Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

13 GRUDNIA - PAMIĘTAMY !!!!

~~Brudna Naparstnica niezalogowany
13 grudnia 2020r. o 11:23
Pannazdzieckiem napisał(a):
Horus napisał(a): ty naprawdę jesteś nienormalny...
ty psycholu powinieneś się leczyć ...


ty się robisz niebezpieczny dla otoczenia...


Dla Ciebie Janusz z całą pewnością ... falują ci już rajty ? BOCHATERZE z klawiaturką ?


Piotrze R, przypomnij proszę czym się zakończyła w sądzie sprawa karna z powództwa Janusza ?
Jaki był wyrok ,ile mu zasądzili ,siedzi do teraz ,kto i li zapłacił ?
I jak ci z tym Piotrze R . ? ,piłeś już przedtem czy zacząłeś dopiero po sprawie ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kanarkowy Kaczeniec niezalogowany
13 grudnia 2020r. o 12:00
"PiS prowadzi wojnę z całym światem: z kobietami, z młodzieżą, z nauczycielami, z lekarzami, przedsiębiorcami, pracownikami budżetówki, z Europą (itp.). Bez wprowadzenia stanu nadzwyczajnego, tak naprawdę wprowadzili nam faktyczny stan wojenny. Lekceważą społeczeństwo. Napychają sobie kieszenie. Biją ludzi na ulicach. A my jesteśmy wolne i wolni i z tej wolności nie zrezygnujemy!"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązowozłota Papryka niezalogowany
13 grudnia 2020r. o 12:49
Tajna notatka SB o Kaczyńskim. Ujawniono jego NAJWIĘKSZĄ tajemnicę

To od lat było największą tajemnicą lidera obecnego obozu władzy. Wszyscy zastanawiali się dlaczego tak się stało i kto za tym stał.
Kiedy w nocy z 12 na 13 grudnia 1981 roku internowano wszystkich najważniejszych przywódców "Solidarności", Jarosław Kaczyński pozostał na wolności. Nie był internowany w stanie wojennym, nie był też jednym z najważniejszych działaczy organizacji. A jednak po 1989 roku znalazł się w kręgu najbliższych współpracowników Lecha Wałęsy.

Wszystko mają wyjaśniać tajne notatki Służby Bezpieczeństwa. W ramach operacji "Klon", prowadzonej przeciwko opozycjonistom, Kaczyńskiego przesłuchiwał kapitan SB M. Spitalniak. Był 21 grudnia, a zatem już ponad tydzień po wprowadzeniu stanu wojennego w Polsce. - Kaczyński od samego początku rozmowy był przekonany, że będzie internowany. Wielokrotnie podkreślał, że siedzieć nie chce. [...] Dodał przy tym, że nie zgodzi się też na żadną z nami współpracę i wybrałby raczej samobójstwo jako alternatywę. [...] Zapytałem się, czy współpracę ktoś mu uprzednio proponował, bo ja nie. Odpowiedział, że nikt. [...] Ustnie zobowiązał się do przestrzegania przepisów wynikających ze stanu wojennego - zapisał po przesłuchaniu Kaczyńskiego oficer.

Dla bezpieki Kaczyński był mało istotnym graczem. Patrzyli na niego jako na kuriera Biura Interwencyjnego KOR. Oznacza to, że obecny prezes PiS miał za zadanie jeździć w teren i nieść pomoc tym, którzy padli ofiarą reżimu. W 1982 roku SB zanotowało w aktach Jarosława Kaczyńskiego, że "nie stwierdzono, aby wymieniony prowadził wrogą działalność". Zdaniem mediów rozmowa z Jarosławem Kaczyńskim 21 grudnia miała już tylko charakter ostrzegawczy. Wtedy bowiem wszyscy, którzy dla SB mieli znaczenie, byli już internowani. - Jego wygląd jest niedbały. Twierdził, że nie interesują go sprawy materialne, kobiety, np. nie zależy mu w przyszłości na posiadaniu rodziny. Ma flegmatyczne usposobienie, wygląd »książkowego mola«. Pozuje na myśliciela »Solidarności«. Mimo pewnej demonstracyjnej rezygnacji z życia, kariery stwierdzam, że jest osobą raczej ambitną - opisywał Kaczyńskiego kpt. Spitalniak. - Obruszył się, gdy stwierdziłem, że pozycja jego brata Lecha w »Solidarności« jest znacznie wyższa. [...] Nie przypadły mu też do gustu uwagi typu, że np. na taką pozycję, rolę w środowiskach inteligenckich, jaką mają np. Michnik, Macierewicz czy Geremek, to trzeba zapracować, zasłużyć - dodał.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasztanowoczerwona Laurowiśnia niezalogowany
13 grudnia 2020r. o 12:51
~Kanarkowy Kaczeniec napisał(a): "PiS prowadzi wojnę z całym światem: z kobietami, z młodzieżą, z nauczycielami, z lekarzami, przedsiębiorcami, pracownikami budżetówki, z Europą (itp.). Bez wprowadzenia stanu nadzwyczajnego, tak naprawdę wprowadzili nam faktyczny stan wojenny. Lekceważą społeczeństwo. Napychają sobie kieszenie. Biją ludzi na ulicach. A my jesteśmy wolne i wolni i z tej wolności nie zrezygnujemy!"


