Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Czy 'błyskawica' na barwach narodowych to naruszenie prawa i obraza dla wizerunku państwa

~~Rudożółty Czosnaczek niezalogowany
17 grudnia 2020r. o 15:01
~~Malinowy Krwawnik napisał(a):
~~Rudożółty Czosnaczek napisał(a):
~~Malinowy Krwawnik , potrafisz dyskutować czy tylko jak smarkacz odpowiadasz - twoi też kradną .
Coś w twoim stylu , a czy ty pamiętasz ministra Nowaka i wielu innych złodziejaszków z PO .

Bardzo dobrze pamiętam Nowaka i powiedz co mu Sąd udowodnił i na ile lat go skazał dyskutancie z bożej łaski .


Malinowy na razie sześć miesięcy aresztu dla szefa mafii Nowaka , ciekawe jak to się zakończy .
Lipiec za kilkaset tysięcy dostał 2,5 roku , Nowak za miliony powinien zaliczyć co najmniej dychę .
Tylko jest jeden problem , postkomunistyczno - pełowskie sądy .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
17 grudnia 2020r. o 15:13
~~Krwawosiny Kokorycz napisał(a): Zwróć się dziennikarzu do Policji to ci odpowie.

Weź też się dziennikarzu zastanów co to znaczy "ochrona prawna symboli narodowych", oraz co takie symbole znieważa. Czy znieważa naszą flagę nazwa miejscowości, z których pochodzi kibic?Nie. Ponadto jeżeli już zajmujesz dziennikarzu stanowisko w temacie to się łaskawie zapoznaj ze stosowną ustawą.


Odpowiedź jest prosta - jeżeli nazwa na fladze nie znieważania symbolu, jeżeli buźka/emotka nie znieważa flagi, to także nie znieważa jej piorun czy błyskawica.
Modyfikacja to modyfikacja - przepis jest jednoznaczny, praktyka stosowania przepisu mniej.

Pozdrawiam,
Marcin Marczewski

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Malinowy Krwawnik niezalogowany
17 grudnia 2020r. o 15:13
~~Rudożółty Czosnaczek napisał(a):
~~Malinowy Krwawnik napisał(a):
~~Rudożółty Czosnaczek napisał(a):
~~Malinowy Krwawnik , potrafisz dyskutować czy tylko jak smarkacz odpowiadasz - twoi też kradną .
Coś w twoim stylu , a czy ty pamiętasz ministra Nowaka i wielu innych złodziejaszków z PO .

Bardzo dobrze pamiętam Nowaka i powiedz co mu Sąd udowodnił i na ile lat go skazał dyskutancie z bożej łaski .


Malinowy na razie sześć miesięcy aresztu dla szefa mafii Nowaka , ciekawe jak to się zakończy .
Lipiec za kilkaset tysięcy dostał 2,5 roku , Nowak za miliony powinien zaliczyć co
najmniej dychę .
Tylko jest jeden problem , postkomunistyczno - pełowskie sądy .


Jakie kilkaset tysięcy ,narkotyki miały czarnorynkową wartość 10 milionów ,a Nowaka to mogą zamknąć na 20 lat on mi lata jak cały PIS i PO i SLD .Jedynie Hołownia może ten Kraj uzdrowić .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
17 grudnia 2020r. o 15:30
~~Żółtawozielona Męczennica napisał(a):


a ten dalej swoje...
to temat o barwach narodowych a nie o tej twojej ''magdalence''...

sprzedała cię za grosze ta twoja ''magdalenka''

a tak się obraża barwy narodowe...

przypomnę wam że barwy narodowe były eksponowane nawet na ''bejsbolach''
na tych samych pałkach były znaki tzw.''polski walczącej''

czy jak jakiś Stomil wyprodukuje prezerwatywy biało czerwone to będzie to oznaka patriotyzmu czy jednak obraza...;)


[img=1608215321_g2rjlge.png]



Dopisane 17.12.2020r. o godz. 15:30:

a to?
czy to czasem nie obraza ?


