Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Szymon Pogoda bolesławieckim posłem
~Oliwkowozielony Driakiew 17 listopada 2020r. o 13:57
Musi działać tu lokalnie, bo jest parę tematów do ruszenia w obecnym układzie miejsko-powiatowym i będzie dobrze. Powodzenia!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Żółtopomarańczowy Zawciąg 17 listopada 2020r. o 14:02
Jest parę obszarów do interwencji poselskich w bolesławieckiej klice. Trzymam kciuki, bolesławianie czekają mimo że nie jest PiS z mojej bajki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Terakotowy Żeniszek 17 listopada 2020r. o 14:15
KONIECZNY AUDYT POSELSKI W ZABETONOWANYM OD BLISKO 30 LAT SAMORZĄDZIE MIEJSKIM I POWIATOWYM- OD LAT 20-TU.NALEŻY PRZEWIETRZYĆ TO TOWARZYSTWO WZAJEMNEJ ADORACJI I WYJAŚNIĆ WIELE NIEPRAWIDŁOWOŚCI,KTORE OD LAT WYCHODZA NA SWIATLO DZIENNE. OD TEGO ZALEZY CZY POGODA ZALAPIE SIE NA NASTEPNA KADENCJE.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czerwonawa Begonia 17 listopada 2020r. o 14:17
Nie lubię PiSu, ale gratulacje. Może będzie normalnym człowiekiem i posłem. Ciekawe czy Pamięta o stworzeniu się koalicji w naszym powiecie po ostatnich wyborach, o tym jak stanowisko wicestarosty zostało sprzedane dla Pana parkingowego, itd
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jaskraworudy Hibiskus 17 listopada 2020r. o 14:22
będzie ale mam nadzieje krótko
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Żółtopomarańczowy Zawciąg 17 listopada 2020r. o 14:37
A to że jest z PiS to akurat dobrze patrząc na to pragmatycznie. Może skutecznie lobbować o sprawy Bolesławca , szczególnie tam gdzie Romanowi się nie udaje. Hejterzy wyhodowani na TVN tego nie zrozumieją.Post mój jest do ludzi ogarniętych.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM 17 listopada 2020r. o 14:44
W myśl zasady " nie oceniaj dnia przed zachodem słońca " należy poczekać.
Gratuluję awansu społecznego a jednocześnie rodzi się pytanie
Czy będzie bardziej posłem PiS czy Szymonem Pogodą z Bolesławca.?

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Myszata Surfinia 17 listopada 2020r. o 15:02
Szymek daj sobie spokój chłopie ludzie przez te politykę Cię z nienawidzą! I jeszcze w PiSdu idziesz opamiętaj się chłopie!!! Wejdź na interia.pl zobacz co naród polski wypisuje na to ze idziesz w PiS jesteś bystry chłop ale dzisiejsze czasy mówią same za siebie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się w tym temacie
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Mrowka zaprasza