zakład karny będzie nową siedzibą prawa i sprawiedliwości

tak towarzyszu, putin i bacia też się cieszą
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasiu niezalogowany
27 marca 2024r. o 6:21
Służby przeprowadziły przeszukanie w domu Zbigniewa Ziobry w ramach śledztwa dotyczącego Funduszu Sprawiedliwości. W sprawie głos zabrał między innymi poseł Suwerennej Polski Patryk Jaki. - Zbigniew Ziobro podczas przeszukania przebywał za granicą w miejscu, (...) gdzie odbywał leczenie. Tak, lider Suwerennej Polski przerwał leczenie w kraju - powiedział na antenie Polsatu Jaki. Niedługo później Zbigniew Ziobro mimo zapewnień eurodeputowanego pojawił się przed swoim domem pod Skierniewicami, gdzie zorganizował niewielką konferencję prasową. - Jak państwo słyszą, mam realne problemy z głosem, mimo leków, które zażyłem przed spotkaniem z państwem - podkreślił Zbigniew Ziobro. - Nie ma żadnych podstaw, by szukać tutaj jakichkolwiek dowodów na moje decyzje ws. Funduszu Sprawiedliwości. Wszystkie decyzje i dowody są w Ministerstwie Sprawiedliwości. Każdy wie, że bezpośrednio decyzje co do konkretnych zmian, które zapadały odnośnie do Funduszu Sprawiedliwości, poza jedną, podejmowali moi podwładni - przekonywał były minister sprawiedliwości.

Pan Zbyszek ''O'' prawdopodobnie jest świętym.
("Bilokacja ? wieloznaczne pojęcie dotyczące m.ln. zjawisk paranormalnych polegających na możliwości znajdowania się w dwóch miejscach jednocześnie. W mistyce chrześcijańskiej
bilokacja zaliczana jest do darów charyzmatycznych o charakterze nadprzyrodzonym . Osoby, które opisane są jako doświadczające bilokacji są w pełni świadome swojego przebywania w dwóch miejscach."
(za pl.wikipedia org))
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Monika z Harvard University niezalogowany
27 marca 2024r. o 6:49
~~Jasiu napisał(a): Służby przeprowadziły przeszukanie w domu Zbigniewa Ziobry w ramach śledztwa dotyczącego Funduszu Sprawiedliwości. W sprawie głos zabrał między innymi poseł Suwerennej Polski Patryk Jaki. - Zbigniew Ziobro podczas przeszukania przebywał za granicą w miejscu, (...) gdzie odbywał leczenie. Tak, lider Suwerennej Polski przerwał leczenie w kraju - powiedział na antenie Polsatu Jaki. Niedługo później Zbigniew Ziobro mimo zapewnień eurodeputowanego pojawił się przed swoim domem pod Skierniewicami, gdzie zorganizował niewielką konferencję prasową. - Jak państwo słyszą, mam realne problemy z głosem, mimo leków, które zażyłem przed spotkaniem z państwem - podkreślił Zbigniew Ziobro. - Nie ma żadnych podstaw, by szukać tutaj jakichkolwiek dowodów na moje decyzje ws. Funduszu Sprawiedliwości. Wszystkie decyzje i dowody są w Ministerstwie Sprawiedliwości. Każdy wie, że bezpośrednio decyzje co do konkretnych zmian, które zapadały odnośnie do Funduszu Sprawiedliwości, poza jedną, podejmowali moi podwładni - przekonywał były minister sprawiedliwości.

Pan Zbyszek ''O'' prawdopodobnie jest świętym.
("Bilokacja ? wieloznaczne pojęcie dotyczące m.ln. zjawisk paranormalnych polegających na możliwości znajdowania się w dwóch miejscach jednocześnie. W mistyce chrześcijańskiej
bilokacja zaliczana jest do darów charyzmatycznych o charakterze nadprzyrodzonym . Osoby, które opisane są jako doświadczające bilokacji są w pełni świadome swojego przebywania w dwóch miejscach."
(za pl.wikipedia org))




Ja chyba jestem złym człowiekiem , ten widok i PiS-ie wycie sprawia mi satysfakcję , i za to najbardziej nienawidzę władzy minionych 8lat .To oni wywołali u mnie uczucia które kiedyś były dla mnie obce. Dla tego przedstawienia nie mam współczucia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Błękitny Kielichowiec niezalogowany
27 marca 2024r. o 6:57
~~Jasiu napisał(a): Służby przeprowadziły przeszukanie w domu Zbigniewa Ziobry w ramach śledztwa dotyczącego Funduszu Sprawiedliwości. W sprawie głos zabrał między innymi poseł Suwerennej Polski Patryk Jaki. - Zbigniew Ziobro podczas przeszukania przebywał za granicą w miejscu, (...) gdzie odbywał leczenie. Tak, lider Suwerennej Polski przerwał leczenie w kraju - powiedział na antenie Polsatu Jaki. Niedługo później Zbigniew Ziobro mimo zapewnień eurodeputowanego pojawił się przed swoim domem pod Skierniewicami, gdzie zorganizował niewielką konferencję prasową. - Jak państwo słyszą, mam realne problemy z głosem, mimo leków, które zażyłem przed spotkaniem z państwem - podkreślił Zbigniew Ziobro. - Nie ma żadnych podstaw, by szukać tutaj jakichkolwiek dowodów na moje decyzje ws. Funduszu Sprawiedliwości. Wszystkie decyzje i dowody są w Ministerstwie Sprawiedliwości. Każdy wie, że bezpośrednio decyzje co do konkretnych zmian, które zapadały odnośnie do Funduszu Sprawiedliwości, poza jedną, podejmowali moi podwładni - przekonywał były minister sprawiedliwości.

Pan Zbyszek ''O'' prawdopodobnie jest świętym.
("Bilokacja ? wieloznaczne pojęcie dotyczące m.ln. zjawisk paranormalnych polegających na możliwości znajdowania się w dwóch miejscach jednocześnie. W mistyce chrześcijańskiej
bilokacja zaliczana jest do darów charyzmatycznych o charakterze nadprzyrodzonym . Osoby, które opisane są jako doświadczające bilokacji są w pełni świadome swojego przebywania w dwóch miejscach."
(za pl.wikipedia org))



Gdy widzę przerażenie Ziobry przed prawem i sprawiedliwością, to odczuwam głęboką satysfakcję, bo pamiętam, jak wyglądał Sławomir Nowak po wyjściu z aresztu wydobywczego, jak traktowano Tomka Szwejgierta, jak szantażowano Stanisława Gawłowskiego, jak...zginęła Barbara Blida, jak zaszczuto rodzinę Kwaśniaków.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wrzosowy Kielichowiec niezalogowany
27 marca 2024r. o 7:42
Peło zwalnia z wiezienia 20 tys przestępców żeby zrobić miejsce dla swoich przeciwników politycznych.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~taka prawda niezalogowany
27 marca 2024r. o 7:44
~~Wrzosowy Kielichowiec napisał(a): Peło zwalnia z wiezienia 20 tys przestępców żeby zrobić miejsce dla swoich przeciwników politycznych.



"Niech prawo zawsze prawo znaczy, a sprawiedliwość - sprawiedliwość" - Donald Tusk.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza