Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
13 grudnia nie spali do południa
~~Złotordzawy Mikołajek niezalogowany
13 grudnia 2020r. o 23:14
Horus napisał(a):
~~Złotordzawy Mikołajek napisał(a):
~~Burgundowa Czereśnia napisał(a): Tu nie trzeba szukać winy w rządzących ,
Tylko porządnie przetrzepać skórę postkomunistycznej spuściźnie ,
Oni byli pod kloszem swych tatusiów Komuszków , masz żywy
przykład Janusza T.
Jak krzywda prawdopodobnie spotkała od Panny ,
Do sądu pobiegł ,
Oczywiście wygrał tym PiS-owskim sądzie ,
dalej narzeka ,
Aż mu ktoś po niewyparzonym pyszczku mokrą szmatą trzaśnie .


z wariatkowa piszesz? Ostatnio- przed wczoraj - to "pokrzywdzony" straszył donoszeniem i namawiał innych - czy źle czytałem.


''mikołajek'' czy jak ci tam tym razem...:]
ty masz jakiś problem z moim ojcem...
boli cię to że twój był być może jakimś cieciem budowlanym? i teraz kiedy profesja ojca przeszła na ciebie czujesz ból...
teraz niczym toruński Tadzik wybielający pedofilskich kolesi piszesz że ''prawdopodobnie ''jakiś tam panna mnie skrzywdził?
PRAWDOPODOBNIE?? facet ..twoja hipokryzja i postawa oszusta wręcz bije po oczach...:]

dalej ''narzekam''?
nie narzekam kmiotku tylko po raz kolejny cham mnie obraża a więc po raz kolejny stanie przed sądem ...
po raz kolejny będzie się kajał...

''mokrą szmatą''?

a kim ty jesteś?...;)


Co się do mnie przyp..., przeczytaj co napisałem, powoli bez napinania. Pisałem, że przed wczoraj panna straszył kogoś donosem.
Nie wiem kto ty jesteś - nie muszę wiedzieć, akurat nie mam takiej potrzeby - jak się przedstawisz to będę wiedział czy Cię znam lub czy znałem Twego ojca.
Mądrze piszesz na forum, więc to czy jesteś astronauto, czy kaznodzieją nie ma znaczenia - dla mnie.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
13 grudnia 2020r. o 23:23
sorki ...mój błąd ...
jak się wczytasz w mój post to zauważysz że odniosłem się do posta ''czereśni''

przez nieuwagę wpisałem ''mikołajek''

sorki :)
będe uważniejszy...


Dopisane 13.12.2020r. o godz. 23:23:

do jutra...:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ciemnoróżowy Orzech niezalogowany
14 grudnia 2020r. o 9:52
Tchurz kaczyński i pis i 600 go milicjantów pilnujących. kaczyński to chichot najczarniejszej historii !!!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jaskrawożółty Fasolnik niezalogowany
14 grudnia 2020r. o 10:04
Prezes Rzepliński wypowiedział się o tych manifestantach którzy zakłócają mir domowy jednoznacznie.
Winą prezesa Kaczyńskiego jest to że nie mogą z nim wygrać w wyborach.
Napiszcie program, ogłoście go, zapoznajcie z nim ludzi, jeśli to ludzie zaakceptują to zagłosują.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
14 grudnia 2020r. o 12:37
Dedykuję tym co nie wiedzą czym i przeciwko komu wymierzony był stan wojenny zorganizowany przez grupę przestępczą pod dowództwem Jaruzelskiego :




Dopisane 14.12.2020r. o godz. 12:37:

M21W2 napisał(a): Dedykuję tym co nie wiedzą czym i przeciwko komu wymierzony był stan wojenny zorganizowany przez grupę przestępczą pod dowództwem Jaruzelskiego :



Nazwiska zamordowanych zostały zostały usunięte .

Michał Adamowicz, górnik z kopalni „Lubin” wychodził rano z domu na szychtę z przekonaniem, że dziś wróci później. Z ust do ust przekazywano wiadomość, że o godz. 16 trzeba stawić się w centrum miasta, zamanifestować swój protest wobec stanu wojennego. Kiedy o godz. 14 kończył zmianę i wyjeżdżał z kopalni, na rynku zaczynały zbierać się już grupy opozycjonistów. Poszedł w grupie kolegów, jak żartował, by „trochę powalczyć z komunistami”. Układał krzyż z kwiatów, wykrzykiwał hasła do kryjących się w cieniach kamienic zomowców. Kiedy gruchnęła pierwsza salwa z ostrej amunicji, tak jak i inni rzucił się do ucieczki. O godzinie 17.30, gdy przebiegał przez mostek na rzeczce, trafiła go w głowę kula wystrzelona z milicyjnej broni. Rozerwała mu część twarzy w okolicach ucha z prawej strony.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnoróżowy Orzech niezalogowany
14 grudnia 2020r. o 12:39
przykurcza powinien sądzić sąd wojenny i Trybunał w Hadze za spowodowanie strajków w czasie pandemii za haniebne orzeczenie pseudotrybunału konstytucyjnego.
Dzisiaj trzeba pilnować tchórza setkami milicjanwtów ????
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
14 grudnia 2020r. o 12:42
10 lutego 1982 roku doszło do jednej z najbardziej spektakularnych akcji „małego sabotażu” w całym stanie wojennym. Przeprowadzili ją nie doświadczeni opozycjoniści, lecz nastolatkowie. Podpalili pomnik Feliksa Dzierżyńskiego w Warszawie. Jeden z chłopców – szesnastoletni Emil Barchański – zginął w niewyjaśnionych okolicznościach cztery miesiące później. Czy jego śmierć wiązała się z profanacją postaci krwawego Feliksa?


Dopisane 14.12.2020r. o godz. 12:42:

Bogdan Włosik był uczniem III klasy technikum i pracował w Hucie im. Lenina w Nowej Hucie. 13 października 1982 r., jak co miesiąc, krakowianie wyszli na ulice protestować przeciwko wprowadzeniu stanu wojennego. Dla 20-latka ta pokojowa manifestacja była ostatnią w życiu – został zastrzelony z broni palnej przez kapitana SB Andrzeja Augustyna. Sprawca do ukończenia 40 roku życia (1987 r.) pracował w SB, a później komuniści wysłali go na uprzywilejowaną emeryturę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jaskrawożółty Fasolnik niezalogowany
14 grudnia 2020r. o 12:42
Niewyuczalny orzechu umiesz czytać czy udajesz?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.