Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Groźny wypadek w Tomaszowie Bolesławieckim
~Różowofioletowy Przetacznik niezalogowany
25 grudnia 2020r. o 8:26
pewnie po kolacji wracali.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wiśniowy Milin niezalogowany
25 grudnia 2020r. o 8:40
Tradycyjnie z udziałem BMW. Tej Wigilii nie zapomną obie strony. Życzę SPOKOJNYCH i BEZPIECZNYCH ŚWIĄT
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bladolawendowy Kosaciec niezalogowany
25 grudnia 2020r. o 13:55
Ukraince tępe do domu buraki!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płowobrunatna Dąbrówka niezalogowany
25 grudnia 2020r. o 14:42
już nie mają czym jechać ,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Brunatnoceglasty Rokitnik niezalogowany
25 grudnia 2020r. o 16:46
https://youtu.be/GKvAzmuyvkA
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rdzawobrązowy Migdałowiec niezalogowany
25 grudnia 2020r. o 18:43
Jechałem tą drogą pół godziny wcześniej. Były pustki. Nie rozumiem jak można było na moście tuż obok radaru tak się zderzyć. No chyba że promile albo dopalacze.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brudnozielona Portulaka niezalogowany
25 grudnia 2020r. o 20:14
~~Rdzawobrązowy Migdałowiec napisał(a): Jechałem tą drogą pół godziny wcześniej. Były pustki. Nie rozumiem jak można było na moście tuż obok radaru tak się zderzyć. No chyba że promile albo dopalacze.

Zaszkodził na pewno wigilijny opłatek i karpik-:))
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wiśniowy Milin niezalogowany
26 grudnia 2020r. o 12:09
~~Brudnozielona Portulaka napisał(a):
~~Rdzawobrązowy Migdałowiec napisał(a): Jechałem tą drogą pół godziny wcześniej. Były pustki. Nie rozumiem jak można było na moście tuż obok radaru tak się zderzyć. No chyba że promile albo dopalacze.

Zaszkodził na pewno wigilijny opłatek i karpik-:))
OPŁATEK jeszcze nikomu nie zaszkodził i nie zaszkodzi, a karpik czy śledzik + % to owszem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.