:][img=1608215430_afrlc6y.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtawozielona Męczennica niezalogowany
17 grudnia 2020r. o 15:31
~~Malinowy Krwawnik napisał(a):
~~Żółtawozielona Męczennica napisał(a):
~~Malinowy Krwawnik napisał(a):
~~Żółtawozielona Męczennica napisał(a): Zastanawiam się, skąd ta nienawiść do Polaków -wyborców PiS? I szybko znalazłem odpowiedź. Nienawidzą Polski ci, którzy służyli ruskim okupantom ponieważ stracili władzę i przywileje. Bo PiS dobrał się im do tyłka za ich zbrodnie i zdradę narodową choć przyznaję, że uczynił to w niewielkim zakresie. PO utrzymywała porozumienie z Magdalenki chroniąc zdrajców, którzy oficjalnie służyli okupantowi a w zamian aparat komunistyczny nie ujawniał swoich tajnych współpracowników w szeregach Solidarności i kościoła katolickiego, którzy ze strachu zgodzili się z nimi współpracować. W ten sposób obie strony się kryły wzajemnie i czerpały korzyści. Nagle ci wstrętni Kaczyńscy przerwali ich zmowę i zaczęli ujawniać prawdę, o której naród polski wiedział lecz szara masa nie potrafiła tego zwerbalizować. Wszyscy wiedzieliśmy
o przekrętach prywatyzacyjnych po 1989 roku, które nazwano eufemistycznie "pierwszy milion należy ukraść". A kto miał

dostęp do tychże milionów i kto się nagle dorobił milionowych fortun? Przecież nie
zwykli pracownicy .


Za to teraz wy Pisowcy kradniecie garściami przecież ten twój PIS już rządził od 2005
-2007 i jakoś nic nie wstrzymał tylko też kradł ,pamiętasz takiego ministra sportu Lipca a wiesz ile nakradł 10 Milionów .


Posłuchaj ty ruska onuco, ja nie jestem w PiS i kiedykolwiek w nim nie byłem. Nawet
nie mieszkam w Polsce lecz na obczyźnie. Ale kiedy czytam i widzę jak takie skur.....y ruskie jak ty niszczą moją ojczyznę, to wiedz, że na to zgody nie będzie. Skończyły się
czasy waszych mordów niewinnych robotników, zdrajco. I odpowiecie za waszą
zdradę - Polska się o to upomni.

Poje -busie spierdo-liłeś z kraju i udajesz gnido patriotę a niemieckim Folkzdojczom wycierasz na tej obczyźnie dupska ,Bydlaku ja nigdy nie byłem w żadnej partii tylko zapierdalam fizycznie 40 lat żeby utrzymać rodzinę a ty KACAPIE dałeś nogę więc zamknij ten Putinowski pysk .

W przeciwieństwie do ciebie jestem człowiekiem wykształconym i nie muszę komukolwiek, cytując ciebie rusko onuco, "dupy" wycierać. I nie uciekłem z kraju lecz zostałem do tego zmuszony przez takie onuce ruskie jak ty. Jesteś zerem i zostaniesz nim do śmierci. Ale zanim doczekasz śmierci, która oby przyszła do ciebie jak najpóźniej, to jeszcze będziesz cierpiał widząc jak Polska i Polacy zwyciężają. Bóg, Honor, Ojczyzna!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudożółty Czosnaczek niezalogowany
17 grudnia 2020r. o 15:32
Krwawniku , wyssałeś z palca kłamliwe informacje . ty widocznie tak masz .

Były minister sportu w rządzie Kazimierza Marcinkiewicza i Jarosława Kaczyńskiego Tomasz Lipiec został skazany na trzy i pół roku więzienia za korupcję. Były chodziarz –olimpijczyk był oskarżony o wzięcie dwustu siedemdziesięciu tysięcy złotych w łapówkach.
Został zatrzymany przez Centralne Biuro Antykorupcyjne 25 października 2007 roku. Za "popełnienie przestępstwa polegającego na przyjęciu korzyści majątkowej w związku z pełnieniem funkcji publicznej" groziło mu nawet dziesięć lat więzienia. Ostatecznie skazano go na trzy i pół roku, do czego dołożono dziesięć lat zakazu pełnienia funkcji publicznych.
Jan Tomaszewski tak jak ty posądzał Lipca że zażywa koks nie mając na to żadnych dowodów .
Tomaszewski podkreśla, że za rządów ministra Kaczyńskiego Lipiec został zdymisjonowany. – To mi się podoba, ten wyrok pokazał, że Jarosław Kaczyński nie zamiatał pod dywan nieprawidłowości w swojej partii i w swoim rządzie. Ten wyrok utwierdził mnie w przekonaniu, że Jarosław Kaczyński zasługuje na podziw, bo pozwolił na to, żeby jego minister został zatrzymany. Kiedy był premierem nie działał tak jak obecny szef rządu – spieprzone autostrady, spieprzone stadiony, afery, rozmowy na cmentarzu, i wszystko się zamiata pod dywan.

https://natemat.pl/10751,tomasz-lipiec-krotka-historia-o-tym-jak-minister-wszedl-i-spadl-ze-szczytu#
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
17 grudnia 2020r. o 16:10
Horusie , nie widzisz różnicy pomiędzy peleryną i innymi rzeczami w kolorze białym i czerwonym ? a flagą narodową .
Biel symbolizowała czystość, porządek i szlachetność. Kolor czerwony był symbolem ognia i krwi, oznaczał także odwagę i waleczność .
Jest nią prostokątny płat tkaniny w proporcji 5:8 , dopuszczalny jest jedynie wariant z godłem polski .
Znieważenie publiczne
Publicznie oznacza - jak wyjaśniają eksperci - że z zamiarem dotarcia do grona odbiorców, również w internecie.
- Samo znieważenie można popełnić jedynie z zamiarem bezpośrednim lub ewentualnym. Kluczowa jest intencja. Nie jest istotne, jak dane działanie zostało odebrane przez inne osoby

Czytaj więcej na Prawo.pl:
https://www.prawo.pl/prawo/kiedy-zniewazamy-flage-i-hymn,408643.html

Uważam że namalowanie na fladze błyskawicy symbolu strajku kobiet w myśl powyższego to zniewaga publiczna flagi .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Malinowy Krwawnik niezalogowany
17 grudnia 2020r. o 16:29
M21W2 napisał(a): Horusie , nie widzisz różnicy pomiędzy peleryną i innymi rzeczami w kolorze białym i czerwonym ? a flagą narodową .
Biel symbolizowała czystość, porządek i szlachetność. Kolor czerwony był symbolem ognia i krwi, oznaczał także odwagę i waleczność .
Jest nią prostokątny płat tkaniny w proporcji 5:8 , dopuszczalny jest jedynie wariant z godłem polski .
Znieważenie publiczne
Publicznie oznacza - jak wyjaśniają eksperci - że z zamiarem dotarcia do grona odbiorców, również w internecie.
- Samo znieważenie można popełnić jedynie z zamiarem bezpośrednim lub ewentualnym. Kluczowa jest intencja. Nie jest istotne, jak dane działanie zostało odebrane przez inne osoby


Czytaj więcej na Prawo.pl:

https://www.prawo.pl/prawo/kiedy-zniewazamy-flage-i-hymn,408643.html


Uważam że namalowanie na fladze błyskawicy symbolu strajku kobiet w myśl
powyższego to zniewaga publiczna flagi .

Konfidencie a widziałeś marsze Smoleńskie przez 10 lat jak Polskie Flagi były profanowane przez wyznawców PIS ,tamto było cacy to jest be .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego