Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
VE-TO nie chce galerii
~~Śliwkowa Dalia niezalogowany
9 grudnia 2020r. o 14:50
Miasto kupiło teren miedzy Kościołem a ruinami Klasztoru - tam powinno się zrobić teren dla mieszkańców. Teren w centrum należałoby zrewitalizowć przy okazji wykreować jakieś dodatkowe parkingi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Malinowy Krwawnik niezalogowany
9 grudnia 2020r. o 15:07
~~Śliwkowa Dalia napisał(a): Miasto kupiło teren miedzy Kościołem a ruinami Klasztoru - tam powinno się zrobić teren dla mieszkańców. Teren w centrum należałoby zrewitalizowć przy okazji wykreować jakieś dodatkowe parkingi.

Zapomniałeś dodać ,że te nieużytki kupili od proboszcza i co proponujesz tam przenieść Plac Wróblewskiego a tu zabetonować ,mało ci Placu Czerwonego w okół Ratusza ,przecież jak postawią ten market to pijaczki przeniosą się na ławeczki przy Ratuszu .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Śliwkowa Dalia niezalogowany
9 grudnia 2020r. o 15:12
Mówię o rewitalizacji a nie o galerii. A teren kupiony od Proboszcza dobrze się nadaje na strefę wypoczynku i rekraacji.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Żółtorudy Tamaryszek niezalogowany
9 grudnia 2020r. o 15:13
Wszystko to jest pokazówa, a w niektórych miejscowościach mieszkańcy czekają na drogi od zakończenia wojny. Najpierw należałoby wyrównać wszystkim standard w tym zakresie a dopiero później przerabiać kościół w zamek remontować wieżę, stawiać w rynku garnki itp. Ile milionów na to poszło? A na zasypanie dziur w drogach (nie myślę nawet o asfalcie) to już środków nie było. I jak tu nie lać pomyj? Niektórych mieszkańców "nasi" włodarze mają głęboko...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szkarłatnoczerwona Lobelia niezalogowany
9 grudnia 2020r. o 15:53
~~Śliwkowa Dalia napisał(a): Mówię o rewitalizacji a nie o galerii. A teren kupiony od Proboszcza dobrze się nadaje na strefę wypoczynku i rekraacji.

Rekreacja to powinna być na Stadionie a nie w krzakach na zadupiu ,wypoczywać można w o wiele lepszych warunkach nad Kwisą ,przy ..Żółtym stawie ,"Nad Stawem "Dudy "Czy na Kaolinie gdzie przyjeżdżają setki młodych ludzi z całego regionu .Natomiast w takim Parku można posiedzieć porozmawiać i zapomnieć o trudnościach dnia codziennego
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Różowoczerwony Żywotnikowiec niezalogowany
9 grudnia 2020r. o 16:55
Dlaczego Ve-To powołuje się na mieszkanców Nowogrodźca, jakoby mieli być przeciwni budowie nowego obiektu handlowego w tym grodzie. Być może przeprowadzili referendum w tej sprawie a ja nic o tym nie wiem. Miasto do tej inwestycji nie doloży złotówki a jeszcze zarobi na sprzedaży działki i na późniejszych podatkach od tej nieruchomości. Wydaje mi się, że inwestor i przyszli najemcy powierzhni handlowych będą się martwić o zyski a Ve-To niech się nie martwi co dla mieszkańców Nowogrodźca i jego najbliższej okolicy jest dobre czy złe.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szkarłatnoczerwona Lobelia niezalogowany
9 grudnia 2020r. o 17:19
~~Różowoczerwony Żywotnikowiec napisał(a): Dlaczego Ve-To powołuje się na mieszkanców Nowogrodźca, jakoby mieli być przeciwni budowie nowego obiektu handlowego w tym grodzie. Być może przeprowadzili referendum w tej sprawie a ja nic o tym nie wiem. Miasto do tej inwestycji nie doloży złotówki a jeszcze zarobi na sprzedaży działki i na późniejszych podatkach od tej nieruchomości. Wydaje mi się, że inwestor i przyszli najemcy powierzhni handlowych będą się martwić o zyski a Ve-To niech się nie martwi co dla mieszkańców Nowogrodźca i jego najbliższej okolicy jest dobre czy złe.

252 Osoby podpisały listę sprzeciwu a przeciwnych są tysiące więc o co ci biega Weto złożyło wniosek na prośbę mieszkańców ,Takie decyzje to się podejmuje po konsultacjach społecznych z mieszkańcami a nie ukradkiem wrzutką na sesję .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bladozielona Bakopa niezalogowany
9 grudnia 2020r. o 18:25
Veto nie ma racji, kto nie inwestuje ten się nie rozwija.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza