Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

LAMPERT -TUSK CO SĄDZICIE O TYM ????

~~Malinowy Krwawnik niezalogowany
13 grudnia 2020r. o 19:45
~~Miedziany Kleome napisał(a): Zbynek , zbynek po to się wylogowałeś, żeby takie chamstwo wysmarować? Przy takich tekstach, co ty masz w głowie?

Przygłupie nie jestem żaden Zbynek ,czy jak go nazywacie .Jego brat konfident może to potwierdzić, teraz jeszcze zaatakował jakiś Jórko z Niemiec .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Burgundowa Czereśnia niezalogowany
13 grudnia 2020r. o 20:51
~~Malinowy Krwawnik napisał(a):
~~Miedziany Kleome napisał(a): Zbynek , zbynek po to się wylogowałeś, żeby takie chamstwo wysmarować? Przy takich tekstach, co ty masz w głowie?

Przygłupie nie jestem żaden Zbynek ,czy jak go nazywacie .Jego brat konfident może to potwierdzić, teraz jeszcze zaatakował jakiś Jórko z Niemiec .


Jurko61 Analfabeto !!!

A skąd masz info że on z Niemiec ,
Czyli Zbynio !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jaskrawożółty Fasolnik niezalogowany
14 grudnia 2020r. o 13:17
Zaatakował z Niemiec? Co to za tekst? Każdy ma prawo do swojego zdania. Może dowiedz się więcej od kogoś patrzącego z zewnątrz. Nie zamykaj się w swojej norce.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5918
#zbynek nieaktywny
14 grudnia 2020r. o 13:54
[img=1607950441_1qouw09.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ognista Hortensja niezalogowany
14 grudnia 2020r. o 15:06
Malinowy się zalogował aby wrzucić zdjęcia , hahahaha .

zbynek jesteś zdekonspirowany , hahahaha.

Krwawnik ale z ciebie cymbał , hahahaha

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ognisty Słoneczniczek niezalogowany
14 grudnia 2020r. o 17:15
Trafił swój na swojego- poziom podobny; tylko żeby Donald się nie zakochał
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Malinowy Krwawnik niezalogowany
14 grudnia 2020r. o 17:21
~~Ognista Hortensja napisał(a): Malinowy się zalogował aby wrzucić zdjęcia , hahahaha .

zbynek jesteś zdekonspirowany , hahahaha.

Krwawnik ale z ciebie cymbał , hahahaha


Przygłupie to o ile się zakładamy ,że nie jestem Zbynek bardzo łatwo ci to udowodnię ale właściwie lepiej ,że takie przygłupy jak ty się jarają Zbynkiem .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ołowiana Choina niezalogowany
14 grudnia 2020r. o 17:24
~~Ognisty Słoneczniczek napisał(a): Trafił swój na swojego- poziom podobny; tylko żeby Donald się nie zakochał


To jak ,prokurator stanu wojennego ,sędzia trybunału odkrycia kulinarnego, nie bronił pedofila z Tylawy ?
To ja już nic nie wiem ,proszę wytłumacz mi które białe jest białe a czarne jest czarne
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.