~~Zielonka Sasanka napisał(a):
Przyjacielu Niemiec dziwi mnie tak dobra znajomość polskiej pisowni, no i jeszcze w bolcu siedzisz a nie w jakichś faterlandach? Co ty tu właściwie szukasz do tej pory? Przy twoim wykształceniu w Niemczech byś zrobił fortunę, zamiast się męczyć w Polsce.
~~Zielonka Sasanka napisał(a):Ktoś napisał: ~~Oto dowody napisał(a):Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Zielonkawy Wionek napisał(a): OZE z krainy czarów? To o to ci się rozchodzi?
Mało rozgarnięty " zielonkawy wionek? chce więcej zarabiać , dostawać wyższy socjal .Mieć tanie towary wytwarzane wysokim kosztem , tanią energię z drogiego węgla , pracować na czarno i mieć z tego tłustą emerytę.
Cały czas słychać tylko o Niemcach i Tusku.
Skoro tak to nie kupujcie Niemieckich towarów w Niemieckich sklepach. Jak to jest że w Biedronce , Lidlu , Carefour , Inter Marche , Kauflandzie , MC Donald tłumy Polaków? To wy tam sprzedajecie Polskę frajerzy.
A dlaczego kupujesz matole Niemieckie auto a nie jeździsz Polskim Polonezem. A dlaczego wieśniaki którzy głosowali na prawicę nie mają w stodołach Ursusów a Massey Frgusony ?
Przyjacielu Niemiec dziwi mnie tak dobra znajomość polskiej pisowni, no i jeszcze w bolcu siedzisz a nie w jakichś faterlandach? Co ty tu właściwie szukasz do tej pory? Przy twoim wykształceniu w Niemczech byś zrobił fortunę, zamiast się męczyć w Polsce.
36% Polaków nie zgadza się z teorią ewolucji.
W Niemczech ten odsetek populacji waha się pomiędzy 3-4%. O czytaniu i oczytaniu Niemców ,Czechow , Austriaków też nie wspomnę.
Nic dziwnego, że Niemcy to nasi najwięksi wrogowie.
~~Jurek sklave napisał(a): Kaczyński na Kongresie w Przysusze stwierdził że śp. Barbara Skrzypek zginęła na skutek działań władzy, tej władzy!!!Najpierw zamordowali mu brata, teraz Barbarę Skrzypek...on jest obłąkany...
Ten obrzydliwy gnom zawsze na trumnach i trupach żeruje!
~~Skojarzenie czy olśnienie napisał(a): Kiedyś Lepper , teraz Grzegorzewski. Zbyt duża wiedza o przekrętach PiS jest z pewnością skutecznie zabójcza.
~~Prawda objawiona napisał(a): Polak prawdziwy patriota nie okrada i nie opluwa swoich bliźnich.