Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Galeria handlowa powstanie w Nowogrodźcu
~~Bladoróżowy Plektrantus niezalogowany
5 grudnia 2020r. o 19:27
Kto nie inwestuje ten się nie rozwija. Nie wie o tym VETO i inni.

Szkoda bo strefa i gmina będzie upadać.

Nie dajcie się nabierać tym co boją się własnego cienia. Trzeba inwestować i to szybko.

jak jest inwestor to trzeba go szanować. Brawo rada, brawo burmistrz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Dyniowy Słonecznik niezalogowany
5 grudnia 2020r. o 19:29
Ludzie opamiętajcie się. Czy podatek od nieruchomości to wszystko? Ile tego będzie rocznie ? Czy wyrówna straty z utraconego Pit miejscowych Przedsiębiorców?
Podatek od nieruchomości zapłaci bez żadnej łaski również miejscowy lub konsorcjum miejscowych inwestorów, którzy tam wybudują, ale z czynszów Najemców, może również miejscowych, a to potężne pieniądze, które zostałyby u miejscowych Właścicieli na zawsze będą zasilać budżet Miasta Nowogrodziec.
Macie jeszcze szanse nie popełnić błędu Bolesławca. Nie będziecie musieli obwiniać Rządu za mniejsze wpływy do kasy Miasta, spowodowane utopijną polityką lokalnych władz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Płowożółty Heliotrop niezalogowany
5 grudnia 2020r. o 19:29
Najlepsza konkurencja, miasto musi się rozwijać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zielonobrunatna Daglezja niezalogowany
5 grudnia 2020r. o 19:35
Ja proponuję, żeby wypowiadali się mieszkańcy Gminy Nowogrodziec i nie anonimowo pod jakimś, wątpliwej orientacji pseudonimem, w kolorze sinokoperkowego różu. Wtedy można uzyskać jakiś efekt lub przynajmniej rzeczową dyskusję a nie bicie piany. Pozdrawiam normalnych forumowiczów. Mieszkaniec Nowogrodźca
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Płowożółty Heliotrop niezalogowany
5 grudnia 2020r. o 19:36
Druga galeria powstanie na Chrobrego
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ołowianoniebieska Firletka niezalogowany
5 grudnia 2020r. o 19:38
Jak widzę nie chodzi tu o konkurencję tylko o kasę, Jeśli tego typu przedsięwzięcie to korzyść dla Nowogrodźca to niech władze Miasta przedstawią konkretne wyliczenia dla poparcia swego pomysłu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zielonobrunatna Daglezja niezalogowany
5 grudnia 2020r. o 19:41
Odnośnie mojego powyższego komentarza w sprawie pseudonimów na forum. Przepraszam, nie wiedziałem, że mi też zostanie takowy nadany bez mojej akceptacji. Ostatni raz zabieram głos w tym zje...bym forum.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnoszary Miłek niezalogowany
5 grudnia 2020r. o 19:43
Wybudujcie, bo tam będziecie pracować, jak się wam skończy kadencja. Wszystko sprzedajcie, co tam obchodzą was inni. Odpowiedzcie sobie czy w tej waszej galerii będą sklepy z polskim czy zagranicznym kapitałem. Za ratuszem macie teren pod targowisko, które stoi puste. Nawet marchewki nie można tam kupić a wy się za galerię bierzecie. Ale jak się martwicie o tych co szczają w parku to oni dalej będą szczać ale w galerii:) Co wy robicie????????
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.