BolecFORUM
+ nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu Kontrole przed motoblokadą miasta
BolecForum Bolecnauci komentują

Kontrole przed motoblokadą miasta

73 odpowiedzi strona 8 z 10
~~Szaroniebieski Orzechgość
~~Malinowy Krwawnik napisał(a):
~~Ołowiany Barwinek napisał(a): polak przeciwko Polakowi ,żenada lewacy Pluć na wlasną OJCZYZNĘ za pieniądze co UKRADŁ tusek społeczeństwu i to lewactwo ,przypomnę jak rozwiązywałi PZPR tzn. młodzi nie wiedzą co to ,,,,to polska partia robotnicza rządząca za komuny POLSKIM PAŃSTWEM raptem zginęło 9 MILIARDÓW dolarów AMERYKAŃSKICH przeznaczonych na obsługę DŁUGU ZAGRANICZNEGO i tacy jak tusek,,czarzasty ,,miler kwaśniewski belka lewandowski będą za wszelką cenę judzić i donosić niemcowi do brukseli żeby się tylko nie wydało gdzie te PINIONDZE SO ZAKOPANE........ Moja RODZINA walczyła w II wojnie światowej o WOLNOŚĆ NASZEJ OJCZYZNY Z WROGIEM a teraz temu WROGOWI SIĘ DONOSI NIE WAŻNE KTO RZĄDZI WAŻNE ,SŁUŻY NASZEJ OJCZYZNIE .oby wam lewacy nie zabrakło respiratorów

Pamiętam jak twoja Babcia nosiła jedzenie partyzantom do lasu a oni zawsze mówili danke ,danke .


Zbynek kmiocie niemyty co ty ciągle o tym lesie? Jakaś trauma cie męczy?
~~Rudawobrązowa Wiśniagość
~~Szaroniebieski Orzech napisał(a):
~~Malinowy Krwawnik napisał(a):
~~Ołowiany Barwinek napisał(a): polak przeciwko Polakowi ,żenada lewacy Pluć na wlasną OJCZYZNĘ za pieniądze co UKRADŁ tusek społeczeństwu i to lewactwo ,przypomnę jak rozwiązywałi PZPR tzn. młodzi nie wiedzą co to ,,,,to polska partia robotnicza rządząca za komuny POLSKIM PAŃSTWEM raptem zginęło 9 MILIARDÓW dolarów AMERYKAŃSKICH przeznaczonych na obsługę DŁUGU ZAGRANICZNEGO i tacy jak tusek,,czarzasty ,,miler kwaśniewski belka lewandowski będą za wszelką cenę judzić i donosić niemcowi do brukseli żeby się tylko nie wydało gdzie te PINIONDZE SO ZAKOPANE........ Moja RODZINA walczyła w II wojnie światowej o WOLNOŚĆ NASZEJ OJCZYZNY Z WROGIEM a teraz temu WROGOWI SIĘ DONOSI NIE WAŻNE KTO RZĄDZI WAŻNE ,SŁUŻY NASZEJ OJCZYZNIE .oby wam lewacy nie zabrakło respiratorów

Pamiętam jak twoja Babcia nosiła jedzenie partyzantom do l
asu a oni zawsze mówili danke ,danke .



Zbynek kmiocie niemyty co ty ciągle o tym lesie? Jakaś trauma cie męczy?

Bo tam będziesz spier....ł
~~Bławatkowe Przymiotnogość
~~Brązowy Dyptam napisał(a):
ladaco napisał(a):
~Siwawy Plektrantus napisał(a): Ależ tu jest niemało komentujących byłych ormowców zomowców, esbeków i wszelkiej maści zamordystów. ..Brawo młodzi, walczcie o swoją przyszłość.


dzieci esbeków, ormowców, zomowców i wszelkiej czerwonej zarazy bawią się na ulicach pod wodzą szefowej bolesławieckiego strajku kobiet Dariusza Sasa, zgadnijcie, czyjego dziecka?..

No nie gadaj ... Wojsko/milicja/ pzpr? Sam zauważyłem, że na bolec.i najwięcej do powiedzenia mają "dzieci" towarzyszy

Bo to portal towarzyski
#Horus
#Horusnieaktywny
oj gdyby tak pogrzebać w szufladach tych dzisiaj niby ''walczących z komuną'' to u niejednego odnalazła by się legitymacja PZPR...;)

ale jak to często w życiu bywa historia lubi zataczać koła i nikt nie wie ilu z was będzie chować przed dziećmi pisslamskie partyjne legitymacje ...:]
~~Miedziana Kolendragość
ciebie synciu nikt o zdanie nie pytał
towarzyskość masz w rodowodzie zapisaną
od kołyski
#Horus
#Horusnieaktywny
~~Miedziana Kolendra napisał(a): ciebie synciu nikt o zdanie nie pytał
towarzyskość masz w rodowodzie zapisaną
od kołyski


ty masz swoje ''towarzystwo'' ja swoje...
i możesz mi wierzyć dobrze mi z nim od lat...
ty jesteś swoistym ''noworyszem'' ...znikniesz tak jak zniknie twoje ''towarzystwo'' :]
~~Staroróżowy Zimowitgość
synciu jakie towarzystwo? Prymityw zbynek? jemu podobni? jakie ty możesz mieć towarzystwo to się domyślam
nawet najbliższej osoby nie potrafiłeś uszanować?
~Czerwonobrązowa Tibuchinagość
Bernardzie, na stronie nr 7 jest pytanie do Pana. Wypadałoby odpowiedzieć chyba, że nie wie się co powiedzieć...
Wypowiedz się
Piszesz jako gość. Zaloguj się, żeby komentować ze stałą tożsamością — po zalogowaniu wrócisz tutaj automatycznie.
Zostaw puste, a przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja danych osobowych bez zgody lub użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania opublikowanych wypowiedzi.
Dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji. Umieszczanie cudzych zdjęć może naruszać prawo autorskie.
W celu utrzymania jakości dyskusji wykorzystujemy automatyczne narzędzia analizujące treści. Posty zawierające wulgaryzmy lub niebezpieczne linki mogą zostać automatycznie ukryte.
REKLAMA KGHM zaprasza