Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

13 Grudzień...wstęp do układów 's' i 'komuna'

~~Burgundowa Czereśnia niezalogowany
13 grudnia 2020r. o 12:44
Janusz zapomniałeś focie rodzica wstawić
Czekaj , czekaj , jakiej partii był członkiem ????

A może swoją mordeczkę wstaw i podpisz .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Niebieskawozielony Eukomis niezalogowany
13 grudnia 2020r. o 13:08
Ktoś tu wymienia nazwiska i umieszcza zdjęcia polityków z prawicy , jako by byli oni w PZPR , albo ich rodzice , albo dziadkowie , albo nawet pradziadkowie. Ciekawe skąd ta wiedza. Ja się interesuję polityką i nie mam takiej wiedzy to skąd ma tą wiedzę ta osoba? A może ta osoba ma w tym interes, aby szkalować polityków opcji przeciwnej i pisać co jej pasuje, a nie kierować się prawdą i wprowadzać ludzi w błąd.
Jest to bardzo podłe i nie ważne jakie macie poglądy , nie wierzcie rozsiewanym kłamstwom, bo część prawdy to nie jest prawda.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kanarkowa Ślazówka niezalogowany
13 grudnia 2020r. o 13:41
~~Niebieskawozielony Eukomis napisał(a): Ktoś tu wymienia nazwiska i umieszcza zdjęcia polityków z prawicy , jako by byli oni w PZPR , albo ich rodzice , albo dziadkowie , albo nawet pradziadkowie. Ciekawe skąd ta wiedza. Ja się interesuję polityką i nie mam takiej wiedzy to skąd ma tą wiedzę ta osoba? A może ta osoba ma w tym interes, aby szkalować polityków opcji przeciwnej i pisać co jej pasuje, a nie kierować się prawdą i wprowadzać ludzi w błąd.
Jest to bardzo podłe i nie ważne jakie macie poglądy , nie wierzcie rozsiewanym kłamstwom, bo część prawdy to nie jest prawda.

panM ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
20886
#Jurko61 nieaktywny
13 grudnia 2020r. o 13:55
[img=1607864001_2i9i1y5.jpg]



Dopisane 13.12.2020r. o godz. 13:55:

A to nie aktorzy typu Lampert!!![img=1607864115_cvv4374.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
13 grudnia 2020r. o 14:09
PIS-PO-PRL napisał(a): a kim był dziadek majora... może to też warto sprawdzić, tak na wszelki wypadek,
Bo wiesz, będzie można wnukom Cenckiewicza dokopać, że takich pradziadków mieli.
A kim byli Twoi przodkowie?
Pewnie same bohatery :D


Jeden z moich dziadków zmarł po powrocie z Syberii /leży w Lubomierzu/
a drugi pod Monte Cassino.
Czy mam się wstydzić ?
[img=1607864942_azfon0e.jpg]

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
13 grudnia 2020r. o 14:12
Nie wiem. Nie znałem dziadków osoby.

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
13 grudnia 2020r. o 14:25
Cenckiewicz odkupił winy dziadka.


Dopisane 13.12.2020r. o godz. 14:25:

Służba w resortach siłowych w autorytarnym państwie chluby nie przynosi, zwłaszcza mam tu na myśli oficerów i generalicję, bo prosty żołnierz nie miał nic do gadania.

To byli zdrajcy, którzy zwrócili się przeciwko Narodowi Polskiemu.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
13 grudnia 2020r. o 14:29
Nawet gdyby tego nie zrobił, to ocenianie kogoś przez pryzmat jego przodków to trochę słabe. Dziadek w wermachcie, dziadek w sb. Możesz być ideałem, a ktoś ci dziadka z szuflady wyciągnie. I weź teraz wszystkich przepraszaj
Bo dziadek był zUy :D
a oceniają i oskarżają oczywiście same kryształowe bohatery, co w rodzinie samych oczywiście bohaterów mieli, których oczywiście bohatery zrodziły.

No ale u nas w kraju to same bohatery. Czy to lewa czy to prawa strona.
Złego dziadka ma w rodzinie zawsze przeciwnik :D






PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.