To tylko pół prawdy pis już nie ogarnia z kim walczy - kto wróg a kto przyjaciel - polski horror .
Pis to wasal Orbana - czy takiej Polski chcemy?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Konopna Bylica niezalogowany
13 grudnia 2020r. o 13:20
PiS się sam zapętlił, traci poparcie w szybkim tempie.

Co zrobił dla naszego regionu przez te wszystkie lata ?
Zaczęli remonty autostrad w 2007 roku i do dzisiaj jest telepawka przy Olszynie.
Wjeżdżasz od strony Niemiec na starą przedwojenną część autostrady i tak aż do Bobru .
Beznadzieja.
Po co te wszystkie obostrzenia, zamykanie restauracji, barów itp. ?
Komu wchodzi PiS w tyłek? Jak i tak Unia i Ameryka, plus Izrael na nas "psy wieszają".
Kiedy w Polsce będą dochody porównywalne do Niemiec czy Francji ?
Kiedy nasi obywatele zaczną zarabiać we własnym kraju, a nie pracując na byłych okupantów.?
PiS - PO, KO, to jedno zło dla Polski i Polaków.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
13 grudnia 2020r. o 13:25
~~Brudna Naparstnica napisał(a):
Pannazdzieckiem napisał(a):
Horus napisał(a): ty naprawdę jesteś nienormalny...
ty psycholu powinieneś się leczyć ...


ty się robisz niebezpieczny dla otoczenia...


Dla Ciebie Janusz z całą pewnością ... falują ci już rajty ? BOCHATERZE z klawiaturką ?


Piotrze R, przypomnij proszę czym się zakończyła w sądzie sprawa karna z powództwa Janusza ?
Jaki był wyrok ,ile mu zasądzili ,siedzi do teraz ,kto i li zapłacił ?
I jak ci z tym Piotrze R . ? ,piłeś już przedtem czy zacząłeś dopiero po sprawie ?


Przepraszałem , ale już więcej nie bęndę . Następnym razem gnój dostanie po ryju na wstępie .
Z natury jestem łagodnym człowiekiem , chyba , że mi ktoś na język nastąpi . A Głupia Papuga tak właśnie zrobiła.

Kiedy ta rozprawa Janusz , bo ja donosicielem nie jestem .

Ty lokalny celebryto masz prawo określić ... kiedy dostaniesz w pysk.

Mów Głupia Papugo .

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Łososiowa Forsycja niezalogowany
13 grudnia 2020r. o 13:56
Pannazdzieckiem napisał(a):
~~Brudna Naparstnica napisał(a):
Pannazdzieckiem napisał(a):
Horus napisał(a): ty naprawdę jesteś nienormalny...
ty psycholu powinieneś się leczyć ...


ty się robisz niebezpieczny dla otoczenia...


Dla Ciebie Janusz z całą pewnością ... falują ci już rajty ? BOCHATERZE z klawiaturką ?


Piotrze R, przypomnij proszę czym się zakończyła w sądzie sprawa karna z powództwa Janusza ?
Jaki był wyrok ,ile mu zasądzili ,siedzi do teraz ,kto i li zapłacił ?
I jak ci z tym Piotrze R . ? ,piłeś już przedtem czy zacząłeś dopiero po sprawie ?


Przepraszałem , ale już więcej nie bęndę . Następnym razem gnój dostanie po ryju na wstępie .
Z natury jestem łagodnym człowiekiem , chyba , że mi ktoś na język nastąpi . A Głupia Papuga tak właśnie zrobiła.

Kiedy ta rozprawa Janusz , bo ja donosicielem nie jestem .

Ty lokalny celebryto masz prawo określić ... kiedy dostaniesz w pysk.

Mów Głupia Papugo .


Piotrek ,przepraszałeś że już więcej nie będziesz naruszał jego dóbr ,czy już więcej przepraszał nie będziesz .?
A jak się broniłeś ,czy pomroczność jasna czy słaba głowa i wypity alkohol ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
13 grudnia 2020r. o 16:16


przepraszał i będzie to robił ponownie...
sędzia prowadzący sprawę przeczytał dwa punkty które na jego oczach wykreśliłem...

tym razem litości już nie będzie...

tik-tak....tik-tak....tik-tak...:]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.