Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
13 grudnia nie spali do południa
~Oliwkowa Sałata niezalogowany
13 grudnia 2020r. o 15:55
No i teraz znowu trzeba walczyć o wolność!
PiS zakręcił kołem historii!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązowożółta Czubatka niezalogowany
13 grudnia 2020r. o 15:58
~Oliwkowa Sałata napisał(a): No i teraz znowu trzeba walczyć o wolność!
PiS zakręcił kołem historii!

Pewnie pisze to osoba, która komuny nie pamięta i w związku z tym , nie bardzo rozumie, co napisała.
Ale jakiej wolności w Polsce nie ma? Bo jakoś nie zauważyłem, żeby nas coś ograniczało. Może przykład jakiś?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Miedziany Kleome niezalogowany
13 grudnia 2020r. o 16:39
Panie Kazimierzu, a co to za prowokacyjny tytuł? A może Pan się pochwali, gdzie Pan był 13 GRUDNIA? To była niedziela, o której Pan wstał?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnorudy Eukomis niezalogowany
13 grudnia 2020r. o 19:44
W81 roku też mogliśmy robić chcieliśmy mieliśmy więcej wolności niż dzisiaj .Jeszcze parę lat temu były protesty pod domem Jaruzelskiego dzisiaj przed Kaczynskiego pewnie jest dumny z tego że choć tym zbliżył się do Stanu Wojennego
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotordzawy Mikołajek niezalogowany
13 grudnia 2020r. o 19:45
~~Brązowożółta Czubatka napisał(a):
Pewnie pisze to osoba, która komuny nie pamięta i w związku z tym , nie bardzo rozumie, co napisała.
Ale jakiej wolności w Polsce nie ma? Bo jakoś nie zauważyłem, żeby nas coś ograniczało. Może przykład jakiś?


Właśnie piszą ci co pamiętają.
Telewizja była partyjna - teraz publiczna też jest partyjna, tuba propagandowa pis_da.
Urban mógłby się uczyć od obecnych propagandzistów.
Prokuratura identycznie uzależniona, resorty siłowe sterowane jak wówczas. Sądy prawie zawłaszczone. O roli hierarchów kościelnych nawet nie będę pisał, podobnie o roli największej centrali związkowej - szkoda czasu.
Szkolnictwo made in pis, historia made in pis, kumoterstwo i nepotyzm większe niż w PRL.
Może TK opisać - obiadki pani magister, Piotrowicz w składzie itd.

Można tak wymieniać/porównywać w nieskończoność.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Miętowy Pierwiosnek niezalogowany
13 grudnia 2020r. o 20:00
kaczyński w swej złości kazał łamać kości. kaczyński musi odejść
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Siwy Kocanki niezalogowany
13 grudnia 2020r. o 20:10
~~Brunatnorudy Eukomis napisał(a): W81 roku też mogliśmy robić chcieliśmy mieliśmy więcej wolności niż dzisiaj .Jeszcze parę lat temu były protesty pod domem Jaruzelskiego dzisiaj przed Kaczynskiego pewnie jest dumny z tego że choć tym zbliżył się do Stanu Wojennego

Lata osiemdziesiąte to najpiękniejsze lata mojego młodzieńczego wieku ,dancingi ,zabawy wiejskie ,dyskoteki ,gra w piłkę ,do pracy chodzili ludzie z uśmiechem na ustach ,byli dowartościowywani , przede wszystkim ludzie sobie pomagali i się szanowali nie to co teraz ,Polityka mnie nie interesował i czułem się wspaniale a terz rzygać się chce na tych polityków .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
13 grudnia 2020r. o 20:21
no proszę ...
są tacy co takie sprawy pamiętają ...:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego