Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Brak gazu w Kruszynie, Łaziskach i Bolesławcu
~Sinawy Żółwik niezalogowany
22 listopada 2020r. o 8:17
W Kruszynie u mnie nie ma jeszcze
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Karmelowopłowy Chaber niezalogowany
22 listopada 2020r. o 9:04
Jest już gaz w zależności czy ma się niskie czy średnie zasilanie trzeba zresetować reduktor przy liczniku albo czekać aż przyjadą z gazowni ale oni tych domów do objechania maja mnóstwo
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Karmelowopłowy Chaber niezalogowany
22 listopada 2020r. o 9:05
To nie jest jak prąd ze włączają i już jest oni musza do każdego domu podjechać gdzie nie ma reduktora w skrzynce
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Koralowa Żurawina niezalogowany
22 listopada 2020r. o 11:11
radziłbym sie przyzwyczaić do tych przerw w dostawie gazu od nowego roku to bedzie normą tak jak przerwy w dostawie prądu i internetu idą złe czasy,a naród śpi.no to dobranoc.https://globalna.info/2020/11/21/hiszpania-ogromne-grzywny-za-odmowe-szczepienia-na-zaraze/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Celestynowa Hutujnia niezalogowany
22 listopada 2020r. o 12:16
Fuszerka to chyba ty siedzisz na dupie wiec zostaw swoje komentaze dla siebie jak niemasz zielonego pojęcia oczym piszesz proszę tak delikatnie upszdzam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Atramentowy Głąbigroszek niezalogowany
22 listopada 2020r. o 12:57
Gaz będzie przed wyborami. Kto zagłosuje na pis_da to mu 'włonczom', pozostałym gazem po oczach.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Szaroczarny Sundaville niezalogowany
22 listopada 2020r. o 14:02
Kruszyn jest gaz mam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ultramarynowy Rokitnik niezalogowany
22 listopada 2020r. o 14:27
Ja też Kruszyn i nie mam, czekam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo