Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Wiemy po co był płot!
~~Krwistoczerwona Karagana niezalogowany
4 stycznia 2021r. o 15:56
~Jasnoszara Kobea napisał(a): Czas wracać z miast do wsi, im większe zadupie tym większy spokój. W sumie obecnie nie ma sensu mieszkać w miastach tam są same problemy i ograniczenia.
W Warcie wójt też zamknął plac zabaw. Jakiś covidiotyzm,czy co?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jaskraworudy Modrzew niezalogowany
4 stycznia 2021r. o 16:09
Horus napisał(a): czyli gdzie ? :)



Kierunek , wschód .






Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Seledynowy Lilak niezalogowany
4 stycznia 2021r. o 16:17
Płoty, łańcuchy i kłuty świadczą o tym - jacy "zaściankowy" rządzą naszym miastem, powiatem województwem i krajem. Bo to "ciemny lud". Mie potrafią zarządzić, to zamykają. I co nam zrobicie - "płaszcza nie ma" wstępu też.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielononiebieska Aukuba niezalogowany
4 stycznia 2021r. o 16:24
Płot jest po to aby na nim zawisł plakat z kandydatem Piotrem Romanem po raz kolejny,niezmienny i jakże słuszny na Prezydenta Miasta ! Taką mam koncepcję i będę się jej trzymał nieustannie drodzy parafianie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
4 stycznia 2021r. o 16:26
~~Jaskraworudy Modrzew napisał(a):
Horus napisał(a): czyli gdzie ? :)



Kierunek , wschód .



no to już nie wiem ...ty mnie na wschód-nie wiem dlaczego ,inni mnie z kolei na Madagaskar...

zdecydujcie bo nie wiem jaki w końcu obrać kierunek...

wiem jedno ...oby jak najdalej od was pislamskie oszołomy...:]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
4 stycznia 2021r. o 16:53
Nie ma potrzeby panikować . Ma to swoje dobre strony.
Następny ruch grodzenie i zamykanie kościołów . Jak pisze na tej tablicy W SKATEPARKU.
" W TROSCE O PAŃSTWA ZDROWIE " [img=1609775605_c2kgys1.png]

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonobiały Żylistek niezalogowany
4 stycznia 2021r. o 17:13
PanM napisał(a): Nie ma potrzeby panikować . Ma to swoje dobre strony.
Następny ruch grodzenie i zamykanie kościołów . Jak pisze na tej tablicy W SKATEPARKU.
" W TROSCE O PAŃSTWA ZDROWIE " [img=1609775605_c2kgys1.png]


Po pierwsze, jest napisane.... po drugo :-) kiedyś Pana tolerowałem, ale ponoć "wyszedł" Pan z ciężkiej choroby i nadal kąsa Pan rękę..... Zdrowia Panu życzę i harmonii na cały Nowy Rok 2021!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jaskraworudy Modrzew niezalogowany
4 stycznia 2021r. o 17:14
Horus napisał(a):
~~Jaskraworudy Modrzew napisał(a):
Horus napisał(a): czyli gdzie ? :)



Kierunek , wschód .



no to już nie wiem ...ty mnie na wschód-nie wiem dlaczego ,inni mnie z kolei na Madagaskar...

zdecydujcie bo nie wiem jaki w końcu obrać kierunek...

wiem jedno ...oby jak najdalej od was pislamskie oszołomy...:]



Jak to nie wiesz , za Bugiem twoje rodzinne strony .

